Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-05-30 09:23:51, pramogose


Tai 2018 m. Norite lėktuve žiūrėti amerikietišką „Netflix“, nes, nors ir 2018 m., Skrydžiai vis dar yra skausmas. Ir tokia yra tikrovė. Jie nėra daug greitesni, o jūsų kūnas šiandien tikriausiai labiau skauda, ​​nei tai padarytų 50-ųjų pabaigoje ir 60-ųjų pradžioje. Tuomet skraidymas buvo prabanga. Dabar kalbama apie pastatymą į vietą, kuri užima mažiausiai vietos.

Tačiau yra daugybė būdų, kaip pamiršti nepatogų skrydį, ypač dėl to, kad vis daugiau ir daugiau oro linijų prideda „Wi-Fi“. O jei turite „Wi-Fi“, lėktuve galite žiūrėti amerikietišką „Netflix“. Arba atvirai kalbant, bet koks „Netflix“. Išskyrus atvejus, kai jis neveikia. Štai kodėl turbūt esate čia.

Kodėl amerikietiškas „Netflix“ lėktuve gali neveikti jūsų

Jei skrisite iš Amerikos į Europą ar bet kur kitur, vienu metu nebūsite įsikūrę Amerikoje. Štai kur jūsų amerikietiškas „Netflix“ tampa ne amerikietišku, o jūs - „Šio pavadinimo negalima žiūrėti jūsų rajone“ rūšies žinia.

Taip yra todėl, kad „Netflix“ neturi teisės transliuoti turinio visur šioje planetoje, tai reiškia, kad kai esate ne Amerikoje, tam tikros laidos jums gali būti neprieinamos.

Kalbant apie „Netflix“, Amerika yra didžiausias prioritetas, reiškiantis, kad visos kitos šalys praleidžia. Amerikietišką „Netflix“ galėsite žiūrėti tik lėktuve, jei „Netflix“ pamatys jus kaip žmogų Amerikoje, o jei to nėra, kai kurie Amerikoje rodomi pasirodymai taip pat yra kitose šalyse.

Didelė problema yra tai, kad lėktuvai skraido taip greitai, kad per pasirodymą galite skristi per keletą šalių, o tai gali jus šiek tiek trikdyti.


Geriausias būdas žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve yra priversti „Netflix“ galvoti, kad esate ten, net kai jūsų nėra. Šis metodas leis jums be trikdžių žiūrėti amerikietišką „Netflix“, su sąlyga, kad oro bendrovė, su kuria skrendate, teikia „Wi-Fi“ kokybę.

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve

Negalite pakeisti fakto, kad visada keičiate vietą, kai esate lėktuve, tačiau tikrai galite priversti internetą galvoti, kad nuolat esate vienoje vietoje..

Kaip?

Per VPN.

VPN yra virtualus privatus tinklas. Kai kurie žmonės tai naudoja kaip įrankį, saugantį savo duomenis internete. Kai kurie jį naudoja norėdami pasiekti turinį, kurio jų šalyje nėra.

Dėl VPN paslaugos jūsų buvimo vieta tampa beprasmė. Galite būti Brazilijoje ar Lenkijoje ir vis tiek būti Amerikoje. Tai yra VPN paslaugos galia. Tai gali priversti jus būti kažkur praktiškai niekada nebūnant ten.

Dėl to, ką siūlo VPN paslauga, galite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve, nepaisant to, kur esate.

Jei turite tinkamą VPN. Nemokama paslauga nėra išeitis, nes bus per lėta transliuoti turinį, kuris jau bus lėtesnis dėl daug prastesnio interneto ryšio lėktuve nei tas, kurį turite namuose..

Nepakanka prisijungti tik prie Amerikos serverio. Jums reikia amerikiečių serverio, kuris veikia su „Netflix“.

Žr., „Netflix“ padarė spaudimą visos šios įmonės, suteikusios „Netflix“ teises transliuoti tam tikrą turinį tam tikrose šalyse. Šios bendrovės nenori, kad jūs pasiektumėte tam tikrą turinį, jei nesate Amerikoje, nes jie praranda pinigus, nes jums nereikės jo žiūrėti kitomis priemonėmis, jei galėsite žiūrėti jį „Netflix“. Todėl „Netflix“ ėmėsi masinių veiksmų prieš VPN vartotojus.

„PrivateVPN“ suteikia reikiamą greitį, nesulėtindamas tinklo, nes pirkdami tiesiogiai iš IP tranzito tiekėjų, o ne tik iš prieglobos kompanijų, teikia veikiančius Amerikos, o ne tik amerikietiškus serverius.

Jei prisijungsite prie mūsų Niujorkas 1 arba Buffalo serverio, galėsite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ lėktuve. Ir jei nenorite žiūrėti amerikietiško „Netflix“, mes jus taip pat aprėpėme. Įsitikinkite, kad rasite mūsų išsamų „Netflix“ vadovą.

Taigi, kaip jūs nustatote „PrivateVPN“, kad galėtumėte žiūrėti amerikiečių „Netflix“ lėktuve?

  • Spustelėkite mygtuką Pirkti ekrano viršuje, dešinėje, ir užsiregistruokite pateikdami pasirinkto plano, slaptažodį ir el. Pašto adresą bei mokėjimo formą..
  • Atsisiųskite mūsų klientą apsilankę skirtuke Atsisiųsti, esančiame mūsų puslapio apačioje.
  • Įdiekite jį ir prisijunkite prie vieno iš Amerikos serverių.
  • Ir žiūrėkite amerikietišką „Netflix“ lėktuve, nepaisant to, kur esate dabar ar būsite.

„Netflix“ taip pat turi puikią funkciją, leidžiančią kelioms dienoms atsisiųsti filmus ir TV laidas. Tai gali veikti kartu su laida, kurią norite žiūrėti.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me