Ar įmanoma „Netflix“ žiūrėti 6 galios sezoną?

Ar įmanoma „Power Season 6“ žiūrėti „Netflix“?

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-08-14 14:08:15, pramogose


Jei jums įdomu, ar „Netflix“ galima žiūrėti 6 „Power sezoną“, mes jūsų nekaltiname. „Power“ 6 sezono priekaba buvo neįtikėtina. Ir pats pasirodymas, daugelio mėgstamas ankstesniais sezonais, kurie buvo nepanašūs į daugelį pasirodymų. Klausimas? Stebime 6 „Power“ sezoną „Netflix“. Bent jau daugeliui.

Ar galima „Power Season 6“ žiūrėti „Netflix“?

taip ir ne.

Žiūrėk, viskas patenka į tai, kur esi.

Ir šiuo atveju stebėtina, kad buvimas JAV nėra privalumas.

Jei norite sužinoti, ar „Netflix“ galite žiūrėti 6 „Power sezoną“, jei esate ne JAV, dažniausiai taip. „Netflix“ jėgos nėra visur, tačiau tuo pačiu metu jos galima rasti tokiose vietose kaip JK ir Airijoje bei didžiojoje Europos dalyje. Tačiau JAV to nėra.

Laimei, mes specializuojamės teikdami sprendimus tokioms problemoms, kaip „Power Season 6“ stebėjimas „Netflix“ tinklaraštyje, ir mes turime sprendimą, kuris jums padės, nesvarbu, ar esate JAV, ar kitoje nepalaikomoje šalyje. Juk europiečiai kiekvieną dieną susiduria su blokų ir riboto turinio problemomis dėl jų buvimo vietos beveik visose paslaugose. Tai tik vienas iš labai retų atvejų, kai taip pat turėsite perskaityti vadovą, kaip kažką žiūrėti būnant JAV.

Kodėl „Netflix“ negalima iškart žiūrėti 6 galios sezono?

Jei „Netflix“ turi teises rodyti „Power“, jums gali kilti klausimas, kodėl negalima „Power“ 6 sezono žiūrėti „Netflix“ iškart ir visur.

Tai priklauso nuo vietos nustatymo teisių.

Žr., Kai „Netflix“ ar „Hulu“ patinka už teises į turinį, labai retas atvejis yra tada, kai turinį galima srautiniu būdu platinti visame pasaulyje..

Kodėl taip yra? Kadangi tam tikro pasirodymo ar filmo rodymas visame pasaulyje dažnai kainuoja labai daug, o tam tikrose rinkose „Netflix“ tai gali neturėti galutinės prasmės. Vis dėlto labiau paplitusi priežastis? Tai, kad kažkas kitas turi teises į tam tikrą laidą ar filmą, o tai dažnai gali apriboti „Netflix“. Pavyzdžiui, jei „Hulu“ turi išskirtines teises rodyti tam tikrą laidą tam tikroje šalyje, „Netflix“ negalės parodyti tos pačios laidos toje šalyje.

Šiuo atveju „Power“ priklauso „Starz“, o „Starz“ turi savo prenumeratos paslaugą, prieinamą JAV. Jei būtų galima 6 „Power“ sezoną žiūrėti „Netflix“ JAV, kodėl dauguma žmonių užsisakytų „Starz“?

Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Netflix“ daugiausia dėmesio skiria savo turiniui. Taigi jai nereikia kovoti su jokiais turinio apribojimais, leidžiančiais visoms rinkoms augti daug greičiau. Tokie kūriniai kaip „Svetimi dalykai“ yra puikus pavyzdys, kad „Netflix“ sugeba atlikti puikų darbą kuriant turinį.

Kaip padaryti galimybę žiūrėti „Power Season 6“ sezoną „Netflix“

Atvirai sakant, „Netflix“ galite žiūrėti „Power Power 6“ sezoną JAV ar kitose nepalaikomose šalyse be didesnės kovos.

Jums tiesiog reikia priversti „Netflix“ galvoti, kad esate JK ar Airijoje.

Ir jūs tai darote naudodami VPN. Niekada negirdėjote VPN paslaugų? Jie leidžia jums išlikti apsaugoti internete, kartu būdami bet kurioje jūsų norimoje vietoje, jei jūsų naudojama VPN paslauga palaiko.

Tačiau kalbant apie „Power“, ji tampa šiek tiek sudėtinga, nes srautinių transliacijų paslaugos yra susijusios su tuo, kad jos turi stengtis neleisti VPN paslaugoms veikti. Dėl to dauguma VPN paslaugų nepalaiko „Netflix“ arba veikia tik su „American Netflix“, o tai nėra tai, ko jums reikia, jei norite žiūrėti 6 „Power“ sezoną „Netflix“.

Štai kur „PrivateVPN“ yra paslauga, turinti žymiai mažiau serverių, nei pamatysite su kitais VPN teikėjais. Tačiau „PrivateVPN“ pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei ir užtikrinimui, kad serveriai veiktų kartu su pramogų platformomis, prie kurių norite prisijungti, o ne vien tik tušti, visiškai jums nieko vertingi serveriai. Štai kodėl „PrivateVPN“ siūlo daugiausiai „Netflix“ regionų rinkoje, net turint žymiai mažesnį serverių skaičių.

O, ir jūs galite tai išbandyti nemokamai, be jokių apribojimų, keliais paspaudimais.

„Netflix“ galima žiūrėti 6 galios sezoną

„Netflix“ galima žiūrėti „Power Season 6“. Lygiai taip pat, kaip galima žiūrėti DAZN JK ar JAV, ir lygiai taip pat, kaip galima žiūrėti Hulu Australijoje, Kanadoje ir JK. Tai yra tokia medžiaga, apie kurią mes rašome savo tinklaraštyje.

Parengta pradėti žiūrėti turinį, kurio negali padaryti kiti jūsų šalyse?

Parašė Michaelas Smolskis.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me