Kaip atblokuoti itališką DAZN (veikia visur)

Kaip atblokuoti itališką DAZN (veikia visur)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-02 11:32:49 Pramogose


Ar norite atblokuoti itališką DAZN, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamus „Serie A“ italų kalba? Savo tinklaraštyje mes pasidalinome, kaip anksčiau galite daugybę kartų atblokuoti Kanados DAZN, tačiau šiandien mes padėsime jums atblokuoti itališką DAZN, naudodamiesi metodu, kuris veikia visur, nors Kanados DAZN yra daug turinio, kiekvienas regionas turi kažką išskirtinio..

Yra 3 veiksmai, kuriuos turėsite atlikti, jei norite atblokuoti itališką DAZN.

 1. Prieš galite atblokuoti itališką DAZN, turėsite apgauti DAZN galvodami, kad esate Italijoje.
 2. Turite sukurti itališką DAZN sąskaitą kuriai reikia itališkos (yra alternatyvų) kortelės.
 3. Jei norite žiūrėti naudodami „Amazon Fire TV Stick“ / „Cube“ ar telefoną, turėsite atsisiųsti programą o tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog įeiti į savo programų parduotuvę.

Tai yra vieninteliai 3 žingsniai, kuriuos turite atlikti. Žingsniai iš karto gali atrodyti sunkūs, palyginti su panašaus pobūdžio „Netflix“ turinio įsilaužimu, kad būtų galima žiūrėti, pavyzdžiui, bet kokį „Netflix“ turinį, tačiau mes suskaidysime veiksmus kuo aiškiau, kad Italijos DAZN atblokavimo procesą rastumėte gana tiesiai..

Priversdami DAZN galvoti, kad esate Italijoje, atblokuokite itališką DAZN

Šis žingsnis nėra pats sunkiausias, tačiau jis tikrai yra pats svarbiausias. Nesuklysdami DAZN, net negalėsite pabandyti sukurti DAZN sąskaitos.

Ko jums reikia, yra VPN.

Jūs skaitote tai VPN svetainėje, todėl tikriausiai supratote, kad mes nedarysime šio tinklaraščio įrašo, jei mūsų tarnyba negalėtų atblokuoti italų DAZN.

Jei norite mums parodyti, mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, ir atvirai pasakius, viena pagrindinių priežasčių, kodėl mūsų klientai mus myli, yra tai, kad užuot sutelkę dėmesį į kuo daugiau serverių, mes sutelkti dėmesį į kokybiškų serverių teikimą. Serveriai, dirbantys su paslaugomis, kurias norite atblokuoti, pvz., Italų DAZN, taigi, nors mes galbūt neturime 3 000 serverių, mes turėsime serverius, kurie dirbs su tuo, ką norite pasiekti, pvz., HBO DABAR „Game of Thrones“ ar labiausiai „Netflix“ regionų, įmanomų rinkoje.

Italų DAZN atblokavimo gairių nėra daug todėl, kad dauguma paslaugų to tiesiog nepalaiko. PrivatusVPN? Tai palaiko italų, kanadiečių ir amerikiečių DAZN. Taip, jūs galite pasiekti juos visus naudodami tik vieną sąskaitą.

Bet kokiu atveju svarbiausia yra turėti VPN, kuris veiktų su italų DAZN. Jei nenorite atblokuoti italų DAZN, bet tokiu atveju Kanados DAZN, jums reikia VPN, veikiančio su Kanados DAZN ir pan..

Sukurkite DAZN sąskaitą, kad atblokuotumėte itališką DAZN

Ankstesniuose vadovuose mes būtume sakę, kad norint susikurti sąskaitą jums reikės kortelės iš regiono, kuriame esate registruotas. Tai galioja, bet veikia ir Kanados, ir Amerikos kortelės.

Internete yra klaidinga nuomonė, kad jūsų DAZN sąskaita veiks tik tame regione, kuriame kuriate savo sąskaitą. Prieš palaikydami italų ir amerikiečių DAZN, mes negalėjome išbandyti tos juokingos teorijos. Tačiau dabar, kai palaikome ne vieną DAZN vietą, išbandėme teoriją ir paaiškėjo, kad žmonės, kurie parašė tuos vadovus, iš tikrųjų neišbandė to, apie ką rašo.. Galite perjungti regionus be jokių problemų, jei pakeisite savo VPN vietą.

