Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio

Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-01-04 16:31:22 Pramogose
„Chromecast“ puikiai tinka srautiniam turiniui transliuoti, tačiau, palyginti su „Amazon Fire TV“ lazda, tai nieko. Kodėl? Kadangi joje galite įdiegti „Android“ programas. Taip, jūs netgi galite įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV“ lazdelėje. Tai suteikia laisvę daugybei įrenginių, kurių neturi.


Bet palauk. Jei galite įdiegti „Android“ programas, tuomet ar galite ne tik eiti į „Amazon Appstore“ ir atsisiųsti „Kodi“, kaip tai darytumėte savo telefone? Skamba teisingai, kol supranti, kad yra laimikis. „Amazon“ leidžia įdiegti tik patvirtintas programas „Fire TV Stick“.

Bet kadangi galima įdiegti „Android“ programas, tai taip pat galima įdiegti „Kodi“ ant „Amazon Fire TV“ lazdos. Jį reikia perkrauti iš šono.

Kaip įdiegti "Kodi" "Amazon Fire TV Stick" be kompiuterio su ES Explorer

Pirmiausia įjunkite televizorių ir pasirinkite „Amazon Fire TV Stick“.
Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio
Dabar „Kodi“ nėra oficiali programa „Amazon Fire TV Stick“, todėl negalite jos tiesiog atsisiųsti kaip bet kurią kitą programą..

Jums reikia gilintis Nustatymai sekė Sistema ir galiausiai reikia paliesti Gamintojo nustatymai.

Ten reikia įjungti viską, ką matai. ADB NUSTATYMAS, USB NUSTATYMAS, PRIEMONĖS IŠ nežinomų šaltinių.

Tai padarę, galėsite įdiegti viską, ką galima įdiegti „Amazon Fire TV Stick“ ir ko negalima atsisiųsti iš „Amazon Appstore“..

Bet norėdami įdiegti „Kodi“ į „Amazon Fire TV“ lazdą, turite atsisiųsti šią programą pavadinimu ES failų naršyklė. Tai labai populiaru, nes visame pasaulyje galima atsisiųsti 180 mln. Norėdami jį įdiegti, bakstelėkite paieškos laukelį ir ieškokite jo įvesdami. ES failų naršyklė. Įdiekite jį ir įjunkite.

Pamatysite Papildyti mygtuką kairėje ekrano viršuje. Spustelėkite jį ir įveskite: http://kodi.tv.
Tuomet reikia nurodyti vardą. Tiesiog įveskite ką tik norite. Galiausiai spustelėkite Pridėti.

Ką tu veiki toliau? Bakstelėjote tą vardą, kurį ką tik sukūrėte. Tai parodys „Kodi“ svetainę. Turite spustelėti mygtuką Siuntiniai skyriai. Slinkite, norėdami rasti RANKA versija „Android“. Paspauskite Daugiau, tada spustelėkite Atidaryti naršyklėje. Atsisiuntimas turėtų prasidėti tada.

Galiausiai atidarykite failą ir palaukite, kol „Kodi“ įdiegs.

Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio su „Apps2Fire“ jūsų telefone

Tai turbūt daug greitesnis požiūris.

Dar kartą turite įsitikinti, kad visos kūrėjo parinktys yra įjungtos, kaip jūs matėte atlikdami pirmąjį metodą. Jūs tai darote eidami į Nustatymai sekė Sistema sekė Gamintojo nustatymai.
Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio
ADB NUSTATYMAS, USB NUSTATYMAS, APPS IŠ NEPRIKLAUSOMŲ ŠALTINIŲ turi būti įjungti.

Antra, grįžti į Sistema ir bakstelėkite Apie sekė Tinklas. Turite užsirašyti savo „Fire TV Stick“ rodomo IP adresą.

Dabar jūs taip pat turite Kodi „Android“ telefone kartu su „Apps2Fire“ kad tai veiktų.
Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio
Įjunkite „Apps2Fire“ savo telefone ir įveskite „Fire TV“ IP adresą. Dabar reikia įkelti „Kodi“. Norėdami tai padaryti, spustelėkite parinktį Įkelti programas ir pasirinkite „Kodi“.

Viskas.

Neribotas turinys, nebent gyvenate blogoje vietoje….

Naudodamiesi „Kodi“ ir kitomis programomis, pateiktomis „Amazon Fire TV“ laikmenoje, galite žiūrėti beveik viską, jei gyvenate tinkamoje vietoje. Žinoma, jūs galite žiūrėti savo NBC, bet tik tuo atveju, jei esate JAV. Tas pats su daugeliu kitų paslaugų. Nebent turite įdiegtą VPN, o „PrivateVPN“ įdiegti „Amazon Fire TV Stick“ yra beprotiškai lengva..

Prieš pradėdami domėtis, kaip galite ją įdiegti, pažiūrėkime, ką daro VPN. Žr., VPN yra virtualus privatus tinklas. Tai leidžia jums būti bet kurioje pasaulio vietoje nejudėdami. Prisijungiate prie vieno iš VPN kompanijų siūlomų serverių, pavyzdžiui, siūlome 56 skirtingas serverių vietas, o tai padarę automatiškai esate toje vietoje, nebūdami ten..

Eiti į Kategorijos ir paspauskite Naudingumas. Slinkite žemyn, kol rasite „PrivateVPN“. Arba galite ieškoti jo paieškos laukelyje. Prieš diegdami, eikite į „PrivateVPN.com“ ir susikurkite sąskaitą paspausdami mygtuką Pirkti. Užsiregistravę įveskite savo informaciją į programą. Tada išsirink savo pasirinktą serverį, ir tau gera eiti!
Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ be kompiuterio
Įdiegti kodi į „Amazon Fire TV Stick“ yra gana paprasta.

Ar norite įdiegti „Netflix“ „Kodi“? Čia yra vadovas apie tai.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me