Ar verta „Hulu Live TV“ ir kaip ją įsigyti už JAV ribų

Ar verta „Hulu Live TV“ ir kaip ją įsigyti už JAV ribų

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-07-04 18:31:12 Pramogose


Ar jums įdomu, ar „Hulu“ tiesioginė televizija to verta ir yra ne JAV? Šiame įraše mes žiauriai sąžiningai kalbamės apie tiesioginę „Hulu“ televiziją ir kodėl daugeliui tai gali būti ne puikus pasirinkimas, o kai kuriems tai būtinai reikalinga - po jos pateikiamas išsamus vadovas apie tai, kaip ją įsigyti ne JAV.

„60 ir daugiau tiesioginio sporto kanalų, naujienų kanalai ir dar daugiau“.

Kai kurie gali teigti, kad 60 kanalų nepakanka, nes dauguma jų mūsų nedomina. Kiti tvirtins, kad dauguma iš mūsų vis tiek žiūri tik tam tikrą kiekį turinio, taigi mums nereikia daug.

Mūsų pasirodymas yra „Hulu“ tiesioginė televizija, kurios verta, atsižvelgiant į turinio įvairovę, priklauso nuo to, kuo jus domitės.

Jei ieškote tik sporto, rekomenduojame pamiršti apie „Hulu“. Vietoj to, perskaitykite mūsų įrašą apie tai, kaip gauti DAZN, kuris yra gyvų sporto šakų „Netflix“, kuris yra 4 kartus pigesnis ir siūlo beveik visas sporto šakas, kurias norėsite pasiekti, jei įgyvendinsite keletą gudrybių, kurias apžvelgsime tame vadove..

Savo svetainėje taip pat turime DAZN apžvalgą, jei norėtumėte daugiau sužinoti apie DAZN pranašumus ir trūkumus..

44 USD negaus jūsų norimų kanalų

Nesvarbu, ar gaunate 60 kanalų, ar tik 20, svarbu turėti kanalus, kuriuos norite pasiekti. Deja, nors „Hulu“ turi keletą puikių integruotų kanalų, „HBO“ yra tik papildomas paketas. Taip pat mėgsta ir „Starz“, kuriam rodoma „Galia“.

„Hulu“ veikia visur

Jei daug keliaujate ir norite sužinoti, ar „Hulu Live TV“ jums to vertas, būtent čia „Hulu“ išsiskiria, nes veikia nepriklausomai nuo to, kur esate, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate..

Na, su sąlyga, kad esate JAV. Jei norite šiuo klausimu patekti į „Hulu“ Kanadoje ar kur nors kitur, mes turime apie tai gidus, tačiau iš esmės puikus „Hulu“ dalykas yra tai, kad jis neapsiriboja jūsų televizoriumi namuose.

„Hulu Live TV“ suteikia jums prieigą prie „Hulu“

Kartu su tiesioginiais kanalais jūs taip pat gaunate standartinę „Hulu“ prenumeratą su nuostabiu turiniu, dažniausiai rodomą per dieną po premjeros. Ir jei jums įdomu, ar „Hulu“ tiesioginė televizija yra verta ir turite biudžetą, galimybė naudotis tiesiogine televizija ir „Hulu“ yra gana puikus paketas. kadangi net jei jums reikia įsigyti HBO paketą kaip papildomą, daugumos TV prenumeratų, siūlančių tai, ką siūlo „Hulu“, su galimybe atšaukti bet kada norite yra neįmanoma..

Ar verta „Hulu Live TV“?

Jei atvirai, ne daugumai.

Už 44 USD per mėnesį galėtumėte gauti tiek DAZN, standartinį „Hulu“, „Disney Plus“, tiek „Netflix“ ar „HBO Now“, todėl gautumėte kur kas daugiau turinio, kurį norite žiūrėti..

Kaip gauti Hulu už JAV ribų

Ar daug kam verta „Hulu“ tiesioginės TV, pirmiausia priklausys nuo to, ar jie galės naudotis „Hulu“.

Tiesa yra tai, kad gauti „Hulu“ yra gana sudėtinga, jei esate už JAV ribų, tačiau mes pateiksime tai kuo paprastesniu klausimu.

 1. Gaukite amerikietišką kortelę.
 2. Kvaili Hulu galvodamas, kad esi JAV.
 3. Apgaudinėkite savo programų parduotuvę ir leisite atsisiųsti „Hulu“.

Registracija Hulu, kad „Hulu Live TV“ būtų verta JAV

Šis žingsnis nėra pats svarbiausias, tačiau yra pats sunkiausias.

Be amerikietiškos kortelės apskritai negalėsite sukurti „Hulu Live TV“ ar bet kurios „Hulu“ paskyros.

Sprendimas?

 1. Paklauskite draugo, kuris gyvena JAV arba gyveno JAV, ar galite naudoti jo kortelę. Priešingu atveju paprašykite jų pasidalyti sąskaita su jumis. Galbūt pasiūlykite ką nors mainais.
 2. Gaukite išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV. Ne visada verta, jei gyvenate toli nuo JAV. Šis metodas taip pat reikalauja kantrybės.
 3. Gaukite virtualią išankstinio mokėjimo kortelę, išduotą JAV. Greitas, tačiau reikia tam tikrų tyrimų.

