Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-25 09:27:25, pramogose


„American Netflix“ turi apie 50% daugiau Televizijos laidos ir filmai nei airių. Jūs taip pat mokate maždaug tiek pat už „Netflix“ abiejose šalyse. Turinio diskriminacija? Aha. Štai kodėl jūs čia ieškote, kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje.

Bet nors „Netflix“ biblioteka Airijoje nėra tokia bloga, kaip kai kuriose kitose šalyse, apie kurias anksčiau rašėme, pavyzdžiui, „Netflix“ Saudo Arabijoje, ji vis dar yra gana skurdi. Laimei, yra būdas stebėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje, ir žingsniai nėra per sunkūs, kad juos atliktum.

Bet kodėl jums net reikia ieškoti, kaip žiūrėti amerikiečių „Netflix“ Airijoje?

Tai yra kažkas, ko galite paklausti manydami, kad užuot pasirinkę nelegalų kelią, jūs mokate už savo prenumeratą ir mokate tiek už ją, kiek žmonės iš JAV, tačiau jūs negaunate savo vertų pinigų.

Taigi kodėl „Netflix“ tiesiog pasirenka suteikti jums mažiau turinio?

Tai priklauso nuo teisių.

Nėra taip, kad „Netflix“ nori būti blogis, bet tai, kad kai mokate už turinį, jūs ne tik gaunate teises visur. Dažniausiai tam tikram regionui jūs gaunate teises, o kiti regionai kainuoja daugiau. Dauguma „Netflix“ klientų yra JAV, todėl „Netflix“ prasmingiau investuoti į amerikietišką turinį, o ne rodyti turinį Airijoje, kur gyventojų yra maža..

Tai nereiškia, kad „Netflix“ neinvestuoja į Airiją, nes „Irish Netflix“ vis dar yra daug turinio, tai tiesiog reiškia, kad Airijos „Netflix“ praleidžia daugybę kitų turinių.

Vienas dalykas, kurio „Netflix“ pradėjo tikėdamasis apeiti šias problemas, yra tas, kad jie pradėjo kurti daug savo turinio, kurį galima parodyti daugelyje šalių, atsižvelgiant į turinio kontekstą, nes cenzūra yra gyva ir gerai veikia visame pasaulyje..

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei „Netflix“ turinį paskirstytų vienodai, jis gana greitai pasitrauktų iš verslo.

Nepamirškime, kartais kyla klausimas, kas turi teises į tam tikrą turinį tam tikroje šalyje. Dėl šios priežasties „Disney“ dar nepradėjo jų transliacijos platformos. Kadangi „Netflix“ iki vasaros vis dar turi teises į didelę jų turinio dalį. Ir kaip jūs ketinate ką nors parodyti, jei kažkas jau tai rodo?

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje

Stebėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje iš tikrųjų yra taip paprasta, kaip žiūrėti BBC iPlayer Airijoje, apie kurį mes anksčiau žiūrėjome.

Tai reiškia, kad praktiškai reikia pakeisti jūsų vietą. Tokiu atveju, jūs, žinoma, turite būti JAV.

Būtent tai jums leidžia padaryti VPN arba, tiksliau sakant, „PrivateVPN“.

Naudodami VPN galite prisijungti prie amerikietiško serverio ir tik tuo remdamiesi galite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Airijoje.

Jei naudojate tinkamą VPN paslaugą.

Dabar mes nesakysime, kad esame geriausias VPN jums, nes tai priklauso nuo jūsų poreikių. Tačiau kalbant apie „Netflix“, mes palaikome daugiausiai „Netflix“ regionų rinkoje, remdamiesi „Comparitech“ bandymais, kuriuos sudaro 5000 rankinių testų, o tai reiškia, kad su „PrivateVPN“ galite pasiekti labiausiai „Netflix“ turinį rinkoje. Ir nors amerikietiškas „Netflix“ turi daugiausia turinio, kiekvienas regionas taip pat linkęs turėti savo išskirtinį turinį. Mes taip pat dirbame su jau minėtu BBC iPlayer, taip pat su DAZN, „Amazon Prime“ ir net „Hulu“, atrakindami vartus, norėdami pamatyti turinį, kurio kitaip negalėtumėte pamatyti.

„Netflix“ dalykas yra tas, kad nemaža dalis VPN paslaugų neveikia su „Netflix“ dėl to, kad „Netflix“ taip pat dirba skaidydama VPN paslaugas dėl įmonių, turinčių teises į turinį į tam tikras laidas ir filmus, spaudimo, kad „Netflix“ taip pat veikia turi teises į tam tikras sritis.

Ir taip, mes netgi palaikome „HBO DABAR“, kuris leis jums žiūrėti 8-ąjį „Sostų žaidimų“ sezoną kuo kokybiškiau ir negaišti laiko ieškant naujo epizodo internete.

Štai kaip žiūrėti amerikiečių „Netflix“ Airijoje

Sunku, kai nežinai, kaip tai padaryti, bet perskaičius veiksmus yra labai velniškai paprasta.

Jei tai jums padėjo, tikrai rekomenduojame apsilankyti mūsų tinklaraštyje, kad rastumėte kitokio naudingo turinio.

O galiausiai atsakingai mėgaukitės savo prieiga prie „American Netflix“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me