Ar nemokamas VPN paslaugas galima saugiai naudoti 2019 m. Ir kokia kaina?

Ar nemokamas VPN paslaugas galima saugiai naudoti 2019 m. Ir kokia kaina?

Michaelas Smolskis, 2019-01-07 22:22:34 VPN tarnyboje


Yra daugybė puikių nemokamų VPN paslaugų, kurios privers kelti klausimą dėl mokamų VPN paslaugų egzistavimo, tačiau tada yra ir tokių, kaip jūs, kurie svarsto, ar nemokamas VPN paslaugas galima saugiai naudoti 2019 m., Ir kokia kaina? Štai dalykas, kai kažkas yra nemokama, jūs dažnai mokate naudodamiesi privatumo valiuta.

Na, tai nėra puiki šio įrašo pradžia?

Bet tokia yra tikrovė.

Tai nereiškia, kad neturėtumėte naudoti nemokamo VPN, nes kai kuriems jie vis tiek gali būti puikus pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kiek norite mokėti ir iš to, ko jums iš tikrųjų reikia.

Duomenys dažnai verti daugiau nei jūsų prenumerata kažkam

Jei jums įdomu, ar nemokamomis VPN paslaugomis galima saugiai naudotis 2019 m. Ir kokia kaina, išlaidų dalis yra labai įdomi.

Panašu, kad jūsų duomenų vertė gali būti maždaug 240 USD per metus. Daug daugiau, nei galėtumėte sumokėti už metinę VPN prenumeratą. Žinoma, tam naudojami duomenys nėra tiksliai pagrįsti VPN pramone, tačiau tai parodo, kad duomenys yra vertingi.

Tačiau VPN paslaugos yra skirtos užtikrinti privatumą, tiesa?

Taip, bet kai kažkas yra nemokamas, jūs dažnai mokate naudodamiesi privatumo valiuta.

„Facebook“ turi VPN, pavadintą „Onavo“. Galbūt girdėjote apie tai. Galbūt ne. Bet kuriuo atveju ji surinko daug duomenų. Galų gale „Apple“ pašalino ją iš savo parduotuvės! Tai nemokama paslauga ir ji apsaugo jus taip, kaip turėtų VPT, išskyrus tai, kad jūs taip pat mokate už tai, ką gaunate, su tuo, ką gaunate.

Tai tik viena VPN paslauga. Duomenys gali būti parduodami trečiosioms šalims. O kas, jei vyriausybė perka? Tai nėra etiška, bet įmanoma. Tokioms šalims kaip Kinija nebūtų staigmena.

Taigi ar 2019 m. Yra saugu naudotis nemokamomis VPN paslaugomis ir ar surinkti duomenys nėra svarbūs??

Nemokama VPN paslauga daugeliu atvejų yra saugi. Bet taip yra todėl, kad niekam nerūpi tai, kad jūs pasiekiate tai, ko turbūt neturėtumėte pasiekti.

Problema yra ta, kai kažkas pradeda rūpintis arba naudoja jūsų duomenis prieš jus. Tada nemokamos VPN paslaugos tampa pavojingos.

Jei darote ką nors, kas gali būti laikomas neteisėtu toje šalyje, kurioje lankotės ir reikalaujate, kad būtų nemokamos VPN paslaugos, kuriomis galima saugiai naudotis, prieš gailėdamasis turėtumėte investuoti į mokamą paslaugą..

Bet tai nėra vien tik nelegalių dalykų darymas. Tai yra informacijos, kurią galima pasiekti ar kuri gali būti pasiekta, turėjimas, nes paslauga turi informacijos apie jus. Mes kalbame apie klientų informaciją. Kalbame privačius pokalbius.

Tai ne tik klausimas, ar nemokamas VPN paslaugas galima saugiai naudoti 2019 m

Privatumo klausimas apima ne tik nemokamas paslaugas. Reikalas tas, kad nemokamos paslaugos yra labiau veikiamos privatumo problemų, nes būtent taip jos uždirba pinigus. Mokamos paslaugos uždirba iš mokamų abonementų, tačiau tai nereiškia, kad jie nesaugo duomenų. Per pastaruosius kelerius metus įvyko incidentų, susijusių su VPN įmonėmis, teigiančiomis, kad jie neturi žurnalų, kuriuos bet kas galėtų atskleisti, kol jie tai padarė.

Ir galiausiai, kol nemokamos VPN paslaugos renka duomenis, bent jau Onavo mėgėjai tai sako. Kai kurios mokamos paslaugos teigia, kad to nedaro. Tai yra didelis pavojus. Ar jūs ieškote nemokamos paslaugos ir ar įdomu, ar 2019 m. Galima saugiai naudotis nemokamomis VPN paslaugomis, tikintis, kad šis įrašas buvo neteisingas, ar jūs gaunate mokamą paslaugą, kuri vis dar gali jus atskleisti?

Ką daryti, jei teisėtai tarnyba negali saugoti jūsų žurnalų?

Mes nesakysime jums, kad „PrivateVPN“ yra tobuliausia kada nors atlikta paslauga, nes tada mums nebereikės išleisti atnaujinimų, tačiau mes jums pasakysime, kad buvome išrinkti kaip geriausios klientų aptarnavimo ir vertės paslaugos. Ši vertė ypač parodyta pramogų skiltyje, kurioje palaikome daugiausiai „Netflix“ vietų, „DAZN“, „Hulu“, BBC ir daugumoje kitų pramogų platformų. Tai reiškia, kad bet ką jūs norite naudoti, jūs beveik galite, nepaisant to, kur esate., net jei esate Kinijoje su mūsų slaptu VPN, kuris veikia net „Amazon Fire TV Stick“!

Bet dar svarbiau jums, kadangi jūs skaitote šį įrašą ir ieškote visiškai saugių paslaugų, „PrivateVPN“ yra Švedijos įmonė, Švedija lenkia kitas šalis, kiek galioja privatumo įstatymai. Nenorime, kad jūsų duomenys būtų, tačiau jei to darėme, mes net negalime jų teisėtai turėti. Ir jei yra kuo pasitikėti, galbūt tai turėtų būti įstatymas.


Taigi ar nemokamomis VPN paslaugomis galima saugiai naudotis 2019 m?

Dauguma žmonių bus saugūs naudodamiesi nemokama VPN paslauga. Tačiau jei to ieškote, tikėtina, kad nepadarysite kažko saugiame regione. O jei esate, tada, kai saugos požiūriu jums gali pakakti nemokamo VPN, nes daugumai žmonių tai nerūpi, negalėsite naudotis didžiąja interneto dalimi šalyse, kuriose vykdoma cenzūra, jau neminint to, praleisite pramogų funkcijas, kurias teikia VPN paslauga.

Galiausiai jūsų privatumas kainuoja, ir nors jums tikriausiai nerūpi tai, kas žino, kokias svetaines šiandien lankėtės, jums bus svarbu, kai kas nors prisijungs prie to, ko tikrai nenorite, kad kažkas žinotų..

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me