Ar vertas VPT, ar turėtumėte gauti nemokamą, ar jo apskritai nenaudoti?

Ar VPT to vertas, ar turėtumėte gauti nemokamą, ar juo visiškai nesinaudoti?

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-03-15 13:15:19 VPN tarnyboje


Ar VPN yra vertas, ar yra geresnis pasirinkimas naudojant nemokamą? O gal apskritai neturėtumėte naudoti VPN? Tai priklauso nuo to, ko siekiate, ir nuo jūsų naudojamų paslaugų.

Ar VPT to vertas, ar jums bus gerai be jo?

Jei naudojate tik savo prietaisą naujienoms tikrinti ir nesiunčiate slaptų pranešimų arba neatliekate dalykų, kuriais jūs didžiuojatės ne internete, tada to nedarote. Jei jums nereikia žiūrėti to, ko nėra jūsų šalyje, gali būti, kad jums nereikia ir VPN.

Bet jei jūs ieškote, ar verta VPN paslaugos, gali būti, kad nesate John Doe, kuris naudojasi internetu tik naujienoms patikrinti.

Jei turite ką slėpti internete, nepaisant to, kas tai yra, VPN yra pats saugiausias būdas tai padaryti. „PrivateVPN“ naudoja AES 256 bitų šifravimo kodą su 2048 bitų DH raktu. Jūs, greičiausiai, nežinote, ką tai reiškia, kad būtų galima pažvelgti į perspektyvą, kad užšifruoti tokio tipo šifravimą teks trilijonams dolerių..

Jei neturite ko slėpti, jums nereikia VPN. Tačiau nėra daug žmonių, kurie neturi ko slėpti. Paslėpti nenaudojant VPN, jei jis prijungtas prie interneto, nėra lengva užduotis. Tiesą sakant, beveik neįmanoma kažką paslėpti nenaudojant VPN.

Ir tada yra visa „Noriu žiūrėti BBC iPlayer ne JK ir amerikietišką Netflix ne JAV„Tokio tipo problema, kokią turi žmonės. Jei esate šalyje, kurioje negalite pasiekti norimo pasiekti turinio vien dėl to, kad esate blogoje vietoje, būtent ten VPN tampa ypač vertas.

Tačiau ne visos VPN paslaugos sukurtos vienodai, todėl ne visos suteiks jums apsaugą ir galimybę pasiekti turinį.

Nemokamos VPN paslaugos Iš tikrųjų nesiūlykite VPN paslaugų

Dienos pabaigoje kiekviena įmonė turi užsidirbti pinigų.

Net jei įmonė būtų jauki, už VPN paslaugos sukūrimą ir vykdymą reikia mokėti daug išlaidų. Bendrovė gali nuveikti tik tiek.

Ir, žinoma, jei paslauga nemokama, ji pritrauks daugiau žmonių. Kuo daugiau žmonių naudojasi serveriu, tuo lėčiau jis veikia. Dabar, kai mokamos paslaugos, tai paprastai nėra problema, nes reikia daugiau investuoti į serverius ir interneto galimybes. „PrivateVPN“ savo interneto galimybes perka tiesiogiai iš IP tranzito tiekėjo, o ne iš prieglobos įmonės, tokios kaip nemokamos ir daugybė net mokamų paslaugų. Be abejo, dalį savo interneto galimybių gauname ir iš prieglobos kompanijų, tačiau, gavę jas tiesiogiai iš IP tranzito teikėjo, galime vėluoti ir užtikrinti didesnį greitį..

Galimos nemokamos VPN paslaugos, tačiau jos taip pat yra lėtai. Ir serveriai nėra linkę būti daugelyje vietų. „PrivateVPN“ siekiame aprūpinti serverius kuo daugiau šalių, kad galėtumėte pasiekti turinį, kurio galbūt neįmanoma pasiekti už tam tikros šalies ribų. Mes siūlome 56 skirtingas serverio vietas, taigi, jei norite pasiekti turinį Lenkijoje ar Vietname, galite. Tuo tarpu nemokamas paslaugas dažniausiai teikia tik amerikietiški serveriai.

Verslo tikslas yra užsidirbti pinigų. Nebent jūs esate pelno nesiekiantis asmuo, turite užsidirbti pinigų. Taigi, ką daro dauguma nemokamų VPN paslaugų? Jie atiduos jūsų duomenis. Tai, kas nėra skirta daryti VPN paslaugai. Taip, jei jums įdomu, ar verta VPT, greičiausiai nemokama VPN paslauga nėra.

Kartais įmonė neparduos jūsų duomenų. Kartais ji tiesiog naudos tuos duomenis savo naudai. „Facebook“ yra puikus to pavyzdys kartu su „Onavo Protect“. Teoriškai tai yra nemokama VPN paslauga, tačiau ji kaupia jūsų duomenis ir „Facebook“ ją naudoja „norėdama įgyti žinių apie produktus ir paslaugas, kuriuos žmonės vertina“.

Ar vertas VPN, jei jis nemokamas? Tikriausiai ne. Visada yra laimikis. Ir negalite leisti gaudyti, kai reikalingas saugumas.

Bet ar vertas VPT, jei jis kainuoja, ar apskritai neturėtumėte jo naudoti??

Jei VPN paslauga gali suteikti jums paslaugą, užtikrinančią tinkamą šifravimą ir neturinčią žurnalų, nes tai taip pat svarbu, jei norite visiškai šifruoti, tada VPN yra to vertas. Be abejo, daugelis serverių vietų taip pat yra svarbūs, nes priešingu atveju jūs būsite įstrigę dėl to, kokį turinį galite pasiekti.

Štai ką mes siekiame pateikti „PrivateVPN“. Bet kuri įmonė gali pasakyti, kad nesaugo jokios informacijos, susijusios su jūsų veikla, tačiau net ir norėdami mes esame Švedijos įmonė, o Švedijos privatumo įstatymai neleidžia mums nieko panašaus daryti, net jei norėtume į kurį mes to nedarome.

Jei norite pasitikrinti mus, galite gauti visą grąžinamąją išmoką už 30 dienų, jei nesate patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis po to, kai prisiregistruojate atlikti lengvą registraciją 3 etapuose, paspaudę mygtuką „Pirkti“ viršuje, dešinėje. ekrano.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me