Raktas į sėkmingą registraciją, net jei bandomasis dalykas yra, kad jūsų kortelėje būtų pinigų. Būtina patikrinti, ar nenaudojate tuščių kortelių neribotam „Hulu“ bandymų skaičiui.

„Hulu“ apgaulė, kad „Hulu“ tiesioginė televizija būtų verta JAV

Tai nėra pats sunkiausias žingsnis, tačiau yra pats svarbiausias žingsnis, jei darote neteisingai, tačiau tiesioginė „Hulu“ TV patirtis nebus verta.

Pirma, norėdami apgauti „Hulu“ galvodami, kad esate JAV, turite naudoti VPN.

Svarbiausias aspektas yra tinkamo VPN naudojimas. Tai parašyta VPN svetainėje, todėl galite manyti, kad esame šališki, tačiau tiesa yra ta, kad turite įsitikinti, kad jūsų VPN veikia kartu su pramogų platformomis, kuriomis norite naudotis. Dauguma VPN paslaugų patiria nesėkmę, nes daugiausia dėmesio skiriama didelio serverių kiekio reklamai. Puiku turėti daugiau nei 1 000 serverių, tačiau jie neturi jokios vertės, jei šie serveriai neveikia su tokiomis platformomis kaip „Hulu“, o būtent čia atsiranda „PrivateVPN“.

Prisijungę prie tinkamo „Hulu“ serverio, naudodami „PrivateVPN“, galėsite apgauti „Hulu“ galvodami, kad esate JAV. „PrivateVPN“ nesiūlo daugybės serverių, tačiau daugiausia dėmesio skiria kokybei, ir tai labai svarbu, kai kalbame apie tiesioginę TV. Nenorite nuolat pertraukti tiesioginės TV, kad galėtumėte ją žiūrėti. Teisingai?

Tai savaime leis jums pasiekti „Hulu“ už JAV ribų, tačiau turėsite toliau skaityti, jei norite žiūrėti tam tikruose įrenginiuose, pavyzdžiui, „iPhone“..

Atsisiųskite „Hulu“ iš „Apple“ prietaisų, kad „Hulu Live TV“ būtų to verti

 • „Apple“ įrenginiuose pirmiausia atsijunkite nuo dabartinės „iCloud“ paskyros.
 • Sukurkite naują, esantį JAV.
 • Atsisiųsti „Hulu“.
 • Jei norite, prisijunkite prie savo senosios „iCloud“ paskyros.

Nepamirškite atlikti jokių kitų veiksmų. Pakeitę regioną su dabartine sąskaita, prarasite viską.

Atsisiųskite „Hulu“ iš „Android“ įrenginių, kad „Hulu Live TV“ būtų to verti

Apsilankymas „Google“ yra puiki idėja, kai reikia pakeisti „Android“ įrenginių parduotuvę. Tiesiog įsitikinkite, kad jis nustatytas JAV.

Puiku „Android“ yra tai, kad „Hulu“ galite žiūrėti tiesiogiai iš interneto naršyklės, jei įjungiate darbalaukio režimą.

Atsisiųskite „Hulu“ iš „Amazon Fire TV“ prietaisų, kad „Hulu Live TV“ būtų to verti

Puikus „Hulu“ tiesioginės TV dalykas yra tai, kad galite ja naudotis visur. Tačiau tai nereiškia, kad nenorite jo naudoti savo televizoriuje.

Čia padėtis tampa problematiška, nes nei „Chromecast“, nei „Roku“, nei „Apple TV“ šiose platformose neleidžia naudotis VPN paslaugomis, neleidžiančiomis žiūrėti „Hulu“ ne JAV. Štai kur puikūs „Amazon“ įrenginiai.

 • Eikite į dabartinę „Amazon“ paskyrą žiniatinklio naršyklėje.
 • Pasirinkite įjungti Sąskaitos & Sąrašai ir tada Tvarkykite savo sąskaitą ir turinį.
 • Pakeiskite savo regioną į JAV.
 • Eikite į savo „Amazon Fire TV“ įrenginį. Pasirinkite Nustatymai ir Mano sąskaita.
 • Išregistruoti ir vėl prisijunkite prie savo paskyros.

Tai leis jums atsisiųsti „Hulu“ iš savo „Fire TV Stick“.

Verta paminėti tai, kad kartais bandydami atsisiųsti „Hulu“ taip pat turėsite atnaujinti savo mokėjimo formą. Mūsų patarimas? Pašalinkite dabartinę mokėjimo formą ir, jei tai neveikia, pridėkite bet kurią galiojančią amerikietiškos kortelės parinktį.

Ar verta „Hulu Live TV“ ir kaip ją įsigyti už JAV ribų

Daugeliui „Hulu“ tiesioginių televizijų neverta. Jei gausite keletą „Hulu“ tiesioginės televizijos kainų prenumeratų, daugumai tai bus daug patrauklesnis pasirinkimas. Atsižvelgiant į tai, standartinis „Hulu“ yra puikus, ir jei vis tiek norite žiūrėti tiesioginę „Hulu“ televiziją, tai įmanoma, net jei esate ne JAV.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me