Kaip gauti Hulu Kanadoje 2019 m

Kaip gauti Hulu Kanadoje 2019 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-02 11:21:55 pramogose


Ar norite gauti Hulu Kanadoje 2019 m.? Mes nekaltiname jūsų. Ypač jei gyvenate per 20 minučių nuo savo kaimynų amerikiečių, kurie gali tuo laisvai mėgautis. Bet vien todėl, kad „Hulu“ nėra Kanadoje, dar nereiškia, kad negalite nustatyti „Hulu“ Kanadoje.

Jums taip pat nereikia kliudyti dėl riboto Kanados „Netflix“. Jei norite, galite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Kanadoje, o mes anksčiau kūrėme tokį turinį.

Tačiau norint atlikti Hulu Kanadoje 2019 m., Reikia atlikti 3 veiksmus:

 • Turite sudaryti „Hulu“ sąskaitą.
 • Turite apgauti Hulu, kad galvotumėte, jog esate JAV.
 • Galiausiai, norėdami atsisiųsti „Hulu“, turite apgauti savo programų parduotuvę.

Atrodo, kad lengvai pasiekti Hulu Kanadoje 2019 m., Tiesa? Ne visai.

Tai taip pat sudėtinga, kiek pasiekiama pasiekus paslaugą šalyje, kurioje jos nėra. Žr., Sudaryti sąskaitą nėra taip paprasta. Kvailindami „Hulu“, manydami, kad esate JAV, reikia ir tinkamų įrankių. O, programų parduotuvėje reikia atlikti keletą skirtingų žingsnių, atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį norite žiūrėti „Hulu“, taigi ne, tai nėra taip paprasta.

Bet jūs taip pat norite 2019 m. Pasiekti „Hulu“ Kanadoje. Mes jums paaiškinsime, kaip tai padaryti kuo paprasčiau..

„Hulu“ paskyros sukūrimas norint gauti „Hulu“ Kanadoje 2019 m

„Hulu“ paskyros nustatymas iš tikrųjų nėra toks sunkus. Jei jau turite tinkamus įrankius. Ir tai paprastai yra problema.

Mes nesiaiškinsime, kaip sukurti „Hulu“ sąskaitą, nes ji yra tokia pati kaip ir bet kuri kita sąskaita.

Problema?Norint užsiregistruoti, reikia amerikietiškos kortelės.

Dėl to viskas tampa sudėtinga.

Čia yra mūsų rekomendacijos:

 • Paklauskite draugo. Jei gyvenate Kanadoje, netoli JAV sienos, ar ne, yra tikimybė, kad pažįstate Amerikos gyventoją. Geriausia tai padaryti - paklausti. Paklauskite, ar jie nori pasidalyti paskyra. Priklausomai nuo asmens, tai gali neveikti taip lengvai. Galbūt jums reikia pasiūlyti tam tikrų paskatų. Galbūt pasiūlykite pasidalinti jau turima paskyra dėl kažko kito. Kaip, pavyzdžiui, DAZN. Ir jei jie dar nenaudoja „Hulu“, paklauskite jų, ar jie nori juo naudotis, ar gali tiesiog sudaryti jums sąskaitą.
 • Paklauskite JAV gyvenančio draugo, ar galite naudoti jo kortelę. Jie greičiausiai neleis jums, bet niekada negali žinoti.
 • Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę. Dabar išankstinio mokėjimo kortelės negarantuoja sėkmės, tačiau jas gana lengva gauti, o jei rasite tinkamą, tai viskas, ko jums reikia.
 • Gaukite virtualią kortelę. Jie turi dar mažesnes galimybes pasisekti, tačiau juos gauti yra lengviausia. Žemesnio lygio jų sėkmės priežastis? Kadangi dauguma žmonių juos palieka tuščius. Jūs turite turėti pinigų ant jų.

Kai išsiaiškinsite kortelės išdavimą, norėdami gauti „Hulu“ sąskaitą, nurodykite amerikiečių adresą ir naudokitės amerikietiška kortele. Išskyrus tai, tai tiesiog kaip registracija bet kurioje kitoje svetainėje.

Norėdami 2019 m. Patekti į „Hulu“ Kanadoje, „Hulu“ turi galvoti, kad esate JAV

„Hulu“ paskyros sukūrimas yra sunkiausia šios mokymo programos dalis. Tačiau apgauti „Hulu“ galvojant, kad esate JAV, iš tikrųjų yra pats svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, jei norite naudoti „Hulu“ Kanadoje 2019 m. Kadangi „Hulu“ reikia galvoti, kad esate JAV kiekvieną sekundę, kai ką nors žiūrite. ar kitaip negalėsite žiūrėti savo turinio.

Kas turi nutikti, kad 2019 m. Kanadoje būtų Hulu? Kanadą reikia palikti praktiškai. Tai paprasčiausia įmanoma forma.

Tam reikia VPN.

Jūs skaitote tai „PrivateVPN“ svetainėje. Tai gali priversti jus galvoti, kad mes būsime šališki.

Tiesa ta, kad jei norite, galite naudoti kitą paslaugą „Hulu“. Su sąlyga, kad jis veikia su Hulu. Problema ta, kad nors tarnybos reklamuoja, kiek serverių turi, jos dažnai nenurodo, ką šie serveriai palaiko. Galite turėti daugiau nei 100 serverių JAV, tačiau jei jie neveikia su tokiomis platformomis kaip „Hulu“ ar „Netflix“, kokia prasmė?

Mes neketiname sakyti, kad „PrivateVPN“ paslauga yra geriausia VPN paslauga jums, nes ne visos paslaugos tinka visiems, tačiau kiek pramogų reikia, „PrivateVPN“ turi serverius, kurie veikia su tokiomis platformomis kaip „Hulu“, „Amazon Prime“, DAZN ir taip, labiausiai „Netflix“ regionų planetoje, kaip parodyta „Comparitech“ atliktame bandyme.

