Kaip dabar gauti „HBO“ nepalaikomose šalyse (žiūrėkite sosto žaidimą bet kur)

Kaip dabar gauti „HBO“ nepalaikomose šalyse (bet kur žiūrėkite „Sostų žaidimą“)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-04-15 18:28:42 Pramogose


Kai „Game of Thrones“ 8 sezonas pasirodys kartu su daugeliu kitų nuostabių HBO šou, prasminga, kad norėtumėte gauti HBO DABAR. Dauguma negali, todėl esate čia, nes norite žiūrėti HBO DABAR nepalaikomose šalyse.

Šiame įraše jums parodysime viską, ką reikia žinoti norint gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse. Ir atvirai sakant, tai yra daug lengviau nei naudojant daugybę kitų platformų, tokių kaip „Hulu“, kurios reikalauja, kad registruodamiesi turėtumėte naudoti amerikietišką kortelę.

Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, kad HBO DABAR nepalaikomose šalyse galėtumėte žiūrėti „Game of Thrones“ ar bet kurį kitą šou, yra apgauti HBO DABAR galvojant, kad esate JAV. Ir antra, jei norite žiūrėti „HBO DABAR“ savo telefone ar „Amazon Fire TV Stick / Cube“, turite pakeisti savo programų parduotuvės vietą. Viskas.

Kvailinti HBO, norint gauti HBO dabar nepalaikomose šalyse

Šis konkretus žingsnis yra beveik tas pats kaip ir bet kuris kitas žingsnis, kurį mes kada nors aptarėme dėl platformos kvailiojimo, nesvarbu, ar tai „Netflix“, „DAZN“, „Hulu“ ar bet kuri kita platforma..

Norėdami gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse, HBO DABAR turi galvoti, kad esate palaikomoje šalyje, tai reiškia, kad esate JAV.

Jūs sukčiaujate naudodamiesi VPN, kuris leis praktiškai pakeisti savo buvimo vietą, pavyzdžiui, JAV.

Svarbu, kad pažvelgtumėte į tai, yra VPN paslauga, kuria ketinate naudotis. Yra daugybė galimybių, ir, pirma, nemokamos VPN paslaugos neveikia tokiose platformose kaip HBO. Jei jums kyla pagunda gauti nemokamą VPN, mes padarėme įrašą apie tai, ar vertos nemokamos VPN paslaugos. Tačiau kalbant apie HBO, nemokama VPN paslauga neveiks, nes tokios platformos kaip HBO stengiasi neleisti žmonėms, kurie naudojasi VPN tarnybomis, dirbti, o nemokamas VPN paslaugas lengviausia spręsti.

Tada yra tų paslaugų, kurios turi tūkstančius serverių. Nesikreipk į juos. Jie bando parduoti jums kiekį. Vis dėlto reikia ieškoti kokybės. „PrivateVPN“ nesiūlo tūkstančių serverių, tačiau siūlo serverius, veikiančius su jūsų norimomis prieigos platformomis, taigi „PrivateVPN“ palaiko daugumą „Netflix“ regionų rinkoje, pvz..

Jei norėtumėte išbandyti „PrivateVPN“, mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir daugelis jų pasirenka kaip geriausios vertės paslaugą, tačiau kitu atveju būtinai ieškokite paslaugų, siūlančių palaikymą toms platformoms, kurias norite pasiekti.

Kai gausite „PrivateVPN“, prisijunkite prie vieno iš amerikiečių serverių. Štai kaip jūs gaunate „HBO DABAR“ nepalaikomose šalyse su sąlyga, kad nenorite žiūrėti savo telefone ar televizoriuje.

Žinoma, prieš pradėdami ką nors žiūrėti su HBO DABAR, turite turėti sąskaitą. HBO suteikia 7 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Kaip gauti „HBO“ dabar nepalaikomose šalyse naudojant „Apple“ įrenginius.

Jei norite gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse, turėsite sukurti naują „iCloud“ paskyrą.

Teoriškai galėtumėte pakeisti dabartinės sąskaitos vietą, tačiau dėl to prarasite visas programas. Štai kodėl labai svarbu atsijungti nuo dabartinės „iCloud“ paskyros ir sukurti naują paskyrą su išsamia informacija JAV. Jei to nepadarysite, galėsite gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse, tačiau prarasite visa kita proceso metu.

Atsisiuntę „HBO“ DABAR, galėsite vėl prisijungti prie savo senosios paskyros.

Kaip gauti „HBO“ dabar nepalaikomose šalyse „Android“ įrenginiuose

„Android“ įrenginiuose turite pakeisti „Google Play“ parduotuvės vietą.

Geriausia apie tai perskaityti „Google“ vadovą.

Tokiu konkrečiu atveju įsitikinkite, kad buvimo vieta yra JAV. Internete yra daugybė adresų generatorių, jei jums reikia gauti amerikietišką adresą.

Pakeitus parduotuvės vietą HBO DABAR bus rodoma jūsų „Google Play“ parduotuvėje, ir tai yra labai svarbu, jei norite „HBO DABAR“ gauti nepalaikomose „Android“ įrenginio šalyse..

Kaip gauti „HBO“ dabar nepalaikomose šalyse naudojant „Amazon“ priešgaisrinius įrenginius

Ar norite gauti „HBO“ DABAR nepalaikomose šalyse dideliame ekrane? Žinoma, jūs darote. „Game of Thrones“ geriausiai atrodo dideliame ekrane.

„Fire TV Stick“ / „Cube“ yra geriausia platforma norint gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse dėl to, kad ji veikia su VPN paslaugomis, o taip nebūtų „Apple TV“ ir „Chromecast“.

Pavyzdžiui, „PrivateVPN“ veikia su ja.

  • Pirmiausia eikite į savo „Amazon“ paskyrą savo interneto naršyklėje.
  • Su pele pereik Jūsų sąskaita ar sąskaita & Sąrašai.
  • spauskite ant Tvarkykite savo turinį ir įrenginius.
  • Pakeiskite savo regioną į JAV.
  • Eikite į savo „Amazon Fire TV Stick / Cube“.
  • spauskite ant Nustatymai ir tada Mano sąskaita.
  • Išregistruoti. Turėsite dar kartą prisijungti prie savo paskyros.

Tai leis jums gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse naudojant „Amazon Fire“ įrenginius.

Paprastai, atsižvelgiant į dabartinį mokėjimo metodą, gali tekti pašalinti dabartinį mokėjimo metodą. Kartais taip pat gali reikėti pridėti tam tikros formos amerikietišką kortelę.

Štai taip galite gauti HBO DABAR nepalaikomose šalyse

Tai nėra neįtikėtinai sunku. Daug lengviau nei „Hulu“ ir „DAZN“, apie kuriuos taip pat galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

Ar esate pasirengęs prisijungti prie „PrivateVPN“, kad galėtumėte naudotis pramogomis kaip niekad anksčiau? Tai užtruks tik 60 sekundžių.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me