Kaip atblokuoti „DAZN Italia“ (nepriklausomai nuo to, kur esate)

Kaip atblokuoti „DAZN Italia“ (nepriklausomai nuo to, kur esate)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-02 11:17:13 „Pramogose“


Ar jūs gyvenate šalyje, kurioje „DAZN Italia“ neveikia, ir todėl ieškote, kaip atblokuoti „DAZN Italia“, tikėdamasis, kad tai įmanoma? Geros žinios yra tai, kad tai įmanoma, o mūsų vadovai padėjo žmonėms visoje planetoje atblokuoti italų, kanadiečių ir amerikiečių DAZN. Tačiau yra keletas pagrindinių žingsnių, kuriuos turite atlikti, jei norite atblokuoti „DAZN Italia“, nepaisant to, kur esate, jei turite šiek tiek kantrybės.

3 dalykai, kuriuos reikia atlikti norint atblokuoti „DAZN Italia“

 1. Kvailinkite DAZN galvodami, kad esate Italijoje.
 2. Susikurkite DAZN Italia sąskaitą.
 3. Apgaudinėkite savo programų parduotuvę galvodami, kad esate Italijoje.

DAZN sukčiavimas galvojant, kad esate Italijoje, atblokuoja „DAZN Italia“ (triukas, kuris veikia visur)

Vienintelis dalykas, priversiantis DAZN galvoti, kad esate Italijoje, kuris veiks visur, yra VPN.

VPN paslaugos suteikia galimybę pakeisti vietą nejudinant.

Tokiu atveju DAZN akivaizdoje galite būti Italija, būdami JAV, Vokietijoje, Pietų Korėjoje ar kur bebūtumėte..

Svarbiausia yra gauti tinkamą VPN paslaugą, veikiančią su DAZN. Daug kas to nedaro. Galite įsivaizduoti, kad kai kurios iš populiariausių paslaugų, turinčių tūkstančius serverių, palaikytų DAZN, bet dauguma jų to nedaro. Ir galbūt būtent taip atsitinka, kai daugiau dėmesio skiriama kiekiui, o ne kokybei. „PrivateVPN“ nesiūlo tūkstančių serverių, tačiau siūlo serverius, kurie veikia kartu su paslaugomis, kuriomis norite naudotis, nesvarbu, ar tai yra itališkas „Netflix“, „Hulu“ ne JAV, ar „DAZN Italia“..

Jei tai kažkas jus domina, mūsų tinklaraštyje yra daugybė gidų, kuriuose pateikiamos paslaugos, kurias galime atblokuoti, tačiau tokiu atveju jums tereikia atblokuoti „DAZN Italia“, o „PrivateVPN“ turi tam veikiantį italų serverį. Jis taip pat turi Kanados serverį ir amerikiečių serverių, kurie veikia su DAZN, rinkinį.

Kai prisijungsite prie tinkamo serverio, DAZN jus įleis, ir jūs galėsite registruotis, o tada atblokuoti DAZN Italia, nepaisant to, kur esate..

„DAZN Italia“ paskyros sukūrimas

Sukurti „DAZN Italia“ paskyrą norint atblokuoti „DAZN Italia“ yra gana paprasta. Ne taip paprasta yra ta, kad norint sukurti DAZN Italia sąskaitą reikia itališkos kortelės.

Žinoma, jei jūs buvote kilę iš Italijos ar gyvenote ten anksčiau, galbūt jau turite itališką kortelę, kuri jums tai yra gana paprastas žingsnis..

Neturite itališkos kortelės? Taip pat galite naudoti Kanados ir Amerikos korteles, jei prisijungiate prie Kanados ar Amerikos VPN serverio.

Čia yra keletas mūsų pasiūlymų, kaip gauti itališką kortelę:

 1. Paklauskite asmens, turinčio itališką kortelę, ar jis gali sukurti jums sąskaitą. Galbūt kažkas, ką jūs žinote, jau turi. Jei jie tai daro, pasiūlykite jiems naudotis kokia nors kita paslauga, mainais už tai, kad jie leis jums naudotis DAZN Italia.
 2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą Italijoje. Užsisakykite vieną internetu arba paprašykite Italijoje gyvenančio draugo nusipirkti tokį ir atsiųskite jums išsamią informaciją. Svarbiausia, kad jame būtų pinigų, kitaip kortelė nebus priimta.
 3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą Italijoje. Šis metodas ne visada būna sėkmingas. Dažniausiai tai reiškia, kad kortelėje nėra lėšų. Jums reikia lėšų!

