Geriausias „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ VPN 2019 metams

Geriausias „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ VPN 2019 metams

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-01-10 18:12:51 pramogose


Ar norite žiūrėti „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“, DAZN ir galbūt net „BBC iPlayer“ 2019 m., Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos? Tam padės VPT. Išskyrus tuos atvejus, kai norite pasiekti daugiau nei vieną iš šių arba visus šiuos, dauguma VPN paslaugų jums nepavyks, nes jos veikia su kai kuriomis, bet ne visomis paslaugomis. Tačiau koks yra geriausias 2019 metų „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ VPN?

Geriausias „Netflix“ VPN negali tiesiog turėti serverių JAV

Ši svetainė, pavadinta „Comparitech“, atliko daugiau nei 5000 rankinių 59 VPN tarnybų testų, norėdama patikrinti, kuris VPN buvo geriausias „Netflix“, atsižvelgiant į įrenginius, su kuriais jis dirbo, taip pat į vietas. „PrivateVPN“ dalyvavo 21 veikiančiame „Netflix“ regione bandydamas sutriuškinti konkursą, kuris yra vienintelis su daugiau nei 20 veikiančių regionų.

Galbūt klausiate, kodėl jums reikia 21 darbo regiono, jei amerikietiškas „Netflix“ turi daugiausia turinio. Ir tai yra puikus klausimas. „American Netflix“ iš tikrųjų turi daugiausia turinio ir veikia 43 iš 59 patikrintų VPN paslaugų, tačiau kokias platformas ketinate žiūrėti?

Ne visos paslaugos palaiko „American Netflix“ ir ne visos palaiko visas platformas, o tai reiškia, kad nors tam tikra paslauga gali veikti JAV, ji gali neveikti JAV, pavyzdžiui, „Android“ įrenginiuose, kiek tai susiję su „Netflix“..

„PrivateVPN“ palaiko daugumą regionų, bet kartu ir daugiausiai platformų per visus šiuos bandymus.

O ir susiję su 21 remiamu regionu. JAV gali turėti daugiausiai turinio, bet jis to neturi. Kiekvienas regionas turi savito turinio, kurio neturi kitos vietos. Štai kodėl svarbu turėti tokią paslaugą, kuri palaiko labiausiai.

Ir jei perskaitysite testą, pamatysite, kad šie testai buvo atlikti taip, kad jei paslauga nepateikė pastovaus greičio, tai neskaičiuos, kad jei nenorite laukti, kol turinys kaupiasi, mes taip pat ar apėmė. Na, o apie tai žinojome ir rašėme dar prieš atskleidžiant šiuos bandymus.

Galų gale savo interneto galimybes perkame iš IP tranzito tiekėjų.

Bet jūs esate čia už geriausią „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ 2019 metų VPN.

Geriausias 2019 metų „Hulu“ VPT

Jei ieškote geriausio „Hulu“ VPN, jums reikia tik tokios paslaugos, kuri palaiko amerikietiškus serverius, nes „Hulu“ veikia tik JAV ir gerai Japonijoje, tačiau tai taikoma tik Japonijos laidoms..

Nustatyti „Hulu“ yra daug sudėtingiau nei nustatyti „Netflix“. Todėl mes turime apie tai vadovus, tačiau jei jūs ieškote geriausio „Hulu“ VPN, svarbu du dalykai. Greitis ir veikiantis serveris.

„PrivateVPN“ siūlo keletą veikiančių „Hulu“ serverių, tačiau jums reikia tik vieno. Greitis, kaip ir „Netflix“, yra nuoseklus todėl, kad mes perkame iš IP tranzito tiekėjų, o ne tik iš prieglobos svetainių.

Aišku, jei tavo internetas čiulpia, tu esi sukryžiuotas bet kuriuo atveju.

Negalime jums pasakyti, kad mes esame vienintelė puiki „Hulu“ paslauga, bet jei jūs taip pat norite žiūrėti „Netflix“, turėdami geriausią „Netflix“ patirtį ir „Hulu“, tai prasminga 2019 m..

Geriausias 2019 metų „Amazon Prime“ VPT

Puikus dalykas „Amazon Prime“ yra tai, kad „Amazon“ plečia turinį visame pasaulyje. Kiekvieną dieną mišių metu galima pamatyti daugiau parodymų ir filmų.

Vis dar trūksta lygybės turinyje. O „PrivateVPN“ yra viena iš populiariausių „Amazon Prime“ VPN paslaugų.

O tai reiškia, kad visada galite tikėtis turėti veikiantį serverį. „Amazon Prime“, „Netflix“ ir „Hulu“? Puikus derinys.

O kalbant apie „Amazon“, „PrivateVPN“ turi „Amazon Fire TV Stick / Cube“ programą, tai reiškia, kad galite naudotis visomis šiomis paslaugomis naudodamiesi mūsų vadovais.

Geriausias „DAZN“ VPT 2019 m

Jei ieškote geriausio „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ VPN, mėgstate pramogas ir norite pasiekti viską, kas siūloma.

Bet pirmosios 3 mūsų paminėtos platformos dažniausiai nesiūlo tiesioginio turinio. DAZN daro. DAZN yra srautinio paleidimo paslauga sportui su siužeto vingiu, nes ji neveikia visiškai JAV ir visai neveikia JK, nors ji buvo įkurta JK. Ne be tinkamo VPN.

Kai žiūrite tiesioginį turinį, interneto kokybė labai svarbi. Ir tai, ko gero, yra vienas didžiausių „PrivateVPN“ pranašumų. Mes nežadame, kad jūsų internetas taps greitesnis. Tiesiog nepadarysime lėtesnio, kas ne visada nutinka naudojant VPN paslaugas.

Geriausias „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „DAZN“ VPN 2019 metams

Ar esate pasirengę pasiekti daugiau turinio nei bet kada anksčiau? Puiku. Bet greičiausiai jums reikės šiek tiek pagalbos. Kol kas susisiekite su mūsų klientų palaikymo tarnyba arba peržiūrėkite mūsų tinklaraštį, nes šios platformos imasi priemonių, kad žmonės iš nepalaikomų šalių negalėtų naudotis šiomis platformomis.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me