Ar „Netflix“ vis dar to vertas išleidus „Disney Plus“?

Ar „Netflix“ vis dar to vertas išleidus „Disney Plus“?

Michaelas Smolskis, 2019-06-01 17:23:47 Pramogose


Artėjant „Disney Plus“, HBO sustiprins savo šou žaidimą su naujausiais leidimais, tokiais kaip Černobylis, o „Netflix“ iki 2019 m. Pabaigos praras daug turinio, todėl kyla klausimas, ar „Netflix“ vis dar yra to vertas, ypač dėl jo kylančių kainų..

„Disney Plus“ pasirodys 2019 m

„Disney“, turintis transliacijos paslaugą, nebūtų priežastis palikti „Netflix“, nes nors „Disney“ yra puikus, galite žiūrėti tik tiek „Disney“, kol jums nenuobodu.. Tačiau nors dauguma žino, kad „Disney“ taip pat priklauso „Lucasfilm“, dauguma nežino, kad ji taip pat valdo „Marvel“. Ir kad ji neseniai įsigijo „20th Century Fox“, „National Geographic“, „Fox“ ir bendrą „21st Century Fox“ filialą, o tai reiškia, kad „Disney“ taip pat priklauso „The Simpsons“, „Family Guy“, „Avatar“ ir daugelis kitų. Ir taip, netrukus pasirodys nauji „Avatar“ filmai.

Mes padarėme tiesioginį „Disney Plus VS“ „Netflix“ palyginimo įrašą, kuriame išsamiau kalbamės apie „Disney Plus“, bet norime, kad viskas būtų perspektyvoje, Kol „Netflix“ įgyja teises rodyti laidas ir filmus, „Disney“ perka tas bendroves, kurios padarė žinomiausią turinį visoje planetoje.

Daug paprasčiau užsisakyti paslaugos „Netflix“ paslaugą, kuriai bus skirti nauji „X-Man“ filmai, tokie kaip „Dark Phoenix“, o ne paslaugą su visiškai naujais filmais, kurie nėra gerai žinomi..

„Netflix“ praranda turinį

Didžiausias ginčas dėl to, ar „Netflix“ vis dar to vertas, kai „Disney Plus“ pradės veikti, natūralu, kad jūs vis dar turite visus puikius filmus ir laidas, kuriuos turi „Netflix“. Išskyrus tai, kad greitai to nepadarysite.

„Netflix“ savo platformoje turi daug „Disney“ turinio. Be abejo, „Marvel“ ir „Netflix“ sukurti „Daredevil“ filmai liks „Netflix“, tačiau ateityje nebebus daugiau „Marvel-Disney“ pasirodymų, o tie, kurie visiškai priklauso „Disney“, netrukus bus pašalinti iš „Netflix“. Nesvarbu, ar tai „Žvaigždžių karai“, ar bet kokie „Marvel“ filmai, šiuo metu rodomi „Netflix“.

Jei jums įdomu, ar „Netflix“ vis dar to vertas, paleidus „Disney Plus“, „Disney“ stebina iš dviejų kampų. Tai perka puikų turinį ir daro jų puikų turinį išskirtiniu jų platformai. Už daug geresnę kainą, nei siūlo „Netflix“.

„Disney Plus“ nėra vienintelė „Netflix“ grėsmė

Kai turite beveik neribotą lėšų kiekį, kurį galite išleisti, galite apsipirkti. „Disney“ taip pat įsigijo neseniai įsigytą „Hulu“, kuris jau buvo didelis žaidėjas. Kol kas ji nėra visiškai jos savininkė, tačiau ji yra pasirašiusi sutartis, kurios ateityje taps pilnateisiu savininku.

Ir kadangi „Disney“ visiškai priklausys jam, labai tikėtina, kad bus sukurtas kažkoks paketo susitarimas su „Hulu“ ir „Disney Plus“ kartu už kainą.

„Hulu“ yra žinomas dėl to, kad kitą dieną po jų transliacijos teikia puikias TV laidas, o tai visada buvo didelis pranašumas, palyginti su „Netflix“.. 2 puikios transliacijos paslaugos greičiausiai už „Netflix“ kainą? Geriau nei 1, tiesa?

HBO gerina žaidimą

Sostų žaidimas dabar gali būti baigtas, tačiau HBO iš tikrųjų tobulina savo žaidimą, kai kalbama apie turinio kūrimą. Kelyje su 5 naujaisiais yra 5 žaidimai apie sostą HBO paskelbtas Černobylio leidimas yra absoliutus pasaulio hitas, o visų laikų aukščiausias TV laidų reitingas yra IMDb.

Ir dėl gerų priežasčių. „Realybė yra pats baisiausias žanras iš visų“, kaip sakė serialo komentatorius, ir HBO atliko puikų darbą pasakodamas istoriją taip, kaip anksčiau nebuvo pasakyta.. Kai kurie sako, kad tai yra HBO atsiprašymas už „Sostų žaidimų“ blogo sezono finalą.

Tiems, kurie neturi HBO su savo TV paketu, HBO siūlo HBO DABAR, kuris yra apribotas tik JAV, tačiau mes prieš tai parengėme vadovą, kaip tai padaryti..

O kalbant apie HBO, A&T priklauso „WarnerMedia“, kuriai priklauso HBO, ir jie taip pat dirba transliacijos tarnyboje. „Netflix“ siūlo keletą puikių šou, tačiau taip pat siūlo daugybę šou, skirtų paaugliams. Štai kur „WarnerMedia“ galėtų tapti puikia alternatyva.

Ar „Netflix“ vis dar to verta?

Iš vienos pusės, „Netflix“ išties turi daugiau turinio nei bet kuri kita transliacijos paslauga, tačiau jei pašalinsite paauglių serijas, blogus pasirodymus / filmus ir pašalinsite visą paliktą „Disney“ turinį, taip pat kainos faktorių, ar „Netflix“ vis tiek verta tai? Turinio kokybė? Tikriausiai ne.

Vis dėlto „Netflix“, nors ir ribotas už JAV ribų, iš esmės yra prieinama visame pasaulyje. „HBO“ ir „Disney Plus“ nėra. Negana to, kad negalite pasiekti, kai „PrivateVPN“ gali atblokuoti tiek „American Netflix“, tiek „HBO“ ir „Disney Plus“, nepaisant to, kur esate, praktiškai pakeisdami savo buvimo vietą, kad apgautumėte tas paslaugas galvodami, kad esate „ JAV.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me