Kaip žiūrėti „DAZN“ boksą, nepriklausomai nuo to, kur esate

Kaip žiūrėti „DAZN“ boksą, nepriklausomai nuo to, kur esate

Iki „PrivateVPN“, 2019-06-12 14:23:46 svetainėje


Boksą žiūrėti yra brangu. Norėdami žiūrėti futbolą, jums tereikia tinkamos TV prenumeratos ir tinkamo kanalo. Jei norite žiūrėti boksą, turite sumokėti už daugelį renginių atskirai. DAZN? Tai pašalina tai, o vienintelė kaina yra mėnesinė abonementas, kurį mokate. Štai kodėl jūs ieškote, kaip žiūrėti DAZN boksą.

Šiame vadove mes jums parodysime, kaip žiūrėti DAZN boksą, nepaisant to, kur esate, ar šiuo metu negalite susikurti DAZN sąskaitos, ar turite tokią, o joje nėra jokių bokso įvykių..

Kaip žiūrėti DAZN boksą, jei neturite DAZN sąskaitos

Jei šiuo metu neturite DAZN paskyros, tai daugiau nei tikėtina, reiškia, kad DAZN jūsų regione nepalaikomas..

Pirmasis žingsnis, reikalingas DAZN abonementui sukurti, yra pereiti prie kito veiksmo, o po to grįžti čia, kai tik jis bus baigtas. Jei to nepadarysite, jums bus pasakyta, kad DAZN jūsų šalyje nėra prieinamas, todėl negalėsite registruotis.

Norint sukurti DAZN sąskaitą, svarbiausia turėti kortelę iš JAV, Kanados ar Italijos. Jei darote sąskaitą italų DAZN, turite turėti itališką kortelę. Tas pats pasakytina apie Kanadą ir JAV.

Būtent dėl ​​to DAZN bokso žiūrėjimas tampa sunkus, jei dar nesate palaikomi DAZN regione.

Mūsų greiti pasiūlymai?

  1. Paklauskite to, kas jau turi DAZN sąskaitą, ar jis gali pasidalinti, arba jei jie turi kortelę, kuria galite pasirašyti.
  2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę internete.
  3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę internete.

„Google“ galite rasti kortelę, kuri veiks, atlikus keletą greitų paieškų. Tačiau atminkite, svarbiausia, kad kortelėje būtų lėšų, kurias naudosite, nes jos reikia norint atidaryti sąskaitą, net jei tai tik bandomoji versija, patikros tikslais.

Kaip žiūrėti „DAZN“ boksą, jei boksas neparodomas jūsų regione

Jei turite DAZN sąskaitą Italijoje ar net Kanadoje, praleidžiate DAZN boksą. Nėra taip, kad niekada negalėsite žiūrėti bokso varžybų, bet negalėsite pasiekti tiek bokso, kiek DAZN gali parodyti.

Sprendimas? Kad DAZN manytų, kad esate JAV.

Tiesą pasakius, amerikiečių DAZN neverta, kai kalbame apie sportą, nes mėgstamiausias Kanados DAZN siūlo daug turtingesnį paketą, kuriame galima naudotis daugybe skirtingų sporto šakų ir keliose aukščiausiose lygose, tokiose kaip „Premier League“ ar „Champions League“..

Vis dėlto, kai kalbama apie DAZN boksą, amerikietis DAZN siūlo geriausią pasiūlymą.

Geriausias dalykas? Taikydami metodą, kuriuo pasidalinsime, galėsite perjungti iš Amerikos, Kanados ir Italijos DAZN be jokių problemų.

Tai, ko jums reikia norint žiūrėti DAZN boksą, bet taip pat norint sukurti DAZN sąskaitą, visų pirma, yra VPN..

Norėdami paaiškinti, ką VPN daro kuo tiesesniau, jis keičia jūsų buvimo vietą jums nereikia judėti. Galite būti JAV, norėdami žiūrėti DAZN boksą, nors iš tikrųjų esate mėgstami JK.

Svarbiausia yra turėti VPN, kuris veiktų su DAZN. Tai yra didžiausia kliūtis, kai reikia apgauti DAZN.

