Kaip atblokuoti „Hulu“ Kanadoje naudojant „iPhone“

Kaip atblokuoti „Hulu“ Kanadoje naudojant „iPhone“

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-11-25 09:15:35, pramogose


Ar norite užblokuoti „Hulu“ Kanadoje „iPhone“? „Hulu“ yra viena iš labiausiai geografiškai ribotų paslaugų rinkoje, tai reiškia, kad net jei esate visai šalia JAV, negalėsite jos žiūrėti be kelių gudrybių, nors kai kurios svetainės, kuriose spustelėjamas masalas, gali manyti, kad tai keičiasi.

Šiame vadove mes parodome jums, kaip nuo nulio atrakinti „Hulu“ Kanadoje „iPhone“. Daugelyje vadovų jums nebus pasakyta, kad taip pat turite sukurti „Hulu“ paskyrą, kuri nėra taip paprasta, kaip sukurti bet kurią kitą paskyrą. Mes visa tai pergyvename.

„Hulu“ atblokavimo „iPhone“ veiksmai

Turite sugebėti apgauti Hulu mintį, kad esate JAV, turite sugebėti susikurti sąskaitą, kuriai reikalinga amerikietiška kortelė, kuri yra atvirkščiai, ir turite atsisiųsti „Hulu“ programą, kuri nėra „ t galima įsigyti Kanados „Apple App Store“.

„Hool“ Kanadoje atblokavimas „iPhone“, kurį sukūrė „Fooling Hulu“

Kanadoje turite priversti Hulu galvoti, kad esate JAV.

Tam jums reikia VPN, kuris leis virtualiai pakeisti savo buvimo vietą.

Tokiu atveju jūs būsite JAV, o faktiškai - Kanadoje. Išskyrus tai, kad to nepakanka. Jei norite žiūrėti „Hulu“ Kanadoje, taip pat turite prisijungti prie tinkamo serverio.

Žr., „Hulu“ galima tik JAV, nes jis turi teises į tam tikrą turinį, kurį jis rodo, kad jis būtų rodomas tik JAV. Tuo tarpu dalis savo turinio, dalis jo yra licencijuoti kitose šalyse.

„Hulu“ negali parodyti daug savo turinio už JAV ribų, nebent jis turėjo nutraukti sutartis ar sumokėti už papildomas srautinio perdavimo teises, o tai dažnai neįmanoma, nes kitos įmonės kitose šalyse jas jau turi..

Jei „Hulu“ leistų žmonėms lengvai pasiekti jo turinį Kanadoje, visi tuo naudotųsi, ir jie netiesiogiai sulaužys savo sutartis, todėl bus ieškiniai. Galų gale, kas neprieštarauja sumokėti 6,99 USD už „Hulu“ siūlomą turinį?

Todėl „Hulu“, kaip ir kitos platformos, turi priemones, kurios blokuoja „Hulu“ Kanadoje, net jei naudojate VPN.

„PrivateVPN“? Joje nėra daugiausiai serverių planetoje, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei, kuri yra būtina norint atblokuoti paslaugas.

Tiesą sakant, „PrivateVPN“ yra nemokamas 7 dienų bandomasis laikotarpis, kuriame net neprašoma kortelės, kad galėtumėte išbandyti patys..

Tiesiog ieškokite „PrivateVPN“ „Apple App Store“, atsisiųskite jį ir prisijunkite prie vieno iš „Hulu“ serverių, ir jums gera eiti.

Tačiau „Hulu“ taip pat turi papildomą apsaugos sluoksnį, kurio dauguma vadovų nemini.

...Amerikietiškos kortelės poreikis.

„Hulu“ paskyros sukūrimas „iPhone“

Dabar yra keletas būdų, kaip tai padaryti, tačiau galiausiai norint sukurti „Hulu“ sąskaitą „Hulu“ svetainėje reikia amerikietiškos kortelės.

Jei gyvenate Kanadoje, greičiausiai turite draugą JAV, paprašykite jų, galbūt pasiūlykite susimokėti už prenumeratą ir leiskite jiems sukurti jums vieną..

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti.

Kitu atveju galite tiesiog ieškoti amerikietiškos kortelės internete. Kai kurios svetainės yra mažiau saugios, tačiau atlikę reikiamus tyrimus rasite tinkamą paslaugą,

Mums asmeniškai patinka naudotis internetiniu banku „Revolut“, kurį dabar galima rasti Kanadoje. „Revolut“ dėl tam tikrų priežasčių dirba su „Hulu“ ir ESPN+.

Mes nežinome, ar taip bus amžinai, nes žinote, jei žmonės skaito šiuos įrašus, galbūt kas nors pažįsta žmogų, dirbantį vienoje iš šių kompanijų, tačiau greičiausiai ir patikimiausias išbandyti yra „Revolut“, nes siūlo virtualias korteles. ir kadangi jūs praktiškai galite pasiekti savo kortelę, kol ji nebus jums išsiųsta.

Tai labai geras būdas greitai ir lengvai pasiekti „Hulu“ ir „ESPN +“.

Prisiregistruodami į „Hulu“ bandymą, nesvarbu, kokią kortelę naudojate, įsitikinkite, kad joje yra lėšų. „Hulu“ užtrunka nedidelę sumą, kad patikrintų, ar kortelė jums registruojantis. Tada jis grąžinamas atgal.

Po to užsiregistruoti į Hulu Kanadoje yra gana paprasta. Tai panašu į registraciją bet kurioje kitoje svetainėje. Tiesiog būtinai nurodykite amerikietišką pašto kodą. Tam galite ieškoti amerikietiško pašto kodo.

Šie du veiksmai leis jums žiūrėti „Hulu“ Kanadoje ir už jos ribų „iPhone“, bet jums taip pat reikia „Hulu“ programos, jei norite žiūrėti „Hulu“.

Kaip gauti „Hulu“ programą „iPhone“

Norėdami atsisiųsti „Hulu“ iš savo „iPhone“ Kanadoje, turite pakeisti „Apple App Store“ vietą, kad ji būtų Kanadoje.

  • Eik į savo Nustatymai.
  • Atsijunkite nuo „iCloud“ paskyros.
  • Sukurkite naują paskyrą nustatydami savo buvimo vietą JAV.

Tai leis jums atsisiųsti „Hulu“ „iPhone“.

Tiesiog įsitikinkite, kad susikūrėte naują sąskaitą, o ne pakeisite savo buvimo vietą dabartine, tarsi tai padarydami, viską prarasite. Tuo tarpu, jei turite dvi paskyras, galite bet kada jas perjungti, ir viskas vis tiek bus jūsų telefone.

Arba galite atsisiųsti „Google Chrome“. Tai leis jums įjungti Stalinio kompiuterio svetainė, kuri leis jums naudoti „Hulu“ „iPhone“ tiesiogiai iš žiniatinklio naršyklės.

Štai kaip „iPhone“ galite žiūrėti „Hulu“ Kanadoje

Ar tai naudinga? Savo tinklaraštyje turime daugybę kitų patarimų, kaip atblokuoti „PrivateVPN“ paslaugas.

Išbandykite mūsų 7 dienų bandomąją versiją ir patys įsitikinkite, kiek paslaugų galite atblokuoti.

Parašė Michaelas Smolskis.

Atsisakymas:

Nors „PrivateVPN“ veikia su „Hulu“, tai negarantuoja, kad visi „Hulu“ serveriai visada veiks su „Hulu“. Kaip minėta šiame vadove, „Hulu“ stengiasi neleisti VPN tarnyboms veikti.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me