Ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai ir saugiai žiūrėti filmus?

Ar galite naudoti „Putlocker“ norėdami žiūrėti filmus legaliai ir saugiai?

Autorius Michaelas Smolskis, 2018-01-04 09:09:18, pramogose
Putlockeris yra žinomas kaip beveik kiekvienas filmas ir TV laida planetoje. Bet ar yra teisėta naudoti „Putlocker“ teisėtai žiūrėti filmus, nes jis yra prieinamas nemokamai? Juo labiau, kad milijonai žmonių tai daro kasdien?


Kuo skiriasi „Putlocker“ nuo mėgstamų „Netflix“ ar „Hulu“?

„Netflix“ mokate mėnesinį mokestį. „Hulu“ svetainėje jūs mokate mėnesinį mokestį. Šie mokesčiai padeda kaupti teises į šiuos filmus. Kino studijos turi licencijas filmams. Kai „Netflix“ mėgėjai apmoka kino studiją, jie įgyja teisę į filmą. Tada galite legaliai žiūrėti tam tikrą filmą, nes jį transliuojanti svetainė turi teisę jį transliuoti. Kadangi jūs mokate už savo prenumeratą, turite teisę ją žiūrėti.

„Putlocker“ ir kitos tokios transliacijos paslaugos? Jie to nedaro. Jie nemoka licencijų. Jie neturi teisės transliuoti. Jie vis tiek tai daro. Jei kas nors tai padaro su jūsų nuotrauka socialinėje žiniasklaidoje, galite apie tai pranešti ir ji gali būti nuimta. Tai nėra taip paprasta, kaip naudojant „Putlocker“ turinį, nes atsikratyti turinio nepriklausomose svetainėse yra daug sunkiau..

Remdamiesi tuo, jūs manytumėte, kad jei norite naudoti „Putlocker“ teisėtai žiūrėti filmus, to negalite padaryti. Bet tai nėra taip paprasta.

Galite naudoti „Putlocker“, jei norite žiūrėti filmus legaliai, bet....

Tai iš tikrųjų priklauso nuo jūsų buvimo vietos. Galite naudoti „Putlocker“, jei norite legaliai žiūrėti filmus, jei esate, pavyzdžiui, Kanadoje, bet ne ES. ES anksčiau sakydavo, kad laikinas priėjimas prie nelegalaus turinio nebuvo įstatymų pažeidimas, o šis pakeitimas 2017 m., kai teismas nusprendė, kad filmo transliacija iš esmės yra tokia pati bloga, kaip ir jo atsisiuntimo.
Ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai ir saugiai žiūrėti filmus?

Kaip jūs žinote, ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai žiūrėti filmus?

Paprasčiausias būdas sužinoti, ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai žiūrėti filmus, yra paprasta „Google“ paieška. Pvz., „Ar teisėta yra transliuoti piratinius filmus x formatu“, o „x“ reiškia jūsų šalį.

Ar saugu transliuoti filmus per „Putlocker“?

Šis įrašas parašytas švietimo tikslu, kad galėtumėte žinoti, ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai ir saugiai žiūrėti filmus. „PrivateVPN“ jokiu būdu nereklamuoja ir nepatvirtina jokios neteisėtos veiklos ir pataria pasitikrinti savo šalies įstatymus.

Kai kuriose šalyse teisėtai žiūrėti filmus yra teisėta naudoti „Putlocker“. Dabar kyla klausimas, kaip elgdamiesi galite išlikti saugūs, nes niekada negalite būti per daug tikri. Srautinės transliacijos yra labai sudėtinga tema.

Nors daugelis svetainių, teikiančių nelegalų turinį, dažnai yra atmetamos, visa ši problema yra labai sudėtinga. Sudėtingas dažnai gali sukelti problemų.

Beveik kiekviena šalis sutinka, kad piratinio turinio atsisiuntimas ir priegloba yra neteisėtas, o srautinio turinio transliacija nėra tokia paprasta. Taigi, jei nuspręsite pasirinkti šį kelią, turite imtis tam tikrų atsargumo priemonių.

Pvz., ES, nors tai daryti neteisėta, nepatirsite jokių įstatymų problemų ar problemų., nebent teisių savininkas nusprendžia kreiptis į jus. Tai yra tik ES įstatymas. Tai gali visiškai skirtis ten, kur esate. Neišmeskite to.

Kaip likti saugiam „Putlocker“, jei nesate tikri dėl įstatymų

Kadangi įstatymas yra toks sudėtingas, geriau būti saugiam nei gailėtis.

Pirmiausia, jums reikia antivirusinės. Tikriausiai jau turite, bet visada yra kažkas, kas to neturi. To priežastis? Priešingu atveju tokiose svetainėse esate veikiami skelbimų, kuriuose daug virusų.
Ar galite naudoti „Putlocker“ teisėtai ir saugiai žiūrėti filmus?
Tačiau norėdami iš tikrųjų apsisaugoti, turite naudoti VPN. VPN yra virtualus privatus tinklas. Jis yra privatus ir virtualus. Tai reiškia, kad jūs galite būti praktiškai bet kurioje vietoje, kurioje pasirinkote būti, su sąlyga, kad jūsų naudojama įmonė ten turi serverius, net Kanadoje. „PrivateVPN“ siūlo to paties tipo šifravimą, kurį naudoja JAV vyriausybė. Kadangi esate užšifruotas, tai taip pat reiškia, kad niekas negali pamatyti, ką darote. Tai apsaugos jus nuo galimų problemų, kurios gali kilti.

Tai taip pat taikoma „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir beveik kiekvienam serveriui, kuriam taikomi geografiniai apribojimai.

Bet ar jūsų internetas veiks lėčiau, kai naudosite VPN??

Tai galėtų. Priklauso nuo to, kokią paslaugą pasirinksite naudoti. Kai kurios VPN paslaugos perka savo interneto galimybes iš prieglobos įmonių. „PrivateVPN“ tai taip pat daro iki minimumo, tačiau mes taip pat perkame tiesiogiai iš IP tranzito teikėjo. Gauname aukštos kokybės tinklo interneto pajėgumą, dėl kurio sumažėja vėlavimas ir padidėja greitis, o tai reiškia, kad galėsite nedelsdami transliuoti bet kokį turinį bet kurioje jūsų naudojamoje platformoje..
Jūs turite 30 dienų, kad gautumėte visą grąžinamą sumą už mūsų paslaugas, todėl drąsiai išbandykite. Neseniai gavome apdovanojimą už geriausios vertės VPN paslaugą, taigi jūs žinote, kad ten gaunate geriausią kainą.

Kaip nustatyti „PrivateVPN“

Tai 60 sekundžių procesas.

  • Eikite į „PrivateVPN.com“.
  • Paspauskite mygtuką Pirkti.
  • Registruotis.
  • Atsisiųskite programą nuėję į atsisiuntimo skyrių puslapio apačioje.
  • Prisijungti.

Tai taip paprasta.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me