Geriausias „Netflix“ „TV Fire Stick“ VPN

Geriausias „Netflix“ „TV Fire Stick“ VPN

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-03-10 11:02:23 Pramogose


Ar norite žiūrėti „Netflix“ „Fire TV Stick“, bet supratote, kad dauguma VPN paslaugų arba neveikia su „Fire TV Stick“, nepalaiko „Netflix“ arba veikia su „Netflix“, tačiau tokiu greičiu, kuris neleidžia žiūrėti jūsų turinys su pasitenkinimu? Ar norite sužinoti, koks yra geriausias „Netflix“ skirtas „Fire TV Stick“ VPT?

Geriausias „Fire TV Stick“ VPN negali tiesiog palaikyti amerikietiško „Netflix“

VPN paslaugų problema yra ta, kad popieriuje yra šimtai serverių, o tik kelios norimos naudoti palaikymo paslaugos. „Comparitech“ testai rodo, kad nors daugybė paslaugų veikia kartu su „American Netflix“, be „American Netflix“ palaikymo, jokiems kitiems regionams jos teikiama labai mažai ir tai riboja.

„American Netflix“ tikrai siūlo plačiausią spektaklių ir filmų spektrą, tačiau „American Netflix“ to dar neturi. Jei kas nors kitas jau turi teises į tam tikrą laidą ar filmą, „Netflix“ gali nesugebėti to rodymo ar filmo parodyti JAV. Tai taikoma daugybei laidų ir filmų. Galite pamanyti, kad tokios šalys kaip Tailandas ar Švedija neturi jokios naudos jums turinio prasme, tačiau taip yra todėl, kad „Netflix“ negali gauti teisių į visas didžiausias JAV laidas ir filmus.

Tas „Comparitech“ testas? Tai rodo, kad „PrivateVPN“ palaiko daugumą „Netflix“ regionų iš visų patikrintų paslaugų, tai reiškia, kad jei jūs juo naudositės, turėsite prieigą prie kuo daugiau „Netflix“ turinio planetoje. Gana puiku, ne?

Geriausias „Netflix“ „TV“ laido „Fire Fire Stick“ VPN turi užtikrinti patikimą greitį

Galų gale, ar jūs turite prieigą tik prie „American Netflix“ ar 21 „Netflix“ regionų, pavyzdžiui, kaip su „PrivateVPN“, viskas priklauso nuo to, ar galėsite pasiekti „Netflix“ tokiu greičiu, kuris neprivers jūsų laukti dėl buferio, ir neatrodys, kad žiūrite klipą, įrašytą telefonu nuo 2007 m.

Nors „PrivateVPN“ nėra daugiausiai serverių planetoje, jis įsitikina, kad jie yra aukščiausios kokybės, kad būtų galima sklandžiai žiūrėti pastoviu greičiu. Kaip? Investuodami į interneto pajėgumus tiesiogiai iš IP tranzito tiekėjų, o ne tik iš prieglobos įmonių. Tai leidžia pasiekti daug greitesnį ir patikimesnį greitį, tai reiškia, kad galėsite žiūrėti „Netflix“ net 4K, jei jūsų televizorius ir interneto tiekėjas tai leis..

Štai „vpnMentor“ pateikta kliento Geoffrey Foxo apžvalga:

Geoffrey su žmona gyvena Barbadose ir mano, kad tai yra nuosekliausia tarnyba iš visų bandytų. Jie taip pat mėgsta „PrivateVPN“ klientų aptarnavimą, kaip ir daugelis kitų. Taip, „PrivateVPN“ vienu metu veikia su 6 skirtingais įrenginiais.

Geriausias „Netflix“ laidos „Fire TV Stick“ VPN turi būti reikalingas norint išspręsti jūsų problemas

Geriausias „Fire TV Stick“ VPN yra geriausias tik tada, jei jis padės išspręsti jūsų problemas. O kas, jei turite problemą, kurią nesunku išspręsti, jei žinote, ką daryti, o jei problematiška - kitaip? Čia padės „PrivateVPN“. „PrivateVPN“ jūs nesikalbėsite su pigiomis klientų aptarnavimo tarnybomis, kurios greičiausiai niekada nesinaudojo mūsų paslauga ir skaito / rašo pagal scenarijų. Su „PrivateVPN“ jūs kalbėsitės tiesiogiai su mūsų vidaus kūrėjais, todėl mūsų klientų palaikymo tarnyba yra tokia efektyvi.

Geoffrey buvo laimingas, kaip ir žemiau esanti Johanna, kaip ir daugelis kitų „vpnMentor“ apžvalgose.

Geriausias „Netflix“ „Fire TV Stick“ VPT taip pat turi dirbti su kitomis platformomis

Vis sunkiau ir sunkiau, jei „Netflix“ yra jūsų prenumeratos dalis. Įmonės nori turėti savo paslaugas, o tai reiškia, kad „Netflix“ imsis vis daugiau nuostolių dėl turinio. „Disney“ kuria savo platformą, kurios dėka „Netflix“ 2019 m. Vasarą praras visą „Disney“ turinį. AT&„T Warner“ taip pat pradeda transliacijos platformą 2019 m. „Netflix“ praras daugybę filmų ir laidų, o tam žmonėms prireiks investuoti bent į 2 skirtingas platformas..

PrivatusVPN? Šiuo metu jis nepalaiko nei „Warner“, nei „Disney“ platformos, nes jų dar nėra. Tačiau mes palaikome HBO DABAR, „Amazon Prime“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir „DAZN“ mėgstamus dalykus..

O ką daryti su cenzūruotomis šalimis?

Ką daryti, jei esate šalyje, kurioje VPN paslaugos neveikia dėl cenzūros? Geriausias „Netflix“ „Fire TV Stick“ VPN turi veikti cenzūruotose šalyse, jei norite tai vadinti geriausia tarnyba. PrivatusVPN? Jis pateikiamas kartu su slaptu VPN, kuris leidžia apeiti cenzūrą. Kaip? Kadangi slaptas VPN susimaišo su įprastu interneto srautu, todėl nėra pripažįstamas kaip VPN. Tačiau aukojimasis dėl to yra tikras.

Geriausias „Netflix“ „TV Fire Stick“ VPN?

Kuo daugiau „Netflix“ regionų galite pasiekti, tuo geriau. Greitis yra labai svarbus. Geras klientų aptarnavimas palengvina gyvenimą. Ir parama kitoms paslaugoms? Tai reiškia, kad jums pakaks vieno VPN.

PrivatusVPN? Tai suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tačiau žmonės mus myli ir esame tikri, kad jums tai taip pat patiks!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me