Kaip žiūrėti „ABC“ ant „Fire TV“ lazdos (nesvarbu, kur tu gyveni)

Kaip žiūrėti „ABC“ ant „Fire TV“ lazdos (nesvarbu, kur tu gyveni)

Iki „PrivateVPN“, 2018-09-16 10:53:08, Pramogose


Jūs turite „Fire TV Stick“, bet kai bandote žiūrėti „ABC“ per „Fire TV Stick“, jis nerodomas „Amazon Appstore“? Mūsų draugai, jūsų „Fire TV“ lazda nėra sugadinta, ir yra būdas išspręsti šią problemą, kad galėtumėte žiūrėti „ABC“ ant „Fire TV“ lazdos.

Tačiau norėdami išspręsti šią problemą, pirmiausia turite žinoti, kodėl tai yra problema.

Priežastis, kodėl negalite žiūrėti „ABC“ per „Fire TV Stick“, yra velniškai paprasta.

Negalite žiūrėti „ABC“ ant televizoriaus „Fire TV“, nes turinys nėra lygus

Priežastis, kodėl negalite žiūrėti „ABC“ ant „Fire TV Stick“? Tai patenka į jūsų vietą. Daugelis dalykų nėra vienodi šioje planetoje, o turinys yra tik vienas papildomas dalykas tame skliaustelyje.

Ar kada matėte kanalą, kuris pasiekiamas visame pasaulyje? Tai neturi prasmės. Didžioji pasaulio dalis ne tik laisvai kalba angliškai, kad galėtų žiūrėti turinį angliškai tokiu mastu, kuris jiems patinka, bet ir neturi finansinės prasmės.

„ABC“ padaryti pasauliniu dalyku yra beprasmiška. Įmonės, reklamuojančios „ABC“, negali visur uždirbti pinigų. Dalis „ABC“ rodomo turinio taip pat negali būti rodomi visur, vadinasi, tam turiniui taip pat taikomi apribojimai.

Taip pat dažniausiai pelningiau parduoti tam tikrų laidų licencijas kitoms platformoms ar dažnai net tam tikriems „Netflix“ regionams, o ne turėti ABC visame pasaulyje..

Dėl šios priežasties jie galimi tik Jungtinėse Valstijose, o jūs ne JAV (arba nenustatę savo „Fire TV Stick“, kai ten yra) yra priežastis, kad ieškodami „ABC“ negaunate jokių rezultatų.

Nėra taip, kad ABC yra blogis, tiesiog nėra prasmės visiems būti prieinamiems visame pasaulyje.

Taigi, koks sprendimas?

Kvailinti „Amazon“ žiūrėti ABC „Fire TV“ lazdele yra pirmasis žingsnis

Taip, reikia apgauti „Amazon“ gigantą, kad jis galvotų, jog esate JAV. Ir tai, stebėtinai, yra gana paprasta, daugiausia todėl, kad „Amazon“ greičiausiai elgiasi tik taip, kaip jiems rūpi, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip atvira yra jų platforma, greičiausiai jiems viskas gerai.

Galų gale jie kontroliuoja, kokios programos yra „Amazon Appstore“.

Norėdami žiūrėti „ABC“ per „Fire TV Stick“, turite pakeisti „Amazon Appstore“ buvimo vietą JAV. Tai padarysite eidami į savo „Amazon“ paskyros „Tvarkyti turinį ir įrenginius“. Kai būsite ten, turite spustelėti Nustatymai sekė Šalies nustatymai. Kai tik pateksite, paspauskite Keisti.

Ir taip, jūs teisingai supratote, kai jau esate ten, turite pakeisti savo buvimo vietą į amerikietišką. Ir nerašykite tik atsitiktinių vardų. Vietoje to „Google“ ieškokite amerikiečių adresų generatoriaus, kuriame taip pat yra pašto kodas.

Viską atlikę ir įjungę „Fire TV Stick“, vėl turėsite pateikti savo informaciją.

Tai pirmas žingsnis.

Antrasis žingsnis - žiūrėti „ABC“ per „TV Fire Stick“?

Kvailinkite „ABC“, kad esate Jungtinėse Valstijose, kad galėtumėte žiūrėti ABC „Fire TV“ laidoje

Pirmasis žingsnis yra gana lengvas ir nereikalauja daug darbo. Antrasis reikalauja šiek tiek daugiau darbo.

Norėdami žiūrėti „ABC“ per „TV Fire Stick“, turite priversti „ABC“ galvoti, kad esate JAV.

Ir jūs tikrai dėl to nesiruošiate vykti į JAV. Tačiau internetą nesunku apgauti.

Galite pakeisti savo vietą niekada nekeisdami jos paprastu įrankiu, vadinamu VPN, kuris yra virtualus privatus tinklas.

„Amazon“ atvirai palaiko naudojimąsi VPN paslaugomis, tai reiškia, kad galite be vargo pakeisti savo vietą „Fire TV Stick“.

Kyla klausimas, ar VPN paslauga, kurią ketinate naudoti norėdami žiūrėti ABC „Fire TV Stick“, veikia su „Fire TV Stick“.

Greičiausiai ne.

Pirma, pamirškite nemokamas VPN paslaugas, nes jos yra per lėtos norėdami žiūrėti turinį. Antra, dauguma VPN paslaugų orientuotos į tokius kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „Hulu“, bet ne į mažesnius žaidėjus, tokius kaip ABC.

„PrivateVPN“ sutelkia dėmesį į visus!

Ieškokite mūsų programos „Amazon Appstore“ ir sukurkite sąskaitą šioje svetainėje. Tai tik 30 sekundžių registracija.

Žinoma, prisijunkite prie savo sąskaitos, bet ne tik neprijunkite prie mūsų amerikiečių serverio. Tada ABC neveiks. Tau reikia prisijungti prie mūsų „New York 1“ serverio arba „Buffalo“ serverio!

Štai kaip jūs žiūrite „ABC“ per „TV Fire Stick“, nepaisant to, kur esate! O, beje, „ABC“ ir „PrivateVPN“ veikia ir kituose įrenginiuose!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me