Geriausias filmų ir TV laidų transliavimo VPN

Geriausias filmų ir TV laidų transliavimo VPN

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-08-15 11:13:10, Pramogos


Yra visokių VPN paslaugų rūšių. Visi jie atlieka tam tikrą funkciją, tačiau ne visi yra geriausi VPT srautiniams filmams ir TV laidoms.

VPN turi dvi pagrindines savybes. Privatumas ir galimybė prisijungti prie kitokios pasaulio vietos.

Išskyrus faktines šių dviejų pagrindinių privatumo funkcijų ir galimybės prisijungti prie skirtingo pasaulio krašto funkcijas, VPN tinklai labai skiriasi - tai reiškia, kad kai kurios paslaugos nėra jums tinkamas pasirinkimas, jei ieškote geriausio VPN srautiniai filmai ir TV laidos.

Ko reikia geriausiam VPN, skirtam transliuoti filmus ir TV laidas?

Serveriai

Jei ieškote geriausio VPN filmams ir TV laidoms transliuoti, serveriai yra svarbūs.

Kodėl?

Kadangi nemaža dalis skaitytojų nėra kilę iš JAV. Jie neturi prabangos žiūrėti savo mėgstamo šou naują sezoną dėl to, kad jie nėra tinkamoje šalyje, net jei vartotojai gali mokėti tokią pačią kainą už naudojimąsi paslauga, nesvarbu, ar tai „Netflix“ ar kažkas kita.

Jei naudosite VPN ir prisijungsite prie serverio šalyje, kurioje yra daugiau prieigos norimoje platformoje, gali būti, kad žiūrėsite daug daugiau TV laidų, nesvarbu, ar esate Švedijoje, ar žiūrite „American Netflix“, ar esate kur nors už JAV ribų. ir bando panaudoti Hulu.

„PrivateVPN“ kol kas nesiūlo serverių visose šios planetos vietose, tačiau, kalbant apie geriausią filmų ir TV laidų srautiniam perdavimui skirtą VPN, jis siūlo visus jums reikalingus serverius, kurie dirba su paslaugomis, kurias naudosite.

Ne visi nori žiūrėti tik amerikietišką „Netflix“.

Švedų „Netflix“ turi mažiau, tačiau siūlo keletą pavadinimų, kurių amerikietis neturi. Geriausias filmų ir TV laidų transliavimo VPN turėtų pasiūlyti įvairius serverius. „PrivateVPN“ siūlo daugiau nei 56 serverių vietas. Yra ten, ko jums reikia.

O ir taip, „PrivateVPN“ turi serverius, kurie veikia. Čia raktinis žodis yra „darbas“.

Nepakanka turėti serverį JAV. Mėgstantys „Netflix“ daro puikų darbą nuleisdami VPN serverius, kad turinio savininkai būtų patenkinti sužinoję, kad vienas naudoja VPN ir taip atsijungia nuo „Netflix“.

„PrivateVPN“ nuolat įsitikina, kad VPN serveriai, dirbantys su srautinio perdavimo paslaugomis, iš tikrųjų veikia ir su srautinio perdavimo paslaugomis.

Greitis

Pagaliau patekome į pasaulį, kuriame 4K yra beveik standartas dabar. Vis daugiau žmonių perka 4K įrenginius kiekvieną dieną. Išskyrus tai, kai kuriems tai nėra svarbu.

Jei jūsų internetas lėtas, bet kuriuo atveju naudokite VPN, ar ne, tai, ką bandote perduoti, bus daug sumažinta. Bet jei jūsų internetas yra palyginti geras ir gali valdyti srautinį perdavimą, nesvarbu, ar tai 4K, ar „HD“, tada norint išlaikyti šį greitį labai svarbu naudoti tinkamą VPN..

Yra gana daug dviejų variantų, kai kalbama apie interneto pajėgumus, kurie dažniausiai yra atsakingi už VPN greitį. Jūs perkate arba iš IP tranzito teikėjo, arba iš prieglobos įmonės. Prieglobos įmonės? Jie riboja paslaugas, kiek tai susiję su greičiu, tačiau taip pat yra pasirinkimas daugeliui kompanijų.

„PrivateVPN“ dažniausiai naudojasi IP tranzito teikėjais dėl savo interneto pajėgumo, tai reiškia, kad jūs gaunate greitį, kurį paprastai gautumėte.

Jei norite geriausio VPN transliuoti filmus ir TV laidas, svarbu greitis. Tinkamas VPN nepadarys jūsų interneto spartesniu, bet kaip įmanoma greičiau.

Svarbiausia, kad geriausias transliuojamų filmų ir TV laidų VPN negali būti nemokamas...

„Tai negali būti nemokama? Kodėl gi ne? Ar yra daugybė nemokamų VPN paslaugų? “

O, ir jie siūlo didelį greitį ir privatumą, kuriame nėra saugomi žurnalai. Teisingai? Tai jie sakė?

Pagrindinė priežastis, kodėl nemokamos paslaugos nėra puiku, kiek tai susiję su VPN paslaugomis, yra ta, kad jūs ką nors aukojate dėl šios laisvės ir dažniausiai tai yra vietos pasirinkimas bei jūsų duomenys. Nemokamos paslaugos buvo sugautos daugiau nei keletą kartų. Buvo išleisti žurnalai, teikiantys paslaugas, skirtas užtikrinti, kad jūs būtumėte saugūs, paguldydami žmones į kalėjimą.

Žinoma, jie susidorojo su tuo, ko neturėjo daryti, tačiau esmė ta, kad ne visada galite pasitikėti nemokamomis paslaugomis.

Serveriai? Dauguma jų nepateikia pakankamai, nebent jūs mokate už „premium“ versiją. Vis dėlto tai nėra pagrindinė problema. Pagrindinė problema yra ta, kad tiek daug žmonių naudojasi šiomis nemokamomis VPN paslaugomis, nes jos yra nemokamos, todėl „Netflix“ panašios priemonės jas nugriauna. Ir jei jų nėra, serveriai taip pat yra velniškai lėti. Niekada nesitikėkite, kad interneto pajėgumai kada nors bus teikiami tiesiogiai iš IP tranzito teikėjų. Neįvyks. Kadangi paslauga nemokama ir ja naudojasi daugybė žmonių, serveriai dažnai bus perkrauti.

Lėtas transliavimas nėra tas, ko jūs ieškote, kai ieškote geriausio VPN, skirto filmams ir TV laidoms transliuoti. Ar tai?

Kaip gauti geriausią filmų ir TV laidų transliavimo VPN?

Malonu, kad paklausėte.

Gana paprasta tikrai.

Jūs jau esate mūsų svetainėje. Naudotis mūsų paslauga yra tik dar 30 sekundžių.

Spustelėkite mygtuką Pirkti ekrano viršuje, dešinėje ir atlikite paprastą 30 sekundžių registraciją.

Mes kainuojame, tačiau mes taip pat užtikriname, kad turėtumėte kuo greitesnį greitį už geriausią kainą, todėl „BestVPN“ mus išrinko kaip geriausios vertės paslaugą.

Kai tik jūs užsiregistruosite, jums tereikia atsisiųsti mūsų klientą, ieškant jo jūsų programų parduotuvėje, apsilankius mūsų atsisiuntimo puslapyje. Padariau tai? Tiesiog prijunkite prie mūsų serverio!

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me