Ar galite DAZN žiūrėti „Premier“ lygą? – Parodo kaip

Ar galite DAZN žiūrėti „Premier“ lygą? - Parodo kaip

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-06-03 20:43:13 „Pramogose“


Ar norite žiūrėti „Premier League“ per DAZN ar svarstėte galimybę gauti DAZN? Mes tokiu atveju rekomenduojame peržiūrėti DAZN apžvalgą.

Tačiau į šią svetainę patenka 3 tipai žmonių.

Tie, kurie nori sužinoti, ar galite žiūrėti „Premier League“ per DAZN, jei jie šiek tiek pakeis savo dabartinę sąskaitą. Tie, kurie neturi DAZN paskyros, bet ką tik apie tai girdėjo ir domisi, ir tie, kurie žino, kad tai įmanoma, tačiau DAZN nepalaikomas jų regione.

Šiame vadove apie tai, kaip galite žiūrėti „Premier League“ per DAZN, padėsime visiems tiems žmonėms.

Atsakymas į klausimą, ar galite žiūrėti „Premier League“ per DAZN? Priklauