Kaip gauti Hulu Indijoje (per 3 paprastus veiksmus)

Kaip gauti Hulu Indijoje (per 3 paprastus veiksmus)

Michaelas Smolskis, 2019-08-26 13:16:19 vadove


Ar norite gauti Hulu Indijoje? „Hulu“ neturi prieigos ne tik Indija. Tas pats pasakytina apie Kanadą ir JK. Visame pasaulyje, tikrai. „Hulu“ galima įsigyti tik JAV ir Japonijoje. Ir nors tai gali pasikeisti, kai „Disney“ nusipirks „Hulu“, kol kas turime vadovą, kaip gauti „Hulu“ Indijoje vos per 3 paprastus veiksmus..

3 paprasti žingsniai norint gauti Hulu Indijoje

Jei jau turite „Hulu“ sąskaitą, kurios galiojimo laikas pasibaigė, ar ne, arba žinote ką nors, kas tai daro, jums gali nereikėti atlikti visų šių veiksmų.

Pirmasis žingsnis yra viskas, kad sukurtumėte „Hulu“ paskyrą. Antrasis yra kvailioti „Hulu“, o tai yra pats sunkiausias žingsnis, o trečiasis yra „Hulu“ programos gavimas, o tai ne visada yra reikalavimas ir priklauso nuo jūsų platformos..

Paruošta pradėti?

Kurti „Hulu“ paskyrą norint gauti „Hulu“ Indijoje nėra taip paprasta, kaip registruotis bet kurioje kitoje svetainėje

Klausimas?

Norint gauti Hulu Indijoje, jums reikia amerikietiškos kortelės.

„Hulu“ naudoja amerikietiškos kortelės poreikį kaip patvirtinimo metodą, kad iš tikrųjų esate JAV.

Jei norite gauti „Hulu“ Indijoje ir dar neturite prieigos prie „Hulu“ paskyros, atlikdami šį veiksmą turite gauti amerikietišką kortelę..

Mūsų pasiūlymai?

  1. Paklauskite to, kas jau gali turėti „Hulu“ paskyrą, ar jis gali pasidalinti. Pasiūlykite sumokėti už pusę jo, jei to reikia.
  2. Jei pažįstate ką nors, kas turi amerikietišką kortelę, paklauskite jo, ar jis gali sudaryti sąskaitą už jus. Visada galite pašalinti kortelę iš sąskaitos po registracijos. Kitu atveju paklauskite, ar jie gali sukurti jums sąskaitą.
  3. Įsigykite JAV išduotą išankstinio mokėjimo kortelę internete.
  4. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV.

Kai reikia atlikti 3 ir 4 veiksmus, gali prireikti šiek tiek laiko, kad rastumėte sau tinkamiausią variantą, bet jei jūs tikrai norite pasiekti Hulu Indijoje, tai turite padaryti.

Kai kurie žmonės, norėdami prisiregistruoti, dažnai praleidžia daug ko, net jei tik bando, todėl kortelėje turi būti šiek tiek pinigų. Jei to nepadarysite, negalėsite jos patvirtinti, todėl negalėsite gauti „Hulu“ paskyros.

Gavę „Hulu“ sąskaitą, galite nusipirkti „Hulu“ dovanų kortelių, kad galėtumėte papildyti savo sąskaitą.

Kvailinti Hulu, kad gautum Hulu Indijoje

Kvailinti „Hulu“ yra antras žingsnis, reikalingas norint gauti „Hulu“ Indijoje.

Apskritai, tai yra pats svarbiausias žingsnis, nes žiūrint „Hulu“ jis turi būti visą laiką, tačiau jį nustatyti gana lengva..

Norėdami gauti „Hulu“ Indijoje, jums reikia VPT, kad apgautumėte „Hulu“ galvodami, kad esate JAV.

Tai kainuos. Ne tiek daug, bet tai kainuos. Kodėl? Kadangi tokios paslaugos kaip „Hulu“ neleidžia žmonėms iš kitų šalių naudotis VPN paslaugomis. Todėl net dauguma mokamų VPN paslaugų neveikia kartu su VPN paslaugomis.

„PrivateVPN“ yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios neišnaikins Indijos banko, tuo pačiu metu suteikdamos galimybę teikti svarbiausias ten esančias paslaugas, tokias kaip „Hulu“, „Netflix“ ar „DAZN“. Oi, išbandyti galite be rizikos.

Kaip gauti „Hulu“ Indijoje naudojant „Apple“ įrenginius

„Apple“ įrenginiuose, tokiuose kaip „iPhone“ ir „iPad“, turite atsijungti nuo „iCloud“ paskyros, o po to sukurti naują, kurio vieta būtų nustatyta JAV.

Tai leis jums pamatyti Hulu „App Store“.

Labai svarbu, kad nemėgintumėte pakeisti savo dabartinės sąskaitos regiono, nes tai praras visas programas ir kitus duomenis..

Žinoma, visada galite vėl prisijungti prie savo senos paskyros, kai gausite „Hulu“ Indijoje naudodami „iPhone“ ar „iPad“ ir nieko neprarasite..

Kaip gauti „Hulu“ Indijoje „Android“ įrenginiuose

„Google“ turi nedidelį vadovą, kaip pakeisti „Google Play“ parduotuvės vietą. Patikrinkite tai.

Tiesiog įsitikinkite, kad tai padarę pakeitėte savo buvimo vietą JAV.

Jei nenorite to spręsti, tiesiog atsisiųskite „Hulu“ iš neoficialios „Android“ parduotuvės arba kitaip žiūrėkite „Hulu“ iš savo interneto naršyklės naudodami „Stalinio kompiuterio režimą“.

Kaip gauti „Hulu“ Indijoje naudojant „Amazon Fire TV“ įrenginius

Kai reikia žiūrėti Hulu Indijoje per televizorių, tikriausiai geriausias jūsų kadras yra „Amazon Fire TV Stick“. Tiesiog todėl, kad standartiniai išmanieji televizoriai nepalaiko VPN paslaugų, o taip pat nepalaiko „Apple TV“, „Roku“ ar „Chromecast“.

  • Norėdami atsisiųsti „Hulu“ iš savo „Fire TV Stick“, eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
  • Pasirinkite įjungti Sąskaitos & Sąrašai, sekė Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
  • Pakeiskite savo regioną į JAV.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
  • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Tai leis jums pasiekti „Hulu“ Indijoje naudojantis savo „Fire TV“ lazda.

Kaip gauti „Hulu“ Indijoje kituose įrenginiuose

Turite kitą įrenginį ir vis tiek norite žiūrėti „Hulu“ Indijoje negaudami „Fire TV Stick“? Tu gali tai padaryti. Tai tiesiog nėra pats praktiškiausias metodas.

Vienintelis būdas priversti VPN tarnybą veikti platformose, kurios nepalaiko VPN paslaugų, yra maršrutizatoriuje įjungus VPN. Tai nėra lengviausia nustatyti ir gali būti nepatogu turėti svečius, tačiau ji veiks su visomis platformomis, nepalaikančiomis VPN paslaugų. Mes turime keletą vadovų, kuriuos turėtumėte patikrinti, jei planuojate tai padaryti.

Štai kaip pasiekti 3 paprastus veiksmus Hulu Indijoje

Gaukite amerikietišką kortelę. Kvailinkite „Hulu“ naudodamiesi „PrivateVPN“. Atsisiųsti „Hulu“. Tai yra 3 reikalingi žingsniai.

O geriausias dalykas? Tai nerizikinga. Tiek „Hulu“, tiek „PrivateVPN“ siūlo nerizikingus bandymus.

Paruošta pradėti?

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me