Kaip žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje (visuose įrenginiuose)

Kaip žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje (visuose įrenginiuose)

Michaelas Smolskis, 2018-09-27 22:10:21 versle


„Amazon Prime“ yra vienas didžiausių „Netflix“ konkurentų. Kaip ir „Netflix“, amerikietiškoje versijoje yra daugiausiai turimo turinio. Ką turite padaryti, jei norite žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje visuose savo įrenginiuose?

Jei atvirai, jau ne tiek jau ir daug.

„Amazon“ palengvino „American Amazon Prime“ stebėjimą Europoje visuose įrenginiuose, padidindama „Amazon Prime“ palaikymą. Kaip ir naudojant „Netflix“, „Amazon Prime“ galite beveik žiūrėti bet kurioje Europos vietoje. Laimikį? Svarbiausia yra tai, kad jūs negalite žiūrėti visko, ką turi „American Amazon Prime“ Europoje. Ir jūs, žinoma, norite tai pakeisti.

Mes esame tam, kad padėtume, nes faktas, kurį jūs žiūrite žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje, yra geras dalykas, nes „Amazon“ turi neribotus išteklius ir ateityje taps dar didesniu filmų / TV laidų pramogų sektoriaus žaidėju..

Kaip žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje visuose įrenginiuose

Jūs greičiausiai žinote, kad tai prasideda nuo „Prime“ sąskaitos. Mes nepaaiškinsime to žingsnio. Jūs žinote, kaip tai padaryti.

Kai turite „Amazon Prime“ paskyrą, kad ir kur būtumėte Europoje, „Amazon“ žino, kad šiuo metu nesi Amerikoje. Tai reiškia, kad dings visas Amerikos „Amazon Prime“ turinys.

Kaip tai išspręsti? Su VPN.

Kai kurie VPN naudojimo pranašumai

  • Prisijungę prie VPN serverio galite būti praktiškai kitoje šalyje, tai reiškia, kad turite prieigą prie kitaip neprieinamo savo šalies turinio. „PrivateVPN“ turi serverius 56 skirtingose ​​šalyse. Neturime serverių visose planetos šalyse, tačiau turime serverių tose šalyse, kurie jums bus naudingi norint pasiekti.
  • Šifruodami galite slėpti savo veiklą nuo vyriausybės, interneto tiekėjo ir aplinkinių žmonių. „PrivateVPN“ yra 2048 bitų šifravimas naudojant AES-256.

Taigi atsisiunčiate tokį VPN kaip „PrivateVPN“, prisijungiate prie amerikietiško serverio, ir viskas?

Deja, ne.

„Amazon“ atliko puikų darbą blokuodama veikiančius „Amazon Prime“ serverius.

Daugelis VPN paslaugų šiuo metu neveikia su „Amazon Prime“, nes jos yra užblokuotos.

PrivatusVPN? Mūsų seni „Amazon“ serveriai buvo užblokuoti. Dabar turime naujų.

Kas jie tokie? Geriau nebendrauti, kad jie galėtų toliau dirbti. Vis dėlto mūsų klientų aptarnavimas gali jums padėti.

Arba būk protingas. Amerikos „Amazon“ premjeras. Amerikos serveriai. Kai kurie iš jų dirba. Manome, kad jūs tai išsiaiškinsite.

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra rasti „Prime“ epizodą, kuris, jūsų žiniomis, yra išskirtinis Amerikai, ir pamatyti, jei jis taps prieinamas.

Ar „PrivateVPN“ palaikomas visuose įrenginiuose, kad galėtumėte žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje, nepriklausomai nuo jūsų įrenginio?

„PrivateVPN“ palaikomas visose pagrindinėse platformose, nesvarbu, ar tai jūsų telefonas, kompiuteris, ar „Fire TV Stick / Cube“. Tiesą sakant, „PrivateVPN“ yra viena iš nedaugelio paslaugų, teikiančių „Amazon Fire TV Stick / Cube“ programą, kuri yra visiškai optimizuota įrenginiui. Ir kai jūs galite žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje dideliame ekrane, tai daro viską skirtumą.

Vis dėlto „PrivateVPN“ neveikia „Chromecast“. Joks VPN neveikia. Kai „Chromecast“ nuspręs pridėti programų diegimo palaikymą, tai greičiausiai pasikeis.

Ar „PrivateVPN“ sulėtins „Amazon Prime“ turinio kokybę?

Mes pateiksime tai taip. Mes nepadarysime to greitesnio. Jei dabar tai lėta, nebent jūsų teikėjas sąmoningai sulėtins „Amazon prime“, jūsų internetas bus toks pat lėtas kaip ir anksčiau.

Tačiau mes taip pat jūsų nesustabdysime.

Nemaža dalis žmonių mano, kad VPN sulėtino viską. Ir tam yra tam tikra tiesa.

Neperkate atsitiktinio telefono, nes žinote, kad skirtingos įmonės tiekia skirtingos kokybės produktus. Kai kurios VPN įmonės gali jus pristabdyti. Viskas priklauso nuo to, ar VPN įmonė perka interneto pajėgumus iš IP tranzito teikėjų tiesiogiai, ar iš interneto prieglobos įmonės. Tai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jūsų ryšio kokybę.

„PrivateVPN“ didžiąją dalį savo interneto galimybių tiesiogiai perka iš IP tranzito teikėjų. Ar kiti? Na, dauguma apie tai visai nekalba.

Stebėkite Amerikos „Amazon Prime“ Europoje visuose įrenginiuose

Visais įrenginiais turime omenyje visus įrenginius, kuriuos palaiko VPN. „Chromecast“ yra problema.

Ar norite žiūrėti Amerikos „Amazon Prime“ Europoje? Tai visai nesunku 2018 m. Tai nėra „Hulu“ ar „DAZN“, panašiai kaip „Amazon Prime“, bet tiesioginių sporto šakų žiūrėjimas. Tai sunku. Bet mes taip pat turime tam vadovą.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me