Kaip išlikti saugiam pigiame Rusijos viešbutyje per Pasaulio taurę

Kaip išlikti saugiam pigiame Rusijos viešbutyje per Pasaulio taurę

Autorius „PrivateVPN“, 2018-05-03 15:20:36 kelionėse


Ar norite išlikti saugūs pigiame Rusijos viešbutyje per Pasaulio taurę? Na, kai jūs kalbate apie viešbučius ar net apartamentus Pasaulio taurės metu, jūs turite tik dvi galimybes mokate 1000 USD už naktį už gana tvarkingą vietą arba mokate apie 100 USD už naktį už vietą, kuri atrodo kaip kažkas nužudytas. Praėjus mėnesiui po Pasaulio taurės, tai net nebus problema. Vietos bus pigios. Bet gauti pigią vietą Pasaulio taurėms reiškia laimėti loterijoje.

Taigi, kaip per pasaulio taurę išliksite saugūs pigiame Rusijos viešbutyje? Yra 3 aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite išlikti saugūs. Jūsų daiktų saugumas. Jūsų duomenų saugumas. Ir, žinoma, jūsų saugumas.

Jokiu būdu nepalikite savo viešbutyje nieko, kas turi didelę vertę

Aišku, geriausia nieko iš viso pavogti nėra. Bet kartais visko negalime atsinešti. Ypač jei keletą dienų laikomės. Išvykdami negalime visko atsinešti, tačiau galime atsinešti vertingiausių daiktų.

Galite pabandyti kambaryje paslėpti ką nors vertingo. Nedaryk to.

Žmonės tikisi, kad tavęs nebeliks per Pasaulio taurę. Ar rimtai ketinate sėdėti nesąžiningame viešbutyje, kai aplink jus vyksta įvykis, kuris vyksta kartą per 4 metus? AŠ TAIP NEMANAU. Tai puiki proga pavogti. Jei norite išlikti saugūs pigiame Rusijos viešbutyje, turite į tai atsižvelgti.

Užuot paslėpę daiktus, į kelionę į Rusiją atsineškite nešiojamąjį daiktą ir kuprinę. Įdėkite mažiau vertingus daiktus į savo rankinę ir palikite juos viešbutyje.

Tuo tarpu į kuprinę įdėkite brangesnių daiktų.

Kalbant apie nešiojamąjį daiktą, įsitikinkite, kad jis užfiksuotas. O jei vertinate drabužius, investuokite į apsaugos kamerą.

Daugybė kompanijų gamina apsaugos kameras, veikiančias su baterijomis, kurios praneša jums, kai įvyksta koks nors didelis judėjimas. Jei kas nors bandys įsitraukti į jūsų nešiojamąjį kompiuterį, jūs žinosite ir pamatysite jų veidus, jei turite vieną iš šių kamerų. Vagis gali nuspręsti mesti tą apsaugos kamerą, bet jūs matysite jų veidą abipusiai.

Kalbant apie vertingus daiktus, tokius kaip nešiojamieji kompiuteriai ar fotoaparatai, turėkite juos savo kuprinėje. Ir pasiimkite tą kuprinę, kai tyrinėjate Rusijos miestus.

Tačiau yra tik viena kuprinių problema. Jie neįleidžiami į stadionus. Štai kodėl dauguma žmonių greičiausiai paliks juos pigiuose viešbučiuose. Ir tai yra klaida.

Saugiausia palikti kuprinę, kai kalbate apie pasaulio taurę, jei apsistojate pigiame viešbutyje, yra lagaminų saugykla. Jų bus daug. Jums gali kilti pasitikėjimo problemų su jais, tačiau jie bus kur kas saugesni nei pigus viešbutis. Ir dar kartą, jūs galite įdėti apsaugos kamerą į vieną, kad sužinotumėte, ar kažkas paėmė jūsų daiktus.

Kai reikia saugoti savo daiktus pigiame Rusijos viešbutyje per Pasaulio taurę, jūs juos saugote, nes neturite jų pigiame viešbutyje be jūsų.

Saugokite savo duomenis

Turime tekstų, kurių nenorime, kad kiti matytų. Mes turime idėjų, kurios yra konfidencialios. O ir nepamirškime atsiskaityti su pinigais. Kai kalbama apie duomenis internete, visiškai nesvarbu, ar esate brangiame viešbutyje, ar pigiame viešbutyje. Svarbu yra tai, kad ką jūs pasiekiate ar darote, kažkas gali lengvai pasiekti.

Jūsų namų adresas. Pranešimas, kurį galima panaudoti norint jus šantažuoti. Jūsų „PayPal“ slaptažodis. Nereikia genijaus prieiti prie to turinio, kai jis yra prijungtas prie atviro tinklo, tai yra, jei vieta, kurioje apsistojate, visų pirma turi nemokamą belaidį internetą.

Laimei, kad jūsų duomenys būtų saugūs, nereikia saugiai apsigyventi pigiame Rusijos viešbutyje per Pasaulio taurę. Jums tereikia rasti būdą, kaip išlikti užšifruotam, kai esate prisijungę prie to.

Kaip tu tai padarai? Jūs naudojate VPN. Paprasčiau tariant. Kai esate prisijungę prie atviro tinklo, bet kokia siunčiama ar gaunama informacija gali būti perimta. Kadangi tai yra pranešimas apie Pasaulio taurę, paaiškinkime tai iš šios perspektyvos. Gynėjas perduoda kamuolį vidurio puolėjui. Turėdamas atvirą tinklą, priešingą komandą tas kamuolys gali perimti keliais skirtingais būdais. Tačiau kai naudojate VPN, esate užšifruoti. Kai naudojate „PrivateVPN“, esate užšifruoti karinio lygio AES 256 bitų šifravimu su 2048 bitų DH raktu, kuris yra toks šifravimo būdas, koks yra JAV vyriausybės lygiu..

Ir toks šifravimas būna per brangus, kad būtų sunaikintas net ir turtingiausiems žmonėms.

Jei norite sugrįžti į futbolo perspektyvą, jei esate užšifruotas, tai atrodo, jei žaidėte kamuolį virš žaidėjų, kad jie negalėtų jo pasiekti, bet baigtųsi tuo, kas turi jį gauti. Ir jei jūs turite tą papildomą šifravimą, kurį teikia „PrivateVPN“, tai panašu, kad jūs visiškai pašalinsite kitą komandą iš lauko. Dėl šifravimo viskas, ką darote, atrodo nesąmoninga visiems, išskyrus jus.

Jei norite išlikti saugūs pigiame Rusijos viešbutyje per pasaulio taurę, kai reikia duomenų, naudokitės VPN. Kalbant apie „PrivateVPN“, mes taip pat siūlome 56 serverių vietas, prie kurių galite prisijungti, tai reiškia, kad prisijungdami prie amerikietiško serverio galite stebėti „American Netflix“, būdami, pavyzdžiui, Rusijoje. Tačiau ne tai, kad Amerikos komanda pateko į pasaulio taurę. Bet dėl ​​to yra daugybė kitų vietų!

O, jei jums nepatinka mūsų paslauga, gausite visą mėnesį, kad galėtumėte pareikalauti visos pinigų grąžinimo.

Prisiregistruoti pas mus yra lengviau nei tikrai rasti vietą Pasaulio taurėms. Spustelėkite mygtuką „Pirkti“ ir pereikite prie 3 žingsnių registracijos proceso, po kurio atsisiųskite mūsų klientą. Nesvarbu, ar ieškote to savo vietinėje programų parduotuvėje, ar apsilankę atsisiuntime mūsų puslapio apačioje.

Bet kaip jūs galite išlikti saugūs pigiame viešbutyje Rusijoje per Pasaulio taurę?

Puiku saugoti savo daiktus ir duomenis, kol kažkas su jumis neatsitiks. Tada kiti dalykai nesvarbūs.

Kaip jūs saugus? Pirmasis veiksmas apima Rusijos SIM kortelės gavimą. NENUMATYKITE, KELIAMI Į RUSIJĄ, NEMOKAMAI RUSIJOS SIM KORTELĖS! O jei jūsų telefone yra SIM užraktas, atsineškite kitą telefoną. Jūsų telefonas yra raktas į jūsų saugumą. Nesvarbu, ar tai navigacija, vertimas ar tiesiog pagalbos iškvietimas. Be telefono, jūs stengsitės išlikti saugūs.

Jei įmanoma, taip pat turėtumėte vaikščioti grupėmis. Jūs esate mažiau tikslus, jei esate su kuo nors. Jei negalite būti grupėje, neatrodykite, kaip milijonas dolerių. Gerai, kad bandote padaryti įspūdį, tačiau tai gali kelti pavojų. Atrodyk gerai, bet ne per gerai. Niekas nesieks vogti to, kas neatrodo, kad turi pinigų.

Šie patarimai labiau taikomi, kai esate ne viešbutyje. O kaip būnant viduje? Stenkitės nešioti prieštaringai vertinamų megztinių. Pavyzdžiui, dėvint anglišką marškinėlį Rusijoje gali kilti problemų. Geriausia tai slėpti viešbutyje. Ir net kai vaikščioji vienas, kai ne aplink miesto centrą ar stadioną.

Galiausiai venkite argumentų ir būkite malonūs žmonėms.

Šis įvykis įvyks dar 4 metus po to. Kitą kartą būsi 4 metais vyresnis. Taip galite būti saugūs pigiame Rusijos viešbutyje. Priverskite jį skaičiuoti.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me