Kaip atblokuoti „Facebook“, kai jis bus užblokuotas

Kaip atblokuoti „Facebook“, kai jis bus užblokuotas

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-05-30 09:34:36, pramogose


Aš pasitraukiau iš „Facebook“ daugiau nei prieš dvejus metus. Yra žmonių, tokių kaip aš, ir tada yra žmonių, kurie nori žinoti, kaip atblokuoti „Facebook“, kai jis yra užblokuotas. Ar jų „Facebook“ yra užblokuotas dėl interneto filtro mokykloje ar prisijungus prie mobiliojo ryšio operatoriaus, ar dėl to, kad „Facebook“ užblokavo šalies vyriausybė.

Priežastis? Nesvarbu. Svarbu tai, kad norite atblokuoti „Facebook“, kai jis yra blokuojamas, ir kad tai būtų visiškai įmanoma, nepaisant to, ar jį blokuoja mokykla, ar vyriausybė.

Ką turėtumėte žinoti apie „Facebook“, prieš jį atblokuodami

Tikriausiai norite naudotis „Facebook“, nes manote, kad tai puiki komunikacijos priemonė. Ir tai yra. Bet žinok. „Facebook“ turi didelių privatumo trūkumų, apie kuriuos kalbėjome anksčiau. Po kelių savaičių „Facebook“ bent jau viską paaiškina geriau.

Tačiau tikroji priežastis, kodėl turėtumėte galvoti apie tai, ar „Facebook“ jums tinka, yra ta „Facebook“ yra tarsi šis didelis naujienų šaltinis. Ir naujienos mėgsta būti neigiamos, nes jos gauna daugiau traukos. Išskyrus tai, kad žiūrėdami ir skaitydami naujienas „Facebook“ pasirinkote, jūs neturite pasirinkimo, ir dėl to tai yra beveik visą parą. Lėktuvo katastrofa. Šaudymas. Matydami visa tai visą laiką, tai daro didelę įtaką jūsų gyvenimui.

Jei spręsite problemas, pagalvokite, ar „Facebook“ jums tinka. Mūsų tinklaraštyje yra turinio, skirto patekti į kitas svetaines, kurios gali būti užblokuotos jūsų šalyje. Galbūt jums tai bus geriau. Pavyzdžiui, telegrama.

O jei yra, puiku, tai yra puiki priemonė be jokios abejonės bendrauti. Nebent jūs gyvenate mėgstamoje Kinijoje, o likusi jūsų šeima gyvena Jungtinėse Valstijose, nes Kinijoje „Facebook“ yra užblokuotas, todėl technologijos, skirtos padėti bendrauti, yra absoliučiai nenaudingos..

Atblokuokite „Facebook“, kai jį blokuos ne vyriausybė

Darbas, mokykla, biblioteka, jūsų interneto tiekėjas ir pan. Jei norite atblokuoti „Facebook“, kai jo neužstoja vyriausybė, šis procesas yra daug gražesnis.

Paaiškinkime.

Norint atblokuoti „Facebook“, kai jį blokuoja ne vyriausybė, turite priversti mokyklą ar interneto tiekėją ar bet ką, kas blokuoja „Facebook“ ar bet kurią svetainę šiuo klausimu, galvoti, kad jūs jo neprieinate.

Kaip tu tai padarai?

Na, jūs negalite pasakyti savo interneto tiekėjo mėgstamiems dalykams, kad naudojate ne „Facebook“, o kitą svetainę, tačiau bet kuriam blokavimo įrankiui tai, kas jums prieinama, gali padaryti nesąmonę..

Jei kažkas atrodo „nesąmonė“, tai nėra „Facebook“.

Štai ko jums reikia.

„Facebook“ negalima užblokuoti, jei niekas nežino, kad prie jo prisijungiate.

Tam padeda ir VPN, dar žinomas kaip virtualus privatus tinklas.

Jūs atsisiunčiate mūsų „PrivateVPN“ klientą, po kurio prisijungiate prie vieno iš mūsų serverių, ir viskas, ką darote internete, užšifruota naudojant 256 bitų šifravimą..

Tačiau „Facebook“ atblokuoti lengviau, kai jį blokuoja vyriausybė, todėl, kad naudodamiesi mūsų paslauga galite prisijungti prie savo šalies serverio. Siūlome serverius 56 vietose, tačiau būtinai peržiūrėkite sąrašą ir įsitikinkite, kad jame yra jūsų šalis.

Prisijungę prie serverio savo šalyje galėsite pasiekti viską, kas yra jūsų šalyje.

Jei neprisijungiate prie serverio savo šalyje, galbūt turėsite prieigą prie daugiau ar mažiau turinio, atsižvelgiant į tai, prie kokio serverio jungiatės.

Atblokuokite „Facebook“, kai vyriausybė jį blokuos

Tai Kinijos problema. Tai Irane aktuali problema. Ir ne tik tuos.

Jei norite atblokuoti „Facebook“, kai ją blokuoja vyriausybė, turite prisijungti prie VPN serverio šalyje, kuri neužblokuoja „Facebook“. Tai didelis šalių sąrašas, todėl jums nebus problemų.

Kaip jau minėta anksčiau, prisijungus prie serverio kitoje šalyje gali būti mažiau turinio. Tačiau kai kalbama apie šalis, kuriose „Facebook“ yra užblokuotas, tai beveik neabejotinai suteiks jums daugiau turinio.

Kaip įdiegiate „PrivateVPN“?

Spustelėkite mygtuką Pirkti ekrano viršuje, dešinėje, po to einate į mūsų registravimo procesą per 30 sekundžių, kuriam taikoma 30 dienų grąžinimo politika. Jei „Facebook“ jums neveiks, grąžinsite pinigus, jei to paprašysite per 30 dienų.

Kai turėsite sąskaitą, atsisiųskite mūsų klientą ir susisiekite su savo informacija, po to prisijunkite prie serverio jūsų šalyje arba iš šalies, priklausomai nuo to, kur esate ir kas blokuoja jūsų „Facebook“ prieigą.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me