Turite 3000 serverių ir reklamuojate, o tai yra puiku, tačiau, kai kalbame apie pramogas, kokybė turi didelę reikšmę. Štai kur „PrivateVPN“ palaiko daug mažiau serverių, nei siūlo dauguma konkurencijos pasiūlymų, tačiau su serveriais, kurie veikia su paslaugomis, kurias žmonės nori naudoti, pavyzdžiui, DAZN ir „Hulu“..

Prisijunkite prie „PrivateVPN“, jei norite, galite perjungti iš Amerikos, Kanados ir Italijos DAZN, atjungdami visas DAZN galimybes, ateityje gausdami daugiau regionų palaikymo..

VPT, palaikantis DAZN + DAZN abonementą, yra pagrindinis dalykas, norint stebėti DAZN boksą. Bet jei norite žiūrėti DAZN dideliame ekrane ar kitame

telefoną, jums gali tekti nuolat skaityti, norint atsisiųsti DAZN programą, jei to dar negalite padaryti.

Kaip žiūrėti DAZN boksą „Apple“ įrenginiuose

Jei DAZN nerodomas jūsų „Apple“ įrenginyje, atsijunkite nuo savo „iCloud“ paskyros nustatymų skiltyje ir sukurkite naują paskyrą, nustatydami vietą į tą, kuri palaiko DAZN, pvz., JAV..

Tai leis jums atsisiųsti ir tada žiūrėti DAZN boksą „Apple“ įrenginiuose.

Labai svarbu, kad nekeisite savo buvimo vietos naudodami dabartinę sąskaitą. Dėl to jūs viską prarasite.

Kaip žiūrėti DAZN boksą „Android“ įrenginiuose

Kalbant apie „Android“ įrenginius, „Google“ parengė trumpą vadovą, kaip pakeisti „Android Play“ parduotuvės vietą.

Mes rekomenduojame jums tai patikrinti. Tas pats pasakytina apie „Apple“ įrenginius, kai reikia pakeisti savo buvimo vietą ten, kur palaikoma DAZN.

Tačiau „DAZN“ boksą taip pat galite žiūrėti savo internetinėje naršyklėje, „Android“, jei įgalinsite darbalaukio režimą.

Kaip žiūrėti DAZN boksą „Amazon Fire TV Stick“

Daugeliui šis yra pats svarbiausias, nes sportą geriausia žiūrėti dideliame ekrane.

Deja, jei norite žiūrėti „DAZN“ boksą per televizorių, to negalite padaryti naudodami „Roku“, „Chromecast“ ar „Apple TV“, nes tos platformos nepalaiko VPN paslaugų.

Štai kodėl „Amazon Fire TV Stick“ yra mūsų rekomendacija žiūrėti DAZN dideliame ekrane, jei jūsų televizoriuje nėra „Android TV“.

  • Norėdami atsisiųsti DAZN „Fire TV Stick“, eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
  • Pasirinkite Sąskaitos & Sąrašai ir tada Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Tokiu atveju pakeisti savo regioną į JAV yra paprasčiausias būdas gauti DAZN „Fire TV Stick“.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
  • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Ir tai leis jums atsisiųsti DAZN iš „Amazon Fire TV Stick“.

Tačiau, jei turite kokių nors su tuo susijusių problemų, būtinai susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir jie jums padės!

Štai kaip reikia žiūrėti „DAZN“ boksą

Nesvarbu, kur esate. Naudodamiesi „PrivateVPN“, bet kurioje pasaulio vietoje galite žiūrėti Amerikos, Kanados ir Italijos DAZN. Kodėl turėtumėte mokėti 24,95 euro, kad galėtumėte žiūrėti vieną kovą, jei galėtumėte mokėti mėnesinį mokestį ir gauti daugybę muštynių bei kitų sporto šakų už mažesnę nei vienos kovos kainą?

Ir nors jūs galite mėgautis puikiais sportais naudodamiesi DAZN, kartu su „Hulu“ palaikymu, naudodamiesi „PrivateVPN“ galite mėgautis ir labiausiai „Netflix“ vietose aplink planetą. Paruošta žiūrėti?

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me