Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje (veikia visuose įrenginiuose)

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje (veikia visuose įrenginiuose)

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-12-10 15:06:40 Pramogose


Jūs mokate tiek pat už „Netflix“ prenumeratą, kaip amerikiečiai, bet gaunate mažiau nei pusę turinio? Kalbi apie sukčiavimą, tiesa? O kas, jei Australijoje galėtumėte bet kuriame įrenginyje žiūrėti amerikietišką „Netflix“? O kas, jei galėtumėte žiūrėti bet kurį norimą „Netflix“, nesvarbu, kur esate? Tai tikrai sutaupytų daug laiko ieškant norimo žiūrėti turinio, kurį galima rasti „Netflix“, o ne jūsų „Netflix“..

Kai perskaitysite šias figūras, norėsite žiūrėti Amerikos „Netflix“ Australijoje...

Amerikos „Netflix“? Joje yra apie 1157 TV laidos ir 4593 filmai. Be abejo, šie skaičiai visą laiką kinta, tačiau kaip tik tai ir yra su amerikiečių „Netflix“.

Australijos „Netflix“? 443 TV laidos ir 1585 filmai. Šiek tiek mažiau nei 35% turinio, kurį turi amerikiečių „Netflix“. Visiškai beprotiška. Jūs mokate beveik tą pačią kainą už „Netflix“, bet gaunate 1/3 turimo turinio.

Tai vis dar reikia žiūrėti daugybę laidų ir filmų, tiesa? Taip, kol pasirodymas ar filmas, kurį norite žiūrėti, nėra jūsų „Netflix“.

Padaryti dalykus į perspektyvą, mažiausiai 57 šalys, išskyrus JAV, turinčios daugiau turinio nei Australijos „Netflix“. Tokios vietos kaip Gvadelupa, Martinika, Sent Vinsentas ir Grenadinai bei Angilija, galima tik paminėti. Šalys, kurių daugelis niekada negirdėjo, turi beveik dvigubai daugiau turinio, o kartais net daugiau.

Štai kodėl jūs turėtumėte norėti žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje, nes kitaip, atvirai kalbant, gali būti to neverta.

Mes ne tik parodysime, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje, bet ir parodysime, kaip žiūrėti bet kurį „Netflix“, naudojant metodą, kuris veikia visuose įrenginiuose.

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje

Jei norite Australijoje žiūrėti amerikietišką „Netflix“, žingsnis yra labai paprastas. Kitaip nei „Hulu“ ar „DAZN“, jums nereikia atlikti sunkių registracijos veiksmų, kuriems reikalingos kreditinės / debeto kortelės..

„Netflix“ reikia tik apgauti, kad galvojate, jog esate JAV ar kitoje šalyje, jei norite žiūrėti „Netflix“ iš kitos šalies, nes nors Amerikos „Netflix“ gali būti pats turinys, jis neturi viso turinio.

Kaip jūs sukčiaujate „Netflix“ galvodami, kad esate JAV?

Jūs tai darote būdamas ten, bet praktiškai.

Geriausias būdas tai pasiekti yra naudojant VPN.

VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Paprasčiau tariant, prisijungdami prie vieno iš serverių, kuriuos naudoja jūsų naudojama VPN paslauga, praktiškai būsite to serverio vietoje, faktiškai jo nebūdami. Tai atveria daugybę galimybių internete, ne tik „Netflix“ spektre.

Ar galite naudoti bet kurį VPN, norėdami žiūrėti Amerikos „Netflix“ Australijoje?

Nemokamos VPN paslaugos? Tai reiškia lėtą. Tai taip pat reiškia neveikiančius serverius.

Ieškodami, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje, norite žinoti, kaip tai žiūrėti, o ne kaip sukurti iliuziją, kurią galite žiūrėti, kol turėsite palaukti, kol jūsų filmas ar TV laida bus buferis kas 40 sekundžių.

Nemokamų paslaugų gausu vartotojams ir nereikia investuoti į aukštos kokybės interneto galimybes. Ir kadangi jie yra tokie populiarūs ir nemokami, daug lengviau juos nukreipti ir užkirsti kelią darbui, nes nepamirškite, kad „Netflix“ nėra kvaila. Jie žino apie VPN paslaugas. Tai nėra taip paprasta, kaip prisijungti prie amerikietiško serverio. Tai taip pat reikia dirbti su „Netflix“.

O kalbant apie veikiančius serverius, daugeliui žmonių kyla iliuzija, kad „turime 100 Amerikos serverių“ ar koks šis skaičius yra ieškant VPN. Kiek iš jų dirba su tokiomis paslaugomis kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „Hulu“? Štai ko reikia ieškoti ir vengti VPN paslaugų.

PrivatusVPN? Neturime 100 amerikiečių serverių, tačiau turime serverių, kurie veikia su „American Netflix“. Mes taip pat palaikome daugelį kitų „Netflix“ serverių, nesvarbu, ar tai yra Ispanijoje ar Švedijoje, nes žinome, kad nors JAV turi daugiausia turinio, tačiau jo nėra.

O jei pateksite į mūsų tinklaraštį, pamatysite, kaip pasiekti paslaugas, reikalaujančias daug daugiau darbo, nei tik atsisiųsti ir naudoti „PrivateVPN“..

Šis metodas neveikia įrenginiuose, kurių nepalaiko VPN, pvz., „Chromecast“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me