Kaip atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m

Kaip atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m

Autorius „PrivateVPN“, 2019-01-14 17:54:59 kelionėse


Jungtinių Arabų Emyratų vyriausybė reikalauja interneto tiekėjų blokuoti svetaines, kurioms ji netinka 2019 m. Ir anksčiau. Nežinome šalies, kuri neužblokavo kai kurių svetainių, tačiau jei 2019 m. Pateksite į netinkamą JAE svetainę, kalėjimas gali užtrukti iki 6 mėnesių. Štai kodėl jūs skaitote, kaip pasiekti blokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose, taip pat labai svarbu žinoti, kaip tai padaryti teisingai, kad būtumėte visiškai saugūs.

Ir tai mes jums padėsime. Bet pirma...

Kokios yra pagrindinės priežastys, dėl kurių teritorijos užblokuojamos Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m?

Jei svetainėje yra turinio suaugusiesiems, turinio, kuris gali skleisti neigiamą informaciją apie vyriausybę, yra „VOIP“ platforma arba tiesiog viskas, kas laikoma neįeinančia į Jungtinių Arabų Emyratų moralinį kodeksą, svetainė bus blokuojama. Neleidžiama daryti nieko, kas padeda sugriauti blokus.

Taigi, kaip atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m?

Jūs arba paliekate šalį, arba praktiškai ją paliekate.

Jūsų interneto tiekėjas blokuoja turinį, nes bandote pasiekti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Bet kas būtų, jei nebūtų užblokuotos svetainės, į kurias bandėte patekti, nes jūs jų neinate iš Jungtinių Arabų Emyratų, net kai esate ten.


Jei praktiškai galite nuvykti į kitą šalį, kurioje nėra turinio cenzūros, galėsite atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m..

Kaip tu tai padarai? Su VPN. Išskyrus standartinį VPN nepakanka, kad jūs būtumėte saugūs ir veiktų.

Kodėl nepakanka naudoti VPN, norint atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m

Jungtiniai Arabų Emyratai visiškai nenori, kad 2019 m. Atidarytumėte užblokuotas svetaines JAE. Štai kodėl jie taiko atsargumo priemones, kad jūs galvojate, kad galite juos apgauti, kad patektų į užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Ieškant VPN paslaugos kovai su cenzūra, slaptas VPT yra svarbus. Slaptas režimas yra VPN paslaugos režimas, leidžiantis būti nepastebėtam. Pagalvokite apie standartinį VPT, kaip apie ką nors, kas nešioja gaubtą vaizdo stebėjimo kameroje. Žmogus gali žinoti apie savo buvimą, tačiau jie nepastebėti. Kai JAE sužinos, kad kažkas naudoja VPN, užblokuotos svetainės vis tiek joms neveiks.

Štai kur slaptas VPN turi realų pranašumą. Tai susilieja su įprastu srautu, ty niekas negali sužinoti, kad naudojate VPN. Tai yra pagrindinis dalykas, norint atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m.

„PrivateVPN“ siūlo slaptą VPN tiek „Amazon Fire“, „Android“, „Apple“, tiek staliniuose įrenginiuose. Tai taip pat yra geriausias „Netflix“ VPN, kurį nustatė „Comparitech“ po 5000 rankinių VPN paslaugų, siūlančių plačiausią palaikomų serverių asortimentą, bandymų. Jis taip pat siūlo populiariausių ten teikiamų paslaugų serverius. Kodėl jums reikia tokių funkcijų?? Nors tam tikrame regione gali būti „Netflix“, skirtinguose regionuose yra skirtingas turinio kiekis. Galbūt praleisite.

Jei norite žiūrėti „Netflix“ Jungtiniuose Arabų Emyratuose, į tai galbūt verta atkreipti dėmesį.

Vis dėlto tai dar ne viskas, ko jums reikia. Tam tikros saugos priemonės yra svarbios, jei norite 2019 m. Atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose, nerizikuodami savo saugumu.

Saugos priemonės, kurias turi turėti VPT, norėdamas atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m

VPN paslaugų problemos yra tai, kad jie yra nelegalūs Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kai jie leidžia žmonėms naudotis draudžiamu turiniu, nes prieiga prie uždrausto turinio yra nusikaltimas. Ar eisite į kalėjimą? Greičiausiai ne. Bet jei kada nors pateksite į bėdą dėl kažko kito, tai bus atsižvelgta.

Geriau būti saugu nei atsiprašyti, todėl jei norite atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose, įsitikinkite, kad pažiūrėjote į šias:

  1. Ar turi būti įjungta apsauga nuo IPv6. IPv6 yra svarbi VPN ir saugumo dalis, tačiau ji taip pat gali nutekėti, tai reiškia, kad ji retkarčiais gali atskleisti jūsų intelektinę nuosavybę, kuri jus patektų į Jungtinių Arabų Emyratų vyriausybę. Norėdami to išvengti, „PrivateVPN“ siūlo IPv6 apsaugos nuo nuotėkio funkciją.
  2. Tas pats ir su DNS nuotėkio apsauga. Yra daug didesnė rizika būti aptiktam dėl DNS nutekėjimo, o kaip ir su „IPv6“ nutekėjimais - jūs galite būti atviras. „PrivateVPN“ taip pat siūlo DNS nuotėkio apsaugos funkciją.
  3. Įjunkite žudymo jungiklį. Jei dėl kokių nors priežasčių mes nustosime dirbti net su 99,98% mūsų darbo laiku, jūsų internetas bus išjungtas, kad jūsų duomenys nebūtų matomi, nes nesate prisijungę prie VPN. Tai taip pat taikoma ir dėl kitų priežasčių, kodėl jūs nesate prisijungę.
  4. Norėdami išjungti programas, naudokite „Application Guard“. Jei naudojate programą, kuria naudojate tik naudodamiesi VPN, ir norite, kad ta programa būtų iškart išjungta, jei VPN neveikia, ši funkcija tai padarys.

Štai kaip atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019 m

Jei norite atidaryti užblokuotas svetaines Jungtiniuose Arabų Emyratuose, tai nėra sunku. Jums tiesiog reikia įrankio su tinkama apsauga.

VPN paslaugos naudojamos visoje planetoje ir ne tik siekiant apeiti cenzūrą, bet ir siekiant užtikrinti privatumą bei galimybę naudotis visomis pramogomis, kurių dėl geografinių blokų negalima pasiūlyti niekur planetoje. Ir tam tikrai padeda „PrivateVPN“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me