Kaip žiūrėti BBC iPlayer Airijoje 2018 m

Kaip žiūrėti BBC iPlayer Airijoje 2018 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-08-15 14:04:57, Pramogos


Ar norite žiūrėti BBC iPlayer Airijoje 2018 m.? Tai beprotiška. JK yra mažesnė nei vienos valandos skrydis. Kai kuriems tai yra 5 minučių kelio automobiliu į Šiaurės Airiją. Ir kad 5 minutės yra skirtumas tarp to, kas gali žiūrėti BBC iPlayer, o ne. Kažkas beprotiškesnio? Tai, kad BBC iš tikrųjų yra daugumoje Airijos televizijų, bet vis dėlto BBC iPlayer nėra.

Kodėl „BBC iPlayer“ nėra Airijoje?

Nors oficiali priežastis yra ta, kad jūs nemokate televizijos licencijos mokesčio JK, eidami į „BBC iPlayer“ programą, paklausę apie tai ir atsakydami „taip“, tai vis tiek neleidžia žiūrėti, tai reiškia greičiausiai ne dėl šios priežasties, o dėl standartinių priežasčių beveik visose platformose, grąžinančiose licencijas, kurias turi BBC. Jie greičiausiai turi tik licenciją rodyti turinį JK.

Galų gale, kodėl įmonė turėtų suteikti BBC licenciją rodyti tam tikrą laidą, pavyzdžiui, panašiose į Vokietiją? Ta įmonė tam ieškotų bendrovės Vokietijoje.

Mes, gyvenantys Airijoje, žinome, kad mėgstami RTE kartais siūlo tikrai prastą turinį. Taigi BBC dažnai yra geresnis pasirinkimas. Jei atostogaujate Airijoje ir iš Jungtinės Karalystės, kodėl neturėtumėte žiūrėti turinio, už kurį mokate, naudodami TV licenciją? Tai nesąžininga. Ar tai?

Kaip žiūrėti BBC iPlayer Airijoje 2018 m

Jūs esate Airijoje. Negalite žiūrėti „BBC iPlayer“. Tavo kaimynai 5 minutės nuo tavęs? Jie tai turi.

Kas tai lemia??

Jūsų vieta.

„BBC iPlayer“ žino jūsų vietą. Jei norite žiūrėti BBC iPlayer Airijoje 2018 m., BBC neturi žinoti, kad esate Airijoje. Išskyrus tai, kad neužtenka Airijos, ji turi būti JK vieta. BBC negali manyti, kad esate Prancūzijoje, o ne Airijoje, nes tai duos tą patį rezultatą.

BBC turi galvoti, kad esate JK.

Akivaizdžiausias būdas yra nuvykti į JK. Jei norite žiūrėti „BBC iPlayer“ Airijoje, tai nėra išeitis. Štai kodėl praktiškai turite būti JK.

Kaip? Per VPN.

VPN yra virtualus privatus tinklas, leidžiantis būti beveik bet kurioje šios planetos vietoje, kiek tai susiję su internetu. Na, kur galite būti, priklauso nuo jūsų naudojamos paslaugos, tačiau vienintelis serveris, kurio jums iš tikrųjų reikia, kai kalbama apie BBC, yra JK serveris, kuris veikia kartu su BBC. Taip, yra JK serverių, kurie neveikia su BBC, nes BBC nuolat stengiasi blokuoti VPN serverius nuo jų „iPlayer“.

„PrivateVPN“ siūlo specialiai BBC skirtus serverius. Jei prisijungsite prie mūsų BBC serverio ir atnaujinsite puslapį, jūsų „BBC iPlayer“ veiks. Štai taip. Ir laimikių nėra. Jums nereikės žiūrėti papildomų skelbimų ar spustelėti reklamjuosčių, kurių iš tikrųjų negalite spustelėti. O jei jūs išgirdote, kad VPN naudojimas gali sulėtinti jūsų internetą, tai pasakytina tik apie VPN teikėjus, kurie naudojasi tik interneto svetainių talpinimo vietomis.

