Ar VPT dirba su „Netflix“ 2019 m

Ar VPT dirba su „Netflix“ 2019 m

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-01-07 22:29:25, pramogose


Ar norite žiūrėti amerikietišką „Netflix“ 2019 m.? Galbūt jūs ieškote Jungtinės Karalystės „Netflix“ versijos? O gal korėjietis ar švedas? Na, atrodo, kad jūs supratote, kad nors „American Netflix“ gali turėti daug didesnę turinio biblioteką, tačiau jo nėra visa tai, o tai kartais gali reikšti, kad jūs praleidote puikias TV laidas ir filmus. VPN paslauga gali padėti pakeisti jūsų buvimo vietą, tačiau ar VPT bendradarbiauja su „Netflix“ 2019 m.? Paprasčiau tariant, taip, bet tai priklauso nuo laidos vietos, paslaugos, kurią naudojate savo VPN, ir nuo to, kur esate.

Bet pirmiausia pakalbėkime apie tai, kodėl visų pirma negalite pasiekti visos „Netflix“ bibliotekos, taigi ieškome, ar VPT bendradarbiauja su „Netflix“ 2019 m..

Kodėl „Netflix“ egzistuoja „turinio nelygybė“?

Jūs tik ieškote, ar VPN galėtų dirbti su „Netflix“ 2019 m., Nes žinote, kad turinio nelygybė egzistuoja.

Išskyrus tai, tai neturi nieko bendra su „Netflix“, kai nepatinka kai kurios šalys. Tai turi viską daryti su tuo, kad turinys platinamas remiantis licencijomis. Tie, kurie dažnai būna išskirtiniai tam tikrame regione. Pagaliau Amerikos tinklui nereikia teisių į filmą Vokietijoje, jei jie neturi savo kanalo.

„Netflix“ yra platforma, kurią pakeitė įsikūrusi visoje planetoje. Bet tai taip pat riboja ribas. Kai kurios tam tikrų šalių įmonės turi išimtines teises į tam tikrus pasirodymus ir filmus, dėl kurių „Netflix“ neįmanoma nusipirkti teisių į turinį. Be to, faktas, kad tokiomis įmonėmis kaip „Netflix“ yra papildomi duomenys ir duomenys gali parodyti, kad tam tikros laidos ar filmo rodymas tam tikroje šalyje neturi jokios prasmės..

Štai kur atsiranda VPN paslaugos.

Tačiau klausimas, ar VPT dirba su „Netflix“ 2019 m., Yra gana sudėtingas. Paaiškinti, mes ją suskaidome į 3 etapus.

Kokia yra TV laidos ar filmo, kurį norite žiūrėti, vieta?

VPN dirba su „Netflix“ 2019 m., Tačiau palaikomi ne visi „Netflix“ regionai, tai reiškia, kad jei norite žiūrėti britų „Netflix“ JAV, galbūt negalėsite, nes nors VPT įmonė gali pateikti JK serverį, ji gali neveikti su „Netflix“..

Jei norite žiūrėti tailandietišką „Netflix“, kuriame 7-asis „Suits“ sezonas, palyginti su dauguma „Netflix“, rodo tik 6-ąjį sezoną, kokia VPN paslauga teikia veikiantį „Netflix“ serverį Tailando regione?

Pasaulyje, kuriame dauguma VPN paslaugų koncentruojasi į JAV ir teikia kuo daugiau serverių, dauguma VPN paslaugų neturės serverio, kuris veiks su „Netflix“ kitoje šalyje nei JAV.

Užuot ieškoję kuo daugiau serverių, sužinokite, kiek serverių įmonė palaiko tam tikrai platformai, o „PrivateVPN“ palaiko daugumą „Netflix“ regionų..

Vis dėlto tai gali būti nesvarbu. Asmuo, gyvenantis tokioje šalyje kaip Švedija, turintis mažai „Netflix“ turinio, greičiausiai bus patenkintas tik amerikietišku serveriu. Bet žmonėms, ieškantiems kuo daugiau turinio, svarbi paslauga, siūlanti kitas vietas.

Pažvelkite į jūsų naudojamą VPN paslaugą

Bet kuris nemokamas VPN dažniausiai yra automatinis NE, nes galite turėti daugiau nei 200 serverių, tačiau tokios įmonės kaip „Netflix“ žino, kad VPN paslaugos egzistuoja ir turi daugiausiai vartotojų, be to, jas taip pat lengva pašalinti..

Jei jums pasisekė, galite gauti nemokamą amerikietišką serverį, kad galėtumėte dirbti su „Netflix“, tačiau tuomet kyla greičio klausimas, kaip jūs klausiate, ar 2019 m. VPN bendradarbiauja su „Netflix“, o 2019 m. Yra era, kai 35% televizorių bus JAV. 4K, o nemokamų ir net kai kurių mokamų VPN paslaugų problema yra ta, kad jie perka savo interneto pajėgumus iš prieglobos svetainių, dėl kurių interneto sparta yra daug lėtesnė, nei jei jie būtų perkami iš IP tranzito teikėjų tiesiogiai.

Kur esi įsikūręs?

Jūs paklausėte, ar VPT bendradarbiauja su „Netflix“ 2019 m.? Taip, bet didesnė jūsų problema gali būti vyriausybė. Atsižvelgiant į jūsų vietą, žinoma.

Galite pamiršti apie „Netflix“ daugelyje šalių, naudodamiesi cenzūra, ir jei šalis turi VPN draudimus, yra tikimybė, kad jūsų VPN toje šalyje neveiks..

Nebent jūs naudojatės slaptu VPN.

Slaptas VPN leidžia jūsų VPN susilieti su interneto srautu iki taško, kur niekas negali nustatyti, kad jis naudojamas.


Jei norite žiūrėti „Netflix“ tokiose šalyse kaip Kinija, jums būtinas VPN su slaptu VPN.

Ir „PrivateVPN“ nėra tik su juo susijęs. Tai taip pat palaiko „Amazon Fire TV Stick“, kur galite maksimaliai mėgautis savo „Netflix“.

Ar VPT dirba su „Netflix“ 2019 m?

Jei jums įdomu, ar VPN veikia kartu su „Netflix“ 2019 m., Jie veikia, tačiau atsižvelgiant į jūsų poreikius ir vietą, tinkama VPN paslauga bus pagrįsta jūsų poreikiais arba galite tiesiog gauti viską, ko jums reikia su „PrivateVPN“, kad galėtumėte mėgautis visas „Netflix“, bet taip pat DAZN ir „Hulu“ bei visas kitas „PrivateVPN“ platformas.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me