Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK 2019 m. (Ir visus kitus „Netflix“ regionus)

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK 2019 m. (Ir visus kitus „Netflix“ regionus)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-07 15:17:24 pramogose


Britų „Netflix“ pasiūlymai nėra tokie blogi, jei palygintumėte juos su mėgstamais Tailande, kuriame yra tik 10% amerikiečių turinio tiek televizijoje, tiek filmų skyriuje, bet jei jūs kada nors buvote JAV, tada žinote daug ką mažiau turinio, kurį turi JK „Netflix“. Štai kodėl jūs ieškote, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK 2019 m., Ir mes ketiname padaryti tai dar geriau. Mes jums parodysime, kaip žiūrėti „American Netflix“ JK, bet taip pat kaip žiūrėti visus kitus „Netflix“. regionai JK.

Parengta?

Kodėl JK turinys neturi tokio paties turinio kaip amerikietiškas „Netflix“?

Tai priklauso nuo teisių.

„Power“ iš tikrųjų yra šou, kurį galima rasti JK „Netflix“, bet ne Amerikos „Netflix“. Taip yra todėl, kad jį sukūręs TV tinklas turi išimtines teises į jį JAV, ir kadangi tokio tinklo nėra Europoje, jie licencijavo jį „Netflix“, kad uždirbtų daugiau pajamų.

JK „Netflix“ požiūriu, daugelis kitų televizijos tinklų ar platformų, kurie galbūt nesukūrė laidos, nusipirko teises rodyti tam tikrą turinį tik JK, todėl JK „Netflix“ liko ribota..

Kitas svarbus veiksnys yra tai, kad, norint įsigyti pasirodymus, kad būtų galima įsigyti pasirodymų visame pasaulyje, reikia mokėti daug pinigų, todėl tai yra protingesnis pasirinkimas investuoti tik JAV rinkoje, nes būtent ten yra dauguma „Netflix“ klientų.. Tiesą sakant, turinio pirkimo išlaidos yra viena iš priežasčių, kodėl „Netflix“ tiek daug investuoja į savo originalius kūrinius, prieinamus visame pasaulyje.

„Power show“ pavyzdys apibendrina, kad nors JAV „Netflix“ yra daugiausiai turinio, jis jo neturi. Štai kodėl mes padėsime atrakinti 21 „Netflix“ regioną, kuris atrakins beveik visą jums galimą „Netflix“ turinį, kad niekada nepraleistumėte nieko, nes net Tailandas „Netflix“ turi išskirtinį turinį.

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK 2019 m

Norėdami žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK, turite apgauti „Netflix“ galvoti, kad esate JAV.

Ir jūs tai darote naudodami VPN.

Jei niekada negirdėjote apie VPN paslaugas, VPN paslaugos leidžia jums pakeisti savo vietą nejudėdami.

Taigi ar taip yra? Jūs tiesiog rasite VPN, prisijungiate prie amerikietiško serverio ir galite žiūrėti „American Netflix“ JK 2019 m?

Deja, ne.

Pirma, nemokamos paslaugos neveikia. Jie leidžia jums pakeisti buvimo vietą JAV dėl paprastų dalykų, tačiau kalbant apie tokius dalykus kaip „Netflix“, „Netflix“ žino, kad egzistuoja VPN paslaugos, kaip ir TV kanalai / platformos, turinčios teises į tam tikrą turinį, į kurį „Netflix“ turi teises. tam tikrose vietose. Kodėl kažkas turėtų mokėti už papildomą kanalą, jei gali tiesiog naudoti VPN, kuris yra skirtas žiūrėti tą laidą ar filmą „Netflix“, kurį jie jau turi? Ir tai lemia, kad „Netflix“ susiduria su VPN paslaugomis.

Ar tai reiškia, kad visos mokamos paslaugos leis jums žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK 2019 m.? Ne visai taip, nors bendras procentas didėja, jei norite pasiekti ne tik amerikietišką „Netflix“, dauguma vis tiek to nesugeba. Galima būtų manyti, kad jei kreipsitės į paslaugą, turinčią daugiausiai serverių, ji palaikytų daugiausiai „Netflix“ regionų, tačiau taip nėra. Nors kai kuriose tarnybose yra daugiau nei 3000 serverių, „PrivateVPN“ su mažiau nei 200 serverių palaiko 21 „Netflix“ regioną, labiausiai rinkoje.

Žvelgiant iš serverių perspektyvos, „PrivateVPN“ nėra geriausia paslauga jums, tačiau jei jūs ieškote kokybiškų serverių, būtent čia atsiranda „PrivateVPN“, nes 3000 serverių yra puiku, kokia prasmė, jei dauguma jų neveikia su „Netflix“?

Jei tik norite žiūrėti „American Netflix“ JK, jums nebūtinai reikia naudoti „PrivateVPN“, tačiau jei ketinate mokėti tą pačią kainą (ar net mažiau) kaip už kitą paslaugą, kodėl gi neišnaudojant visų galimybių savo „Netflix“, kol jūs tai darote? O kalbant apie „Netflix“, „PrivateVPN“ taip pat palaiko tokius pat kaip „Hulu“ ir „DAZN“. Bet kurie kiti, nes, nors ir neturime daugiausiai serverių, daugiausia dėmesio skiriame kokybei.

Norite tai išbandyti, kad galėtumėte žiūrėti amerikietišką „Netflix“ JK kartu su visais kitais „Netflix“ regionais 2019 m.? Mes turime 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Parašė Michaelas Smolskis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me