„PrivateVPN“ taip pat perka savo interneto pajėgumus tiesiogiai iš IP tranzito teikėjų, taip sukuriant interneto ryšį tokiu lygiu, kokį šiuo metu gaunate.

Kaip nustatyti „PrivateVPN“ žiūrėti BBC iPlayer Airijoje?

Jūs einate į mūsų svetainę, kurioje šiuo metu esate. Spustelite mygtuką Pirkti. Po to tai paprastas kelias. Tiesiog atlikite registraciją per 30 sekundžių. Atsisiųskite mūsų klientą bet kurioje platformoje, kurioje esate. Ir galiausiai, prisijunkite prie mūsų BBC serverio ir įjunkite „BBC iPlayer“.

Norint gauti programą „Android“, „TV TV Stick“ ir „iOS“, reikia atlikti keletą žingsnių, todėl turėtumėte perskaityti visą mūsų BBC vadovą, jei to nežiūrite iš savo interneto naršyklės. To vadovo dalis pridėsime čia:

Kaip įdiegti „BBC iPlayer“ „Android“ Airijoje

Eiti į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai.

 • Paspauskite pieštuko simbolį šalia Country. Pasirodys langas, kuriame bus prašoma sukurti naują profilį.
 • Įsitikinkite, kad pasirinkote Tęsti ir pasirinkti JK kaip savo šalį. Paspauskite Tęsti dar kartą. Po to turite pateikti JK adresą ir pašto kodą. Norėdami rasti vieną atsitiktinio pašto kodo generatoriaus paiešką „Google“. Daugelis šių generatorių teikia adresus.
 • Uždarykite „Google Play“ parduotuvę, jei ji atidaryta, ir eikite į Nustatymai sekė programos. Raskite „Google Play“ parduotuvę. Paspauskite Priverstinis sustojimas sekė Sandėliavimas, ir galiausiai paspauskite mygtuką didžiosiomis raidėmis, pažymėdami CLEAR DATA.
 • Prisijunkite prie „BBC PrivateVPN“, jei dar to nepadarėte.
 • Atidarykite Zaidimu parduotuve vėl. Dabar turėtumėte galėti atsisiųsti „BBC iPlayer“. Jei tai neveikia, įsitikinkite, kad tai darote Išvalyti duomenis ir priverstinis sustojimas programą dar kartą ir suteikite jai keletą minučių.

Kaip įdiegti „BBC iPlayer“ „iOS“ Airijoje

 • Pirmiausia prisijunkite prie mūsų VPN, kad būtumėte praktiškai JK.
 • Antra, tiesiog sukurkite naują sąskaitą. Norėdami tai padaryti, turėsite atsijungti nuo dabartinės „iCloud“ paskyros. Kai būsite atsijungę, turite pereiti į Nustatymai paskui „iCloud“ ir paspauskite Sukurkite naują „Apple ID“ tekstas.
 • Jūsų paprašys standartinės registracijos medžiagos. Užpildykite.
 • Vis dėlto, kai kalbate apie šalį, pasirinkite JK žinoma. Įsitikinkite, kad pateikėte JK pašto kodą ir adresą, kurį galite rasti internete, ieškodami generatoriaus „Google“.
 • Pasirinkite Nė vienas kaip jūsų mokėjimo priemonė kuriant sąskaitą, ir jei ji nėra pasirodo, atlikite tai atsisiųsdami „BBC iPlayer“.
 • Taip pat turėsite pateikti britų numerį, kurį atliks dauguma pašto kodų generatorių, tačiau kitu atveju galite ieškoti numerių generatoriaus „Google“.

Atsisiuntę „BBC iPlayer“, galėsite vėl prisijungti prie savo senosios „iCloud“ paskyros, tačiau norėdami iš tikrųjų žiūrėti BBC turinį, turite išlikti prisijungę prie VPN..

Štai kaip žiūrite BBC iPlayer Airijoje.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me