Ar „Game of Thrones“ 8 sezonas yra „Netflix“? Ir kaip priversti jį veikti bet kur

Ar „Game of Thrones“ 8 sezonas yra „Netflix“? Ir kaip priversti jį veikti bet kur

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-02-25 09:37:06, pramogose


„Ar„ Thrones “žaidimas„ Netflix “?“ „Ar„ Thornes “žaidimas yra 8 sezonas„ Netflix “?“ Vienu metu visi norintys žiūrėti „Sostų žaidimą“ klausia: „Ar„ Thrones “žaidimas yra„ Netflix “?“

Paprasčiau tariant, „Game of Thrones“ 8 sezonas nėra „Netflix“. Tiesą sakant, „Game of Thrones“ sezono nėra „Netflix“.

Ir dėl to, kad nors „Netflix“ yra puikus ir turi keletą fantastiškų šou, HBO turi savo dvi platformas, vadinamas HBO DABAR ir HBO GO, todėl HBO nebūtų prasminga atiduoti ją „Netflix“ nuo tada, kai dauguma iš HBO DABAR klientų iš pradžių užsiprenumeravo HBO žaidimą „Game of Thrones“. Jau neminint to, kad „Game of Thrones“ yra pats brangiausias šou rinkoje, reiškiantis, kad HBO iš tikrųjų turi uždirbti pinigų. Jei „Game of Thrones“ būtų „Netflix“, HBO niekada nebūtų sulaukusi tiek klientų, kiek padaugėjo, tokiu būdu užkirsdama kelią serialams gauti tokios kokybės produkciją, kokią ji turi.

Jau neminint to, kad nors „Netflix“ turi puikių prodiuserių, „Game of Thrones“ tiesiog netelpa „Netflix“.

Taigi, jei jums įdomu, ar „Game of Thrones“ 8 sezonas yra „Netflix“, tai nėra ir greičiausiai niekada nebus. Tačiau yra būdas priversti jį veikti bet kur. Ir tai nėra taip pat sunku.

Kaip padaryti, kad sosto žaidimas 8 sezonas veiktų bet kur

Kad „Game of Thrones“ 8 sezonas veiktų bet kur, žiūrėkite jį, pridėdami HBO prie savo jau brangios TV prenumeratos, arba žiūrite internete.

Ir taip, techniškai galite transliuoti ją bet kurioje svetainėje su turiniu, jei norite sunaikinti savo patirtį dėl prastos kokybės ir negalvojate, jei jūsų įrenginys užkrėstas virusais ar galite užsiprenumeruoti „HBO DABAR“. Puiku tai, kad galite gauti 1 mėnesio bandymą ir, atsižvelgiant į tai, kad „Sostų žaidimų“ 8 sezone yra tik 6 epizodai, galite atšaukti po antro mėnesio, jei nesate įsitikinę, kad tai.

Problema su HBO DABAR? Tai veikia tik JAV, tai reiškia, kad jei esate ne JAV, negalėsite žiūrėti „Game of Thrones“. Bet šis įrašas yra apie tai, kaip priversti jį veikti bet kurioje vietoje, ir mes jums padėsime.

Norėdami visur žiūrėti „Sostų žaidimą“, „HBO DABAR“ turi galvoti, kad esate JAV. Tai taip paprasta ir kartu sudėtinga.

Kaip tu sukvailiosi HBO manydamas, kad esi JAV, kad „Sostų žaidimas“ veiktų bet kur?

Naudodamiesi VPN.

VPN yra visame pasaulyje naudojamas paslaugų tipas dėl privatumo ar apeinant blokus, kuriuos teikia paslaugos.

Jums tiesiog reikia prisijungti prie Amerikos serverio su VPN. Na, teoriškai.

Tai nėra taip paprasta, nes, žinoma, tokios paslaugos kaip HBO žino tokius dalykus kaip VPN ir stengiasi neleisti VPN tarnyboms veikti kartu su jų platformomis, tai reiškia, kad bet kuris VPN ne tik veiks.

Štai kur atsiranda „PrivateVPN“. Kol kitos paslaugos reklamuoja, kiek serverių turi, mes pasirenkame kokybę, o ne kiekį. Turite didžiulį kiekį serverių, prie kurių reikia prisijungti, puiku, kol nesuprantate, kad daugumos serverių negalite naudoti tam, kam norite juos naudoti.

PrivatusVPN? Čia nėra daugiausiai atšiaurių, tačiau jis palaiko daugiausiai „Netflix“ regionų rinkoje. Joje taip pat yra serverių, turinčių interneto pajėgumų, tiesiogiai gaunamų iš IP tranzito tiekėjų, o ne tik iš prieglobos kompanijų, tai reiškia, kad jūs apskritai gaunate stabilų ryšį, kuris yra svarbus srautiniam turiniui. „PrivateVPN“ taip pat yra viena iš nedaugelio paslaugų, palaikančių DAZN, kuri yra tiesioginės transliacijos „Netflix“.

Žinoma, kai kurios kitos paslaugos, kurios taip pat veiks kartu su HBO, tačiau jei jūs ieškote paslaugos, palaikančios viską, ko norite, užuot turėję daugiau serverių, nei galite suprasti, kurie taip pat neveikia su daugybe paslaugų, tada „PrivateVPN“ yra puikus pasirinkimas tau. Tas, kuris taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Štai taip galite padaryti „Sostų žaidimą“ bet kur

Jei jums buvo įdomu, ar „Game of Thrones“ 8 sezonas yra „Netflix“, tai dar ne, bet tikrai yra būdas priversti jį veikti bet kur. Jums tereikia HBO DABAR, „PrivateVPN“ ar kito VPN, veikiančio su HBO DABAR, ir „HBO DABAR“ programos, apie kurią mūsų tinklalapyje yra tinklaraščio įrašas. Ką nors patikrinti, ar norite HBO DABAR savo telefone ar „Fire TV Stick“.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me