Geriausias „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPT 2019 m

Geriausias „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPT 2019 m

Michaelas Smolskis, 2019-01-15 09:19:18 versle


2019 yra čia, ir tai iškelia klausimą, koks yra geriausias VPN „Windows 10“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose 2019 m. Ir ko reikia norint kažką vadinti geriausiu 2019 m..

Šiame įraše mes suskaidome keletą būtinų funkcijų, kad VPN būtų galima vadinti geriausiu „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN 2019 m..

Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN turi pasiūlyti serverius, kurie leidžia pasiekti visą turinį, kurį norite pasiekti

Čia daug žmonių daro klaidą. Jie patenka į spąstus ieškodami kuo daugiau serverių. Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN nėra tas, kuris siūlo daugiausiai serverių, jis yra tas, kuris siūlo daugiausiai veikiančių serverių.

„PrivateVPN“ pavyzdžiui, nesiūlo jums tūkstančio serverių, tačiau siūlo jums labiausiai veikiančius „Netflix“ serverius rinkoje. Tai lemia tinkami testai, kuriuos sudaro 59 pagrindinės VPN paslaugos ir 5000 rankiniu būdu atliktų „Comparitech“ testų. „PrivateVPN“ taip pat siūlo DAZN ir „Hulu“ palaikymą. „Amazon Prime“? Tu taip ir gavai. BBC iPlayer? Mes jus taip pat aprėpėme. Lenkijos platformos? Taip.

Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN nėra tas, kuriame yra daugiausiai serverių, bet tas, kuris leidžia daugiausiai pasiekti su tais serveriais.

Geriausią 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPT sudaro saugos priemonės, kurios tave visiškai apsaugo

VPN paskirtis yra ne tik prieiti prie turinio kitose vietose, bet ir užtikrinti jūsų saugumą.

Šifravimas vyksta, net jei jis nėra aukščiausio įmanomo lygio, kaip naudojant „PrivateVPN“ su savo 2048 bitų šifravimu su AES-256. Tačiau šifravimo neužtenka.

Ar teikiate asmeninę informaciją, kai prisiregistruojate prie VPN teikėjo? „PrivateVPN“ neprašo jokios informacijos apie jus. Ir jame nėra žurnalų.

Nežinome, kodėl jūs ieškote geriausio VPN, skirto „Windows 10“ nešiojamiesiems kompiuteriams 2019 m., Tačiau mes žinome, kad žurnalai gali jus atskleisti, o VPT įmonės suteikė informacijos net tada, kai anksčiau teigė, kad nerenka žurnalų. Vis dėlto „PrivateVPN“ yra Švedijos įmonė ir dėl Švedijos privatumo įstatymų ji negali rinkti žurnalų.

„Kill Switch“ funkcija yra svarbi siekiant užkirsti kelią ekspozicijai, jei jūsų VPN nustoja veikti, ko greičiausiai jis neveiks, tačiau geriau būti saugiam nei atsiprašyti. „Application Guard“ veikia taip pat, kaip ir „Kill Switch“, išskyrus programas. IPv6 & Apsauga nuo DNS nutekėjimo apsaugo nuo duomenų nutekėjimo. Ar turimi VPN klientai turi tai? Jei ne, nesate visiškai saugus.

Ir jei nesate visiškai saugūs, visai nesaugūs. Jūs tiesiog žaidžiate su ugnimi.

Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN nepablogina jūsų

Jei paslauga žada padaryti jūsų internetą greitesnį, nebent jūsų interneto tiekėjas tam tikslui sulėtins jūsų veiklą tam tikrose svetainėse, VPN nepadarys jūsų interneto spartesnis..

Vienoje pusėje yra VPN paslaugos, kurios žada pagreitinti jūsų internetą. Kita vertus, mes turime vartotojų, kurie skundžiasi, kad VPT paslaugos daro jų internetą lėtesnį.

Kuris?

Dėl geros VPN paslaugos tai nepagreitins. Tai išlaikys tokiu pat greičiu, kokį jau turite. Jei jūsų internetas čiulpia dabar, būkite tikri, greičiausiai jis išsiurbtų prisijungęs prie VPN.

Nemokamos paslaugos yra didžiausia problema, kai kalbama apie VPN greitį. O kai kurie mokami nėra toli.

Priežastis, kad „PrivateVPN“ yra geriausia „Netflix“ paslauga, yra ne tik todėl, kad joje veikia veikiantys serveriai. Taip pat todėl, kad jie yra greiti. O taip yra todėl, kad „PrivateVPN“ perka savo serverius iš IP tranzito tiekėjų, tuo tarpu didelė dalis VPN paslaugų perka juos tik iš prieglobos svetainių, kurios yra pigesnės, bet dažnai kur kas lėtesnės..

Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN ateina su slaptu VPN

Slaptas VPN nėra reikalingas visiems.

Tačiau jei jūs einate į šalį su cenzūra, tada tai tampa ypač naudinga.

Kaip VPN galima aptikti standartinį VPN. O kai šalis, uždraudusi VPN paslaugas, nustato, kad naudojamas VPN, ji vis tiek blokuos užblokuotas svetaines. Slaptas VPN susimaišo, kad niekas niekada nesužinotų, kad naudojate VPN.

Jei ieškote geriausio 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN, į ką reikia atkreipti dėmesį. Ir „PrivateVPN“ turi „Stealth VPN“.

Geriausias 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN nėra nemokamas

Kai kažkas nemokama, jūs mokate su privatumo valiuta. Jūsų duomenys dažnai verti daug daugiau pinigų nei daugumos kompanijų prenumerata.

Nemokamos VPN paslaugos daug labiau atskleidžia jūsų duomenis dėl to, kad neturi stipriausių saugos funkcijų ir dažnai neveikia dėl didelio vartotojų santykio. Pamirškite naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Netflix“.

Nemokamos VPN paslaugos veikia mokyklose, norint apeiti mokyklos nustatytus blokus. Jie dirba tokius paprastus dalykus. Ir jei jūs ieškote geriausio 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPN, tai tikrai ne tai, ko ieškote.

Būtent to reikia geriausiam 2019 m. „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių VPT

Jums reikia serverių, kurie dirbtų su paslaugomis, kuriomis naudositės. Saugumo priemonės yra svarbios, o jei esate šalyse, kuriose cenzūra vykdoma, svarbu yra slaptas VPT. Visa tai išlaikant viską tokiu greičiu, kokį jau turite.

„PrivateVPN“ visa tai daro. Už dalį kitų paslaugų, kurios gali pasiūlyti daug serverių, tačiau siūlo serverius, kurie nenaudingi daugumai žmonių, kainos.

Išbandykite mus ir pamatysite. Jei to nepadarysite, jums bus suteikta 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me