Kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje (plusus ir minusus)

Kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje (plusus ir minusus)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-09-26 09:52:04 vadovuose


Jei kada nors iškilo problemų naudojant tam tikrą pramogų platformą su VPN, nes įrenginys, kurį norėjote naudoti, nepalaikė VPT paslaugų, gera žinia yra ta, kad šią problemą galite išspręsti, jei įdiegiate VPN maršrutizatoriuje.

Ne tokia gera žinia? Tai, kad yra keletas aiškių VPN diegimo maršrutizatoriuje trūkumų. Apie tai, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje, mes kalbėsime apie tai, kas nėra taip jau sudėtinga, tačiau dažniausiai taip nutinka todėl, kad dauguma šios temos vadovų nurodo sukonfigūruoti maršrutizatorių, bet jo neaplanko. žingsniai, kaip jūs tai darote.

Kai kurie maršrutizatoriaus VPN pranašumai

 • Jūs esate ne tik platformos, palaikančios VPN paslaugas. Tai reiškia, kad galite atblokuoti „Hulu“, „DAZN“, „American Netflix“ ar bet ką, ką norite atblokuoti (mes pateikiame visus tuos vadovus (ir dar daugiau) mūsų tinklaraštyje) įrenginiuose, kurie paprastai nepalaiko to, pvz., „Apple TV“, „Chromecast“, „Roku“ , arba tiesiog jūsų vidutinis išmanusis televizorius.
 • Apsaugodami visą savo tinklą, galite apsaugoti visus savo namus / biurą su IP pakeitimu ir su šifravimu.
 • Visų prietaisų apsauga. „PrivateVPN“ siūlo paramą iki 6 įrenginių tuo pačiu metu, kurio pakanka beveik visiems, tačiau jei prijungsite VPN prie maršrutizatoriaus ir turėsite 7 įrenginius, visi šie įrenginiai veiks kaip maršrutizatorius, skaičiuojami tik kaip vienas ryšys..

Kai kurie maršrutizatoriaus VPN trūkumai

 • Visuose įrenginiuose esate prisijungę prie tos pačios vietos. Jei įdiegiate VPN maršrutizatoriuje, norėdami žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų „Apple TV“, kuris nepalaiko VPN paslaugų, kiekvienas jūsų naudojamas įrenginys bus JAV. Tai reiškia, kad kažkas, norintis žiūrėti „6 galios sezoną“, kai JK negali jo žiūrėti prisijungę prie to tinklo.
 • Ryšys yra daug lėtesnis. Kuo prastesnės kokybės maršrutizatorius, tuo daugiau tai bus problema.
 • Skausmas nusistatyti. Dažniausiai dėl to, kad daugumai vartotojų yra sukurti nepraktiniai maršrutizatoriai. Vis dėlto nėra taip sunku įdiegti VPN į maršrutizatorių. Tiesiog sunku, palyginti su tuo, kaip lengva mūsų programoje įjungti „PrivateVPN“.
 • Ne tokia saugi kaip VPN jūsų įrenginyje. Prijungtas prie maršrutizatoriaus VPN, visas jūsų tinklas yra apskritai saugus. Na, beveik saugu. Žmonės, prisijungę prie jūsų tinklo, jie gali perimti kai kuriuos duomenis, nes jūsų įrenginys nėra tiesiogiai prijungtas prie VPN.

Geriausias sprendimas išvengti VPN naudojimo maršrutizatoriuje problemų?

Gaukite du maršrutizatorius.

Prijungus maršrutizatorių prie maršrutizatoriaus, pagrindinis ryšys gali būti be VPN, tuo tarpu antrinis - su VPN..

Tokiu būdu jūs galite pasirinkti, ar esate prisijungę prie maršrutizatoriaus VPN, ar ne. Laisvė, kurią taip pat turite tik su vienu maršrutizatoriumi, išskyrus tai, kad turėdami du maršrutizatorius, perjungiate ne sekundes, o minutes..

Kaip įdiegti maršrutizatorių VPN

Maršrutizatoriai bėgant metams nepaprastai patobulėjo ir yra kur kas paprastesni naudoti nei prieš 10 metų. Turint omenyje maršrutizatorius, išskyrus „Amplifi“ (kuris šiuo metu nepalaiko VPN), nėra jokių parinkčių, kuriuos būtų patogu naudoti, taigi jie vis tiek nėra tokie paprasti, kaip galėtų būti, ir daugelis žingsnių skirsis..

Kad jums būtų lengviau, mes paaiškinsime, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje, atliekant universaliausius veiksmus, ir pateiksime nuorodą į konkretesnius vadovus, kuriuos turime savo svetainėse, kuriuose bus nurodyti konkretūs nustatymai ir papildoma informacija. jums gali prireikti.

1. Norėdami įdiegti VPN maršrutizatoriuje, pirmiausia turite prisijungti prie maršrutizatoriaus

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma namų ūkių turi gamyklinius maršrutizatorių slaptažodžius, galima drąsiai manyti, kad dauguma žmonių niekada anksčiau neprisijungė prie savo maršrutizatorių.

