Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPN

Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPN

Michaelas Smolskis, 2018-08-25 00:58:41 Versle


Ar jūs ieškote geriausio „Samsung Galaxy Note 9“ VPN? Juk jūsų naujasis įrenginys yra darbui skirtas žvėris.

512 GB saugykla. „Micro SD“ kortelė, skirta dar daugiau atminties. Masyvi 4000 mAh talpos baterija su tokiu pat masyviu 6,4 colių ekranu, kuriame yra iki 8 GB RAM ir aštuonių branduolių procesorius..

„Note 9“ yra įrenginys, galintis atlikti darbus, kurių prieš 8 metus negalėjo naudoti dauguma aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių. Ir tai reiškia, kad jūs arba su ja dirbsite, arba naudosite didįjį ekraną pramogoms, abipusiai, kad galėtumėte visomis išgalėmis naudotis, jums reikia geriausio VPN, skirto „Samsung Galaxy Note 9“..

Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPN turi palaikyti ne tik Amerikos ir JK „Netflix“

Kam reikalingas televizorius, kai turi 6,4 colio telefoną? Tai yra optimalus pramogų dydis, nesvarbu, ar jūs lovoje, ar keliaujate, ar esate biure. Galite tai vadinti nešiojamu televizoriumi, išskyrus ekraną, geresnį nei turimas mažas televizorius.

Greičiausiai norėsite žiūrėti „Netflix“ ar panašius dalykus. Geriausias „Note 9“ VPN negali turėti tiesiog „Netflix“ serverių JAV. Amerikoje yra daugiausia „Netflix“ turinio, tačiau ji neturi viso turinio, pavyzdžiui, „Power“ nėra amerikietiškame „Netflix“. Už tai turite mokėti daug, kad galėtumėte žiūrėti JAV. Kodėl, jei jūs galite tiesiog gauti VPN Europoje, kad būtumėte viena diena už išleidimo dieną ir žiūrėtumėte jį „Netflix“ su savo dabartine prenumerata?

„PrivateVPN“ yra geriausias VPN, skirtas transliuoti filmus ir TV laidas, nes pripažįstama, kad pramogų srityje yra ne tik JAV ir JK. Pavyzdžiui, Švedija turi tam tikrą išskirtinį turinį, o „PrivateVPN“ taip pat siūlo serverius, kurie ten veikia su „Netflix“!

O ir taip, „dirbantys“ serveriai.

Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPN negali suteikti tik serverių šalyse. Jie turi dirbti tiek su „Hulu“, tiek su „Netflix“. Ir šios dvi įmonės nuolat deda dideles pastangas, kad VPN paslaugos neveiktų dėl įmonių, suteikiančių teises į turinį, spaudimo, dėl kurio daugelis serverių neveikia dėl to, kad niekada nebuvo patikrinti. Mes atliekame savo patikrinimus!

Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPT turi būti greitas!

„PrivateVPN“ netvirtina, kad tai pagreitins jūsų internetą. Bet kuri VPT įmonė, teigianti, kad tai daro jūsų internetą spartesnį, meluoja, nebent jei jūsų interneto tiekėjas riboja tam tikras svetaines, jūsų internetas turėtų veikti beveik taip pat ir su VPN. Jei jūsų internetas čiulpia dėl jūsų buvimo vietos, jis vis tiek suks su VPN.

Ką daro „PrivateVPN“, jis perka didžiąją dalį savo interneto galimybių iš IP tranzito teikėjų tiesiogiai, o ne prieglobos. Ir tai daro milžinišką skirtumą, nes hostingo kompanijai nėra jokių apribojimų. Ir jei jūs ieškote geriausio VPN „Samsung Galaxy Note 9“, jūs, žinoma, norite greičio. Kad ir kokį greitį dabar naudojate, turėtumėte naudotis ir naudodamiesi mūsų paslauga!

Tai taip pat turi veikti visur

Kai kurios šalys blokavo VPN naudojimą. Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPT nieko nereiškia, jei jūsų VPT neveikia, kai vykstate į Jungtinius Arabų Emyratus, Iraną ar Kiniją.

Štai kodėl „PrivateVPN“ yra slaptasis režimas. VPN apsaugo jus. Na, slaptasis režimas apsaugo VPN. Paprastai yra būdų, kaip nustatyti, ar VPN pasiekia svetainę ar paslaugą, bet slaptasis režimas leidžia jums tai apeiti..

Jei ieškote geriausio „Note 9“ VPN, atsižvelkite ir į klientų aptarnavimo tarnybą!

Skirtumas tarp gerų ir geriausių kompanijų? Dažniausiai tai skiriasi klientų aptarnavimas.

Dažnai vartotojas susipainioja ir nesugeba išsiaiškinti, kas yra jo akivaizdoje. Štai kur ateina klientų aptarnavimo tarnyba, jei ji ten netgi yra. „PrivateVPN“ nėra vien tik klientų aptarnavimas. Tai taip pat nuolatos pasirenkama kaip geriausia klientų aptarnavimo tarnyba. Neišmesk iš mūsų, iš „vpnMentor“.

„„ PrivateVPN “yra tarsi„ boutique VPN “; kai nori jausti, kad kažkas tavimi rūpinasi ir įsiklauso į tavo poreikius, gali priklausyti nuo jų. “

Savo verslo dalykus turite laikyti konfidencialiais

Ar žinote, kodėl dauguma nešiojamųjų kompiuterių yra tokie riboti naudojimo prasme? Tam, kad viskas būtų konfidenciali. Duomenų pažeidimas gali kainuoti įmonei, kurioje dirbate, arba masiškai valdyti. O telefonai? Na, jei dirbate su savo „Note 9“, tai turėtų būti konfidenciali informacija. Be to, ten yra žinutės, ekrano nuotraukos, paveikslėliai, užrašai, slaptažodžiai ir visi šie duomenys gali būti perimami. O, po velnių, mūsų telefonuose yra daugybė dalykų, kurių nenorėtume, kad kiti matytų.

Štai kodėl „PrivateVPN“ ateina su 2048 bitų šifravimu su AES-256, kuris yra aukščiausias turimas šifravimo lygis rinkoje. Ir ne tik tai. Kaip Švedijos įmonė, mes galime klientams pasiūlyti tai, ko negali Amerikos bendrovės. Visiškas privatumas. Kaip? Laikydamiesi įstatymų.

Mes esame Švedijos įmonė ir turime laikytis Švedijos įstatymų, kurie yra sukurti atsižvelgiant į privatumą. Tai reiškia, kad mes negalime saugoti jokių žurnalų.

Mes ne tik sakome, kad, kaip kai kurie darė prieš atiduodami žurnalus, tiesiog negalime saugoti jokių žurnalų, kad būtų laikomasi mūsų įstatymų, ir kai kalbama apie geriausią „Samsung Galaxy Note 9“ VPT, kiek tai susiję su privatumu susirūpinęs, jokie registrai nėra būtini dalykai, nes žurnalai sunaikina privatumo tikslą.

Geriausias „Samsung Galaxy Note 9“ VPT

Tas pats greitis. Visiška apsauga. Galima įsigyti visame pasaulyje. Tai siūlo „PrivateVPN“.

Prisijunkite prie mūsų dabar.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me