Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-01-29 12:48:29 Pramogose


Galbūt jūs apsilankėte BBC iPlayer svetainėje, kai buvote kelionėje už JK ribų. Gal niekada negyvenote JK ir norėjote sužinoti, kaip 2019 m. Žiūrėti „BBC iPlayer“ ne JK. Nesvarbu, ar jūs paprastai gyvenate JK, ar niekada negyvenote, jei esate ne JK, net jei jūs gyvenate Airijoje, kuri yra kelioms minutėms nuo JK. Jei nesate JK, negalėsite pasiekti BBC iPlayer, nes esate ne JK.

Na, nebent jūs žinote, kaip apgauti BBC galvoti, kad esate JK. Štai ką jums parodysime, kaip tai padaryti šiame įraše, kad žinotumėte, kaip žiūrėti BBC iPlayer 2019 m. Ne JK.

Kodėl visų pirma negalite žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m?

Matyt todėl, kad nemokate televizijos licencijos mokesčio. O kas, jei tu esi? Ką daryti, jei jūs gyvenate JK, bet tiesiog atostogavote ir pasirinkote, kad jūs mokate, kai registruojatės BBC svetainėje? Ne, ji vis tiek neveiks.

Tikroji priežastis? Galbūt „BBC iPlayer“ neturi teisių parodyti viso savo turinio už JK ribų. Problemą galima lengvai išspręsti, jei BBC norėjo ją išspręsti. Kitos problemos skirtingose ​​šalyse išsprendė šią problemą.

Bet kokiu atveju jūs negalite žiūrėti BBC iPlayer ne JK 2019 m., Nepriklausomai nuo to, kokia yra to priežastis, nebent apgaudinėjate BBC galvodami, kad esate už JK ribų.

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m

Pakeiskite savo buvimo vietą JK. Tai viskas, ką turite padaryti.

„BBC iPlayer“ turi matyti jus kaip žmogų, kuris yra JK, o ne JK.

Jei norite 2019 m. Žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų, tai turi įvykti.

Kaip tu tai padarai? Būdamas praktiškai JK. Štai ką gali padėti VPT. Kai naudojate VPN, galite pakeisti savo buvimo vietą faktiškai kažkur kitur. Pavyzdžiui, jūs galite būti JK, kai norite žiūrėti „BBC iPlayer“, ir JAV, kai norite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ aptarnavimo klausimu..

Galvok apie VPT kaip apie paslaugą, atveriančią kelią pramogoms planetoje. Kaip iš tikrųjų. Turinys nėra vienodai paskirstomas visame pasaulyje, net jei mokate tiek. O tinkamas VPN gali padėti jums jį atrakinti.

Koks jums tinkamas VPN? Tai priklauso nuo to, kokį turinį turite pasiekti. Jei norite pasiekti „BBC iPlayer“, „DAZN“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „Netflix“, „PrivateVPN“ palaiko juos visus ir daugiausiai „Netflix“ regionų su palaikymas 21 vietoje, tai reiškia, kad galite atrakinti kuo daugiau pramogų planetoje.


Tai leis jums žiūrėti BBC iPlayer ne JK 2019 m., Bet tik žiniatinklio naršyklėje. O kaip gauti programas „iOS“, „Android“ ir „Fire TV Stick / Cube“ įrenginiuose?

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m. „Android“

  • Eiti į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai. Paspauskite šalia esančio pieštuko simbolį Šalis, ten sukurkite naują šalies regioną, kuriame pasirenkate JK kaip tavo šalis. Paspauskite Tęsti po to. Kai tai padarysite, uždarykite Zaidimu parduotuve jei jis atidarytas ir eik į Nustatymai sekė Programos. Surask „Google Play“ parduotuvė. Paspauskite Priverstinis sustojimas.
  • Tada grįžk iš to ir eik Sandėliavimas, ir galiausiai paspauskite mygtuką didžiosiomis raidėmis, nurodydami IŠVALYTI DUOMENIS.
  • Tai turėtų padaryti BBC iPlayer pasirodyti tavo Zaidimu parduotuve. Jei ne, pakartokite jėgos sustabdymą ir duomenų valymą.

Žinoma, įjungdami „BBC iPlayer“, įjunkite „PrivateVPN“.

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ už JK ribų 2019 m. „IOS“

„Apple“ įrenginiuose viskas priklauso nuo jūsų dabartinės paskyros vietos pakeitimo. Ne tas atvejis „iOS“ platformoje.

Norėdami žiūrėti „BBC iPlayer“ ne JK 2019 m. Naudodami „iOS“, turite sukurti naują „iCloud“ paskyrą. Priešingu atveju, prarasite visus savo duomenis. Amžinai.

Atsijunkite nuo savo dabartinės sąskaitos ir sukurkite naują JK esančią sąskaitą.

Tai beveik tiek. Atsisiuntę „BBC iPlayer“ programą, galėsite vėl prisijungti prie savo senosios arba išlaikyti šią. Bet kuriuo atveju turėsite visas šiuo metu turimas programas.

Kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ 2019 metais iš JK „Amazon Fire TV Stick / Cube“

Tai šiek tiek skirsis priklausomai nuo jūsų „Amazon“ paskyros regiono, tačiau eikite į „Amazon“ svetainę, tada eikite į skirtuką apie savo sąskaitą. Tai, kuo ji skelbiama, gali skirtis, bet jūs turėtumėte spustelėti viską, kas susiję su turiniu ir įrenginiais. Tikslas yra pakeisti savo regioną, bet labiau įsitikinti, kad adresas yra JK. Priešingu atveju „BBC iPlayer“ nebus rodomas. Taip pat turėsite išregistruoti savo „Amazon Fire TV“ įrenginį, ką galite padaryti eidami tiesiai į savo įrenginio „Nustatymai“ ir „Mano sąskaita“..

Galiausiai, jums gali tekti pateikti su JK susijusį mokėjimo metodą, atsižvelgiant į jūsų dabartinę kortelę. Gana lengva išvengti šios problemos naudojant virtualią kortelę.

Štai kaip žiūrėti „BBC iPlayer“ iš JK 2019 m

Jei norite žiūrėti „BBC iPlayer“ ne JK 2019 m., Galite. Tai nėra taip sunku. Tai tikrai reikalauja tam tikro darbo, tačiau jis yra įgyvendinamas ir yra vertas pastangų, jei norite tikrai norite pasiekti BBC iPlayer ne JK 2019 m..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me