Jei tai yra jūsų pirmas kartas, kai turite tai padaryti, turėtumėte apžiūrėti visus savo nustatymus, nes gamykliniai parametrai dažnai nėra koreguojami taip, kad atitiktų jūsų specifinius poreikius, o tai gali paveikti našumą, o ne jūsų naudai.

Kaip prisijungiate prie savo maršrutizatoriaus? Jums reikalingas jūsų IP adresas. Jį galite rasti ant maršrutizatoriaus lipduko arba tiesiog apsilankyti privačiame privačiame internetiniame puslapyje, kur jūsų IP adresas bus rodomas viršuje, su sąlyga, kad šiuo metu nesate prisijungę prie VPN. Tiesiog nukopijuokite jį ir įklijuokite į savo interneto naršyklę. Kai tai padarysite, prisijunkite. Jūsų slaptažodis turėtų būti ant maršrutizatoriaus lipduko.

Jei kyla problemų prisijungiant, pabandykite naudoti dabartinį tinklo slaptažodį arba kitaip atkurti maršrutizatoriaus gamyklinius nustatymus ir pabandykite naudoti slaptažodį maršrutizatoriaus lipduke..

2. Įdiekite VPN maršrutizatoriuje atlikdami šiuos paprastus veiksmus

Didžiausias gidas, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje, yra tas, kad jie iš tikrųjų nepasako, kaip tai padaryti. Galų gale, ten yra daugybė skirtingų maršrutizatorių, tačiau dauguma sąrankos aspektų yra labai panašūs vienas į kitą ir mes juos apimsime žemiau.

 1. Raskite maršrutizatoriaus skyrių VPN. Jei negalite, galbūt negalėsite įdiegti VPN maršrutizatoriuje, kuris šiuo metu jums priklauso.
 2. Įveskite savo VPN prisijungimo duomenis. Jūs taip pat turėsite pateikti daugiau specifinių aspektų, kuriuos išsamiai aprašome savo režime apie tam tikrus maršrutizatorius.
 3. parsisiųsti „PrivateVPN“ sertifikatą ir įkelkite jį. Tai panašu į sertifikato įdiegimą svetainėje.
 4. Pateikite informaciją apie serverį, prie kurio norite prisijungti. Dėl to, kad tiesiogiai nenaudojate VPN paslaugos, turite tai padaryti rankiniu būdu. Eikite į mūsų serverių sąrašą ir pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti, ir pateikite juos savo kelvedyje.

Tai ne viskas, ką jums reikia padaryti, ir tvarka gali skirtis, tačiau štai kur yra išsamesni vadovai, kurie apima ne tik „OpenVPN“, bet ir mėgstamus PPTP bei platformas, tokias kaip „Tomato“.

Kodėl maršrutizatoriaus VPN nepakanka pramogoms

Minėjome, kad vienas iš VPN diegimo maršrutizatoriuje minusų ar neigiamų aspektų yra greitis, su kuriuo galbūt turite problemų, atsižvelgiant į maršrutizatorių..

Kalbant apie pramogas, didesnis klausimas yra, su kuriomis paslaugomis dirba jūsų naudojamas VPN.

Žr., Nėra taip paprasta, kaip prisijungti prie amerikietiško serverio ir žiūrėti amerikietišką „Netflix“. Mes norime, kad tada būtų galima atblokuoti kiekvieną pasaulio paslaugą vieno mygtuko paspaudimu.

Tačiau norint pasiekti American Netflix, jums reikia serverio, palaikančio American Netflix. Tas pats „BBC iPlayer“, ESPN +, „Hotstar“ ir beveik visoms kitoms paslaugoms.

Kodėl? Kadangi įmonės, neturinčios teisių visur rodyti turinio, turi stengtis, kad žmonės, esantys vietose, kur negali rodyti turinio, negalėtų pasiekti to turinio. Todėl daugelis VPN serverių dažnai neveikia su pramogų platformomis.

Tai reikia žinoti, jei norite maršrutizatoriuje įdiegti VPN.

Tai taip pat kažkas, su kuo „PrivateVPN“ susiduria sutelkdamas dėmesį į kokybę, o ne į kiekybę. Mažiau serverių, bet daugiau serverių, kurie veikia. Rezultatas? Labiausiai rinkoje palaikomi „Netflix“ regionai, taip pat palaikymas visoms pagrindinėms pramogų platformoms, apie kurias galite perskaityti mūsų svetainėje.

Galite išbandyti patys naudodamiesi mūsų 7 dienų bandymu be rizikos. Tiesiog sukurkite sąskaitą ir jums gera eiti.

Štai kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje

Įdiegti VPN maršrutizatoriuje turi savo pranašumų ir trūkumų, tačiau tiems, kuriems reikia įdiegti VPN į maršrutizatorių, tai galima atlikti, jei turite maršrutizatorių, palaikantį VPN paslaugas..

Ar tai naudinga? Patikrinkite, ar mūsų tinklaraštyje nėra kitų naudingų vadovų, nesvarbu, ar tai sauga, ar pramogos.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me