Kaip išlaikyti internetinį naršymą privačiame darbe 2018 m

Kaip išlaikyti internetinį naršymą privačiame darbe 2018 m

Michaelas Smolskis, 2018-02-18 11:59:16 versle
Taigi jūs norite, kad interneto naršymas būtų privatus darbe 2018 m? Galbūt turėjote blogos patirties, susijusios su veikla internete, kurią stebėjote praėjusiais metais su savo buvusiu ar dabartiniu darbuotoju, ir buvote įspėti. Mes tikime privatumu, kad ir kur būtumėte. Kažkieno namuose, oro uoste ar darbe.


Kaip išlaikyti internetinį naršymą privačiame darbe 2018 m
Tai yra kelios pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria žmonės, dirbdami internete:

Kai kurios svetainės neveikia

Jūs dirbate vėlai vakare. Jūsų tarptautinė šalis žaidžia rungtynes. O gal tai tavo komanda. Žinoma, jūs norite žinoti, kas vyksta. Taigi jūs einate į svetainę, kurioje galite žiūrėti rungtynes ​​ar patikrinti rezultatą, tačiau ji neveikia. Jūsų darbdavys gali lengvai užblokuoti prieigą prie svetainių, kurias norite pasiekti.

Jūs, darbuotojas, matote, ką darote

Mes visi pamirštame, kaip daryti reikalus iš karto. Be jokios abejonės, nenorite, kad jūsų darbuotojas matytų, jog ieškote, kaip tai padaryti tiesiai. Tai gali priversti juos paklausti, kodėl jūs ten dirbate, ypač jei neturite geriausio viršininko.

Nesijaučiate pasitikintys darbu, žinodami, kad galite būti stebimi

Įsivaizduokite, kad kažkas tave spokso į darbą. Štai ką jis jaučia. Jūs negalite būti visiškai savimi ir dėl to nedarote geriausių rezultatų.

Taigi, kaip jūs darote privačią interneto naršymą darbe 2018 m?

Kai reikia atblokuoti jūsų darbdavio užblokuotas svetaines, turite laikinai pakeisti savo IP adresą. Tai leis jums apeiti bet kokius turinio filtrus, kuriuos įdėjo darbdavys.

Kai norite, kad jūsų interneto naršymas būtų privatus darbe, neleidžiant darbdaviui matyti, ką jūs darote, turite naudoti šifravimą.
Kaip išlaikyti internetinį naršymą privačiame darbe 2018 m
Kaip jūs visa tai darote? Su VPN.

Prisijungus prie VPN, jūsų IP automatiškai pasikeičia. O puikus „PrivateVPN“ dalykas yra tai, kad jis pateikiamas su 56 skirtingomis serverio vietomis. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jei esate Lenkijoje ir norite naudoti amerikietišką „Netflix“, jei prisijungsite prie amerikietiško serverio, galėsite tai padaryti. Kur būsite, bus jūsų vieta, jei prie jo prisijungsite.

Bet jūs taip pat norite, kad jūsų internetinis naršymas darbe liktų privatus, tiesa? Kai naudojate VPN, esate užšifruoti, tai reiškia jei ieškote kažko, kai esate prie jo prisijungę, ta informacija bus tik krūva nesąmonių tam, kas bando prie jos prieiti, palyginti su tuo, jei nenaudojote VPN.

Jei naudojate biuro kompiuterį ar esate prisijungę prie darbdavio tinklo, jūsų veiklą galima stebėti. Jūsų veiklą taip pat galima stebėti viešose vietose ir net „Starbucks“. Bet koks tinklas, kuris nėra jūsų, kelia pavojų jūsų privatumui. Tiesą sakant, visi tinklai kelia jums pavojų, nes vyriausybė ir jūsų interneto tiekėjas gali stebėti jūsų veiklą nepaisant to, prie kokio tinklo esate prisijungę.

„PrivateVPN“ naudoja karinio lygio AES 256 bitų šifravimo kodą su 2048 bitų DH raktu. Tikriausiai nežinote, ką tai reiškia, bet, jei norite įsikalti į paprasčiausią anglų kalbą, įmonė, kurioje dirbate, negalės sau leisti nulaužti tokio tipo šifravimo.. Galbūt todėl JAV vyriausybė naudoja tokio tipo apsaugą.

Kaip įdiegiate „PrivateVPN“?

Gavę visą tą saugumą priversite galvoti, kad tai nėra paprasta. Tai yra. Tai yra trijų žingsnių procesas, skirtas sukurti paskyrą, ir 3-jų žingsnių procesas, kad apskritai būtumėte saugūs.

  • Pirmiausia paspauskite mygtuką Pirkti mūsų svetainėje. Jums bus suteikta registracija trimis etapais.
  • Jūs pasirenkate savo planą.
  • Jūs pasirenkate slaptažodį ir el. Pašto adresą.
  • Galiausiai, jūs pasirenkate mokėjimo metodą. O, beje, „BestVPN.com“ mus išrinko kaip geriausią VPN paslaugą.

Registruojatės, diegiate, jungiatės. Tai taip paprasta.
Kaip išlaikyti internetinį naršymą privačiame darbe 2018 m
Norėdami įdiegti „PrivateVPN“, eikite į skiltį Atsisiųsti, esančią mūsų svetainės apačioje, ir raskite versiją, tinkančią viskam, ką naudojate, arba tiesiog ieškokite „PrivateVPN“ savo programų parduotuvėje, jei naudojate mobilųjį įrenginį. Jei kiltų nesklandumų, būtinai susisiekite su „vpnMentor“ pasirinktu klientų aptarnavimo apdovanojimais.

Įdiegę programą pateikite savo registracijos duomenis ir prisijunkite prie bet kokio norimo serverio. Jei norite, kad interneto naršymas būtų privatus darbe 2018 m., Tai galite padaryti ir jūs.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me