Jei jums reikia naudoti „Hulu“ tik Kanadoje ar bet kuriame regione, kuriame esate, veikia visos su „Hulu“ susijusios VPN paslaugos. Problema ta, kad „Hulu“ nuolat medžioja VPT paslaugas dėl teisių turėtojų spaudimo rodyti jų rodomą turinį. Ir tai turi prasmę. Asmuo, turintis teisę rodyti TV laidą Kanadoje, nenori, kad jūs žiūrėtumėte tą laidą per „Hulu“. Dėl šios priežasties daugelis VPN paslaugų neveikia su „Hulu“. O kai tai padaro, jie dažniausiai sugenda.

Jei naudojate „PrivateVPN“, kad gautumėte „Hulu“ Kanadoje 2019 m., Atsisiųskite klientą ir prisijunkite prie vieno iš veikiančių „Hulu“ serverių. Tai leis jums žiūrėti „Hulu“ Kanadoje. Na, jūsų interneto naršyklėje.

Tai šiek tiek sudėtingiau mobiliose platformose ir „Fire TV Stick / Cube“, nes jums reikia programos. Pažiūrėkime tai dabar.

Kaip įsigyti „Hulu“ programą Kanadoje naudojant „iPhone“ / „iPad“

Ar žinote, kaip atsijungti nuo „iCloud“ paskyros? Jūs tai darote nustatymuose.

Tada turite atsijungti ir sukurti naują paskyrą, esančią JAV.

Tai labai paprasta, tačiau apie tai turite žinoti prieš pradėdami. VPT nepakeis tokios savo parduotuvės vietos. Nors kai kurios VPN svetainės gali tai pasakyti. Pirmiausia turite pakeisti savo parduotuvės vietą, o norėdami ją pakeisti, turite sukurti naują sąskaitą.

Jei nepadarysite naujos „iCloud“ paskyros, o pakeisite dabartinio regioną, prarasite viską, todėl nedarykite to!

Kai „iPhone“ / „iPad“ įgalinsite „Hulu“, galėsite vėl prisijungti prie savo senosios paskyros. Arba ne. Nesvarbu. Turėsite turinį iš abiejų abonementų.

Kaip gauti „Hulu“ programą Kanadoje „Android“ įrenginiuose 2019 m

„Android“ vartotojas? Taip. Čia aprašyti veiksmai bus visiškai kitokie nei tai, ką turite padaryti „iPhone“. „Android“ yra sudėtingiau.

 • Pirmiausia „Android“ įrenginiuose eikite į mokėjimai.google.com ir spustelėkite Nustatymai.
  Būdami ten, paspauskite Šalis skirtuką ir paspauskite Tęsti.
 • Pasirinkite JAV kaip šalį ir nurodykite amerikiečių adresą.
 • Pateikite ir eikite į Nustatymai jūsų prietaiso.
 • Ten paspauskite Programos ir surask „Google Play“ parduotuvė.
 • Kai ten, paspauskite Priverstinis sustojimas sekė Sandėliavimas ir surask „Google Play“ parduotuvė ten taip pat.
 • Paspauskite IŠVALYTI DUOMENIS dangteliais.

Tai turėtų leisti jums pasiekti „Hulu“ Kanadoje „Android“ įrenginiuose, o jei ne, pakartokite paskutinius 2 kulkos taškus. Jei jūsų įrenginys skiriasi nuo mūsų, visada galite atlikti kai kurias paieškas „Google“. Arba susisiekite su mūsų klientų palaikymo tarnyba.

Kaip gauti „Hulu“ Kanadoje 2019 m. „Fire TV Stick“

„Fire TV Stick“ dalis, norint gauti „Hulu“ Kanadoje, yra visada mažiausiai mėgstama dalis, apie kurią reikia rašyti, nes ji yra sudėtingesnė..

 • Pirmiausia eikite į „Amazon“ svetainę. Ten paspauskite Jūsų sąskaita.
 • Jūs turėtumėte sugebėti pamatyti Turinys ir įrenginiai ten. Paspauskite ant to.
 • Ten turėtumėte galėti pakeisti savo buvimo vietą. Pakeiskite jį į JAV.
 • Po to, kai turite tai padaryti išregistruoti savo sąskaitą „Fire TV Stick“ / „Cube“, kad pasikeitimas įvyktų.
 • Norėdami tai padaryti, savo „Amazon“ įrenginyje eikite į Nustatymai sekė Mano sąskaita, ir ten, išregistruoti, ir vėl prisijungti.

Greičiausiai taip pat turėsite pateikti tam tikrą amerikietiško mokėjimo formą „Amazon“ sąskaitoje, kad „Hulu“ galėtų atsisiųsti. Nors tai priklauso nuo jūsų banko / kortelės.

Jei norėjote sužinoti, kaip 2019 m. Įsigyti „Hulu“ Kanadoje, tai galite tai padaryti!

Atvykti į Hulu Kanadoje 2019 m. Nėra sunku, jei priešais jus yra visi dalykai, kuriuos turite padaryti. Ši pamoka apima viską, ką reikia žinoti, kaip gauti Hulu Kanadoje.

Kaip ir visuose kituose mūsų pranešimuose, kalbama apie dalykus, kurie padės nustatyti kitas paslaugas Kanadoje ar ne.

Susikurkite sąskaitą naudodami amerikietišką kortelę. Kvailinkite „Hulu“ naudodamiesi „PrivateVPN“. Atsisiųskite „Hulu“, pakeisdami savo parduotuvės nustatymus. Tai viskas, ko reikia.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me