Jei jums lengviau gauti Kanados ar Amerikos kortelę, šie veiksmai taip pat taikomi.

Turėdami DAZN sąskaitą, naudodami „PrivateVPN“, galėsite atblokuoti „DAZN Italia“, tačiau tai taikoma tik tuo atveju, jei norite žiūrėti iš savo darbalaukio įrenginio. Jei norite žiūrėti savo telefone, planšetiniame kompiuteryje ar „Fire TV Stick“, tęskite skaitymą!

Kaip atblokuoti DAZN Italia „Apple“ įrenginiuose

Šiuo metu, jei „App Store“ ieškosite DAZN, nieko nerasite. Taip yra todėl, kad DAZN rodomas tik tose šalyse, kuriose DAZN pasiekiamas, net jei naudojate VPN.

Norėdami atblokuoti „DAZN Italia“ „Apple“ įrenginiuose, pirmiausia turite pakeisti „iCloud“ paskyros vietą. Bet jūs tai padarote sukūrę naują „iCloud“ paskyrą, esančią Italijoje arba kitaip JAV ar Kanadoje.

Priežastis, kodėl jūs negalite tiesiog pakeisti savo dabartinės sąskaitos vietos, yra tai, kad jei tai padarysite, jūs prarasite viską, kas yra jūsų sąskaitoje.

Atsijunkite nuo dabartinės „iCloud“ paskyros ir sukurkite ją, esančią Italijoje, tada atsisiųskite DAZN. Štai taip atblokuosite „DAZN Italia“ „iPhone“ įrenginiuose, nepaisant to, kur esate.

Kaip atblokuoti „DAZN Italia“ „Android“ įrenginiuose

Jei norite atblokuoti „DAZN Italia“ „Android“ įrenginiuose, nepriklausomai nuo to, kur esate, šis veiksmas visiškai skiriasi „Android“ įrenginiuose.

„Android“ įrenginiuose turite pakeisti regioną dabartiniu įrenginiu. „Google“ tai pakankamai gerai atspindi.

Žinoma, pakeiskite savo regioną į Italiją, JAV ar Kanadą.

Kaip atblokuoti „DAZN Italia“ „Amazon Fire TV Stick / Cube“

Nors šis vadovas leis jums atblokuoti „DAZN Italia“, nepaisant to, kur esate, jis neleis jums atblokuoti „DAZN Italia“ bet kurioje platformoje. Taip yra, nes ne kiekviena platforma palaiko VPN paslaugas. Pavyzdžiui, „Chromecast“ ir „Apple TV“.

Štai „Amazon Fire TV Stick / Cube“ yra turbūt pati geriausia platforma, leidžianti atblokuoti DAZN Italia didesniame ekrane..

 1. Eikite į amazon.com arba lygiavertę parduotuvę, kurią šiuo metu naudojate.
 2. Spustelėkite Tvarkykite savo turinį ir įrenginius.
 3. Pakeiskite savo regioną tokiu, kuriame užregistravote savo DAZN sąskaitą.
 4. Savo „Amazon Fire TV“ lazdelėje paspauskite Nustatymai ir tada Mano sąskaita.
 5. Išregistruoti. Dabar turėsite vėl prisijungti prie savo paskyros.

Atsižvelgiant į šiuo metu naudojamą „Amazon“ parduotuvę, formuluotė gali šiek tiek skirtis, tačiau ji taip pat yra gana panaši, todėl jūs turėtumėte sugebėti tai išsiaiškinti gana lengvai.

Kartais jūsų bus paprašyta pateikti kortelę iš regiono, kuriame pasikeitėte, kad galėtumėte patvirtinti, kad esate ten, tačiau tai labai retais atvejais.

Štai kaip atblokuoti „DAZN Italia“ (nepriklausomai nuo to, kur esate)

Ar radote šį įrašą apie „DAZN Italia“ atblokavimą naudinga? „PrivateVPN“ gali atrakinti daugybę kitų panašių paslaugų. Prireiks tik 60 sekundžių, kad prisijungtumėte prie mūsų!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me