Geriausias pramogų „Amazon Fire TV Stick“ VPN

Geriausias pramogų „Amazon Fire TV Stick“ VPN

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-12-23 09:59:20 Pramogose


Yra keletas puikių VPN paslaugų, susijusių su mobiliaisiais įrenginiais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, tačiau „Amazon Fire TV Stick“ yra pramogų įrenginys, todėl daugumoje žmonių VPN yra naudingiausias. Išskyrus tai, kad yra „Amazon Fire TV Stick“, nėra tiek daug puikių VPN paslaugų. Ir dienos pabaigoje mes tiesiog norime žiūrėti visą įmanomą turinį. Tačiau kyla klausimas, koks yra geriausias „Amazon Fire TV Stick“ VPN, kuris leidžia mums žiūrėti viską, kas įmanoma?

Kažko „pakankamai gero“ nepakaks, nes kažkada jums reikės tos kitos platformos, kurios nėra tame VPN, tai yra, kai VPT jums nepavyks. Štai kodėl jums reikia geriausio. Bet ko reikia geriausiai?

„Netflix“ prieiga yra gyvybiškai svarbi, tačiau dažniausiai ji teikia tik pagrindinę prieigą

Apie „Netflix“ žino beveik visi, turintys interneto prieigą. Greičiausiai jūs taip pat ja naudojatės ir turite prieigą prie jos. Bet ką tu gali žiūrėti? Jei esate JAV, gausite daugiausiai turimo „Netflix“ turinio. Puiku. Išskyrus tai, kad jūs vis dar negaunate viso „Netflix“ turinio, nes net tos šalys, kurios neturi visko, turi kažką išskirtinio, ko mėgsta JAV, paprasčiausiai todėl, kad kažkas jau turi teises į tai.

Jei norite pasiekti geriausią „Amazon Fire TV Stick“ VPN, kiek tai leidžia pasiekti visą turimą „Netflix“ turinį, jūsų geriausias vaizdas yra „PrivateVPN“. Ne visos paslaugos palaiko „Netflix“ su savo amerikietiškais serveriais, bet kai jos tai daro, dažnai taip yra. Vis dėlto ne viskas susiję su JAV. Geriausias „Amazon Fire TV Stick“ VPN neturėtų palaikyti tik Amerikos serverių. O „PrivateVPN“ to nedaro. Nesvarbu, ar norite pasiekti Tailando, Korėjos, Švedijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ar Amerikos „Netflix“, tiesiog paminėkite keletą, naudodamiesi „PrivateVPN“, galite.

Bet greičiausiai negaunate VPN tik „Netflix“.

Geriausias „Amazon Fire TV Stick“ VPN taip pat turi palaikyti „Hulu“

„Netflix“ yra puikus, o originalios televizijos laidos, kurias ji turi, yra tikrai puikios. Net „intro“ žiūrėjimas dažnai žavi, pavyzdžiui, su „Daredevil“, tačiau „Hulu“ lenkia „Netflix“ tiek, kiek rodo TV laidos, kurios nėra sukurtos „Netflix“..

Galite žiūrėti daugumą TV eterių per dieną po jų transliacijos. Kai kurie žmonės renkasi tai kur kas labiau nei „Netflix“. Tačiau prieiga prie „Hulu“ yra daugumos žmonių problema. Dabar turime keletą tinklaraščių apie „Hulu“, todėl būtinai patikrinkite juos, nes tai nėra taip paprasta, kaip VPN, jei esate ne JAV, bet „PrivateVPN“. Na, tai veikia ir su „Hulu“..

Daugeliui žmonių, turintiems prieigą prie viso „Netflix“ ir „Hulu“ turinio, būtų galima gauti geriausią „Amazon Fire TV Stick“ VPN..

Jei jums patinka sportas, DAZN yra platforma jums, tačiau dauguma VPN paslaugų to nepalaiko...

DAZN yra JK įsikūrusi įmonė, kuri ironiškai neveikia JK, bet veikia Kanados vietose ir sakykime, kad tai yra kaip „Netflix“, bet tiesioginė ir skirta sportui. Jūs mokate nedidelę sumą per mėnesį ir galite stebėti daugumą sporto šakų lygų. Tai apima futbolo Čempionų lygą ir NFL.

DAZN problema yra ta, kad nustatyti dar sunkiau nei „Hulu“, tačiau mes taip pat turime tam skirtus įrašus, todėl tiesiog patikrinkite juos.

Tačiau DAZN yra dar mažiau palaikomas nei „Hulu“, nes dauguma žmonių to dar nežino ir dėl to, kad kitos įmonės, turinčios išimtines teises transliuoti varžybas, dažnai gali prarasti daug pinigų, jei žmonės gali tai žiūrėti DAZN šalyje, kurioje DAZN nėra.

Vis dėlto „PrivateVPN“ turi veikiantį DAZN serverį, tačiau tai tik dalis problemų, kurias galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

Kai kuriems svarbu ir „Amazon Prime“

Tai yra platforma, kuri ypač reikšminga paskutiniaisiais metais. Tai didelis „Netflix“ konkurentas, ir gerai, kad tai iš bendrovės, turinčios didžiulius, didžiulius išteklius.

Tai pasiekti yra daug lengviau nei „Hulu“ ir „DAZN“, tačiau tuo pat metu tam tikras turinys yra išskirtinis JAV ir tam mes turime „Amazon Prime“ serverius..

Ir jei jums rūpi BBC ir ITV, mes jus taip pat aprėpėme!

Geriausiam pramogų TV „Amazon Fire TV Stick“ VPN nereikia šimtų serverių. Tam reikia serverių, palaikančių kiekvieną jūsų norimą platformą, ir „PrivateVPN“ - jis palaiko daugumą pramogų platformų.

Visai kaip BBC ir ITV.

Geriausias „Amazon Fire TV Stick“ VPN

PrivatusVPN? Ar tai turėtų būti jūsų pasirinkimas?

Tai priklauso nuo jūsų, bet jei jums tikrai rūpi kuo daugiau pramogų iš savo „TV TV Stick“, tai gali būti geriausias jūsų kadras..

Jūs turite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl patikrinkite ir tada rinkitės.

P.S. „PrivateVPN“ neatsako už tai, kad žiūrite per daug turinio dėl galimybės naudotis mūsų serveriais.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me