Tai labai palengvina DAZN sąskaitos sukūrimą, kad atblokuotumėte itališką DAZN, pavyzdžiui, galite sukurti Kanados ar Amerikos DAZN sąskaitą, jei jums bus lengviau gauti vieną iš tų kortelių, o tada galėsite tiesiog prisijungti prie italų DAZN.

Kaip gauti reikiamą kortelę, kad galėtumėte užregistruoti ir atblokuoti itališką DAZN?

 1. Paklauskite ko nors iš italų, amerikiečių ar kanadiečių, ar galite naudoti jų kortelę DAZN paskyrai sukurti. Priešingu atveju, jei jie jau turi DAZN sąskaitą, paklauskite, ar galite ja naudotis ir galbūt pasiūlykite mainais kokią nors kitą paslaugą.
 2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą Italijoje, JAV ar Kanadoje. Įsitikinkite, kad turite pinigų. Tuščios kortelės nepriimamos.
 3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą Italijoje, JAV ar Kanadoje. Tai daug greičiau, nei gaunant išankstinio mokėjimo kortelę, tačiau nebūtinai taip sėkmingai. Dar kartą įsitikinkite, kad kortelėje turite pinigų.

Be to, registracija atblokuoti itališką DAZN yra panaši į registraciją bet kurioje kitoje svetainėje.

Kai turėsite sąskaitą ir naudosite „PrivateVPN“, kad prisijungtumėte prie DAZN, nesvarbu, ar tai vyksta per vieną iš mūsų Kanados serverių, amerikiečių serverių ar italų serverių, galėsite atblokuoti DAZN, ir tai yra metodas, kuris veikia visur.

Kol nenorite atblokuoti italų DAZN savo telefone, turite apgauti savo programų parduotuvę.

Kaip atblokuoti itališką DAZN „Amazon Fire TV Stick / Cube“

Jei norite žiūrėti DAZN „Fire TV Stick“, kad galėtumėte mėgautis sportu dideliame ekrane, tada tai pradedama einant į „Amazon“ sąskaitą žiniatinklio naršyklėje..

Tai, ką turėsite padaryti, skirsis atsižvelgiant į tai, kur esate, galų gale, tai yra vadovas, kuris veikia visur, ir dėl to frazė „Amazon“ gali skirtis, nors iš esmės visa tai yra gana panaši.

 1. Eik per Jūsų sąskaita ar sąskaita & Sąrašai pele arba kitaip spustelėkite ją.
 2. spauskite ant Tvarkykite savo turinį ir įrenginius.
 3. Pakeiskite savo regioną tokiu, kuriame užregistravote savo sąskaitą.
 4. Eikite į savo „Amazon Fire TV Stick“. spauskite ant Nustatymai sekė Mano sąskaita.
 5. Išregistruoti. Turėsite dar kartą prisijungti prie savo paskyros.

Jei norite atsisiųsti DAZN, gali reikėti pateikti išsamią kortelės informaciją iš vietos, kurioje pakeitėte parduotuvę, atsižvelgiant į dabartinę mokėjimo informaciją..

Kaip atblokuoti itališką DAZN „Apple“ įrenginiuose

Norėdami atblokuoti itališką DAZN „Apple“ įrenginiuose, turite sukurti naują „iCloud“ paskyrą.

Pirmiausia atsijunkite nuo savo einamosios sąskaitos ir sukurkite paskyrą, esančią Italijoje, JAV ar Kanadoje. Nesvarbu, kaip, kaip jau minėjome, galėsite pakeisti DAZN, kurį naudojate, tiesiog perjungdami „PrivateVPN“ serverį.

NEkeiskite savo regiono su dabartine savo sąskaita! Jei tai padarysite, prarasite viską!

Kaip atblokuoti itališką DAZN „Android“ įrenginiuose

„Android“ įrenginiuose, skirtingai nei „Apple“ įrenginiuose, jūs iš tikrųjų turite pakeisti savo buvimo vietą naudodami dabartinę sąskaitą.

Čia yra nuoroda į „Google“ vadovą, kaip tai padaryti. Įsitikinkite, kad pakeitėte savo buvimo vietą DAZN palaikomame regione. Kitu atveju DAZN nebus rodomas.

Štai kaip atblokuoti itališką DAZN naudojant metodą, kuris veikia visur

Ar tai buvo naudinga ir gavote „PrivateVPN“? Yra daugybė kitų paslaugų, kuriomis jau galite naudotis, kad naudodamiesi VPN galėsite maksimaliai išnaudoti savo galimybes. Peržiūrėkite mūsų tinklaraštį arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me