Geriausias 2018 m. „Netflix“ VPT (žiūrėkite visą „Netflix“ turinį)

Geriausias 2018 m. „Netflix“ VPT (žiūrėkite visą „Netflix“ turinį)

Pagal „PrivateVPN“, 2018-09-16 10:44:26, Pramogose


„Netflix“ ne tik įsikūrusi JAV. Ji taip pat nėra įsikūrusi tik JK. Geriausias 2018 m. „Netflix“ VPN nėra tas VPN, kuris turi daug serverių JK ir JAV ir palaiko „Netflix“.. Būtent „VPN“ palaiko daugelį šalių, kiek pasiekia „Netflix“. Žinoma, JAV tikrai turi daugiausiai turinio, tačiau joje nėra viso turinio. Tam tikros laidos ir filmai yra ne JAV ar JK, bet yra kitose šalyse. Geriausias 2018 m. „Netflix“ VPN turi būti darbas su „Netflix“ 2018 m., Bet taip pat turi pasiūlyti visą turinį, kurį galėtumėte žiūrėti.

Kaip tiksliai reikia geriausio „Netflix“ VPN?

Serveriai. Darbiniai serveriai.

Tai yra didelė problema, kai kalbame apie VPN paslaugas.

Paslauga gali turėti 100 serverių vietose, kuriose „Netflix“ yra išskirtinio turinio, tačiau tai visiškai nieko nereiškia, jei tie serveriai neveikia su „Netflix“.

Daugelis tarnybų kasdien to netikrina.

Tai svarbu dėl to, kad „Netflix“ nuolat stengiasi neleisti VPN serveriams dirbti su „Netflix“, nes juos spaudžia daugybė kompanijų.. Kodėl kažkas turėtų mokėti už televizijos prenumeratą x šalyje, jei jie gali prisijungti prie savo „Netflix“ prisijungę prie tam tikro VPN serverio ir pasiekti tą turinį naudodami „Netflix“ paskyrą?


Tam tikros turinio licencijavimas kitoms šalims yra finansiškai prasmingesnis. Bet jei žmonės gali tiesiog pasiekti ką nors naudodamiesi „Netflix“, tada įmonė, nusipirkusi licenciją parodyti, kad turinys tam tikroje šalyje praranda pinigus. Taigi tas slėgis.

„PrivateVPN“ užtikrina, kad serveriai veiktų, o nustojus veikti, yra naujas.

Vietos, turinčios reikšmės geriausiam „Netflix“ VPT

„PrivateVPN“ ateina su serveriais, kurie dirba su „Netflix“ JAV, JK, Kanadoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Danijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Ispanijoje, Australijoje, Brazilijoje, Kolumbijoje, Argentinoje ir Pietų Korėjoje.

Tai nėra serveris kiekvienoje šalyje, tačiau, kai reikia geriausio 2018 m. „Netflix“ VPN, reikia pasiekti tik išskirtinio turinio serverius, o jei turite prieigą prie visų šių serverių, kurie veikia su „Netflix“, tai viskas, ko jums reikia norėdamas iš „Netflix“ išmesti viską, kas įmanoma!

Mes nesiūlome serverių visose planetos šalyse, tačiau visi siūlomi serveriai suteikia prieigą prie kažko išskirtinio. Ir „išskirtinis“ yra tai, ko turėtumėte ieškoti, kai pasirinksite geriausią „Netflix“ VPT 2018 m.

Oi, jei turite problemų, būtinai peržiūrėkite išsamų „Netflix“ atblokavimo vadovą!

Geriausias „Netflix“ VPN taip pat neturi sulėtinti jūsų „Netflix“

Galėtume pasakyti, kad VPN pavers jūsų internetą greitesniu, tačiau atvirai kalbant, dažniausiai tai nebus vienintelis atvejis, jei jūsų interneto tiekėjas sąmoningai sulėtins jūsų „Netflix“, kuris daugelyje šalių yra neteisėtas. Vis dėlto tai, ką turi padaryti geriausias „Netflix“ VPT 2018 m., Nesustabdys jūsų interneto.

Kaip? Investuodami į aukščiausios kokybės interneto galimybes. „PrivateVPN“ didžiąją dalį savo interneto galimybių perka tiesiogiai iš IP tranzito tiekėjų. Jūs greičiausiai nežinote, ką tai reiškia, tačiau, norėdami palyginti, galite įsigyti interneto talpą iš prieglobos svetainių, kurios yra daug lėtesnės. Dažnas pasirinkimas, žinoma, yra daug pigesnis.

Mes bandome pasakyti, kad jei jūsų interneto ryšys pritrūks, mes atsiprašome. Čia nėra jokios pagalbos. Jūsų „Netflix“ vis tiek bus lėtas. Bet mes to nesumažinsime naudodamiesi savo tarnyba.

„Netflix“ veikia daugybėje platformų. Taigi turėtų būti geriausias „Netflix“ VPT 2018 m.

Geriausias „Netflix“ 2018 m. VPT turėtų ne tik suteikti daug veikiančių serverių, bet ir dirbti su daugybe platformų. Lygiai taip pat daro „Netflix“. Žinoma, yra standartinis „Windows“, „Apple“ ir „Android“ įrenginių palaikymas, taip pat palaikomas „Fire TV Stick“, taip pat ir „Linux“ įrenginiai.!

Tai beveik visi įrenginiai, atėmus „Chromecast“, kurio nepalaiko jokia VPN paslauga. O jei esate labiau patyręs vartotojas, palaikomi ir „OpenVPN“, ir maršrutizatoriai.

Geriausias 2018 m. „Netflix“ VPN neturėtų kainuoti daugiau nei jūsų „Netflix“ prenumerata

Įsivaizduokite, kad už VPN paslaugą reikia mokėti daugiau nei už jūsų „Netflix“. „BestVPN“ pasirinko „PrivateVPN“ kaip geriausios vertės paslaugą. Viskas, ko jums reikia „Netflix“ už mažą kainą. Nenuostabu, kodėl „BestVPN“ pasirinko mus!

O jei esate nusivylęs, turite 30 dienų paprašyti visos pinigų grąžinimo. Kaip manote, kodėl mes suteikiame tokią galimybę? Kadangi esame įsitikinę savo paslaugomis! Ieškai geriausio „Netflix“ VPN? Prisijunk prie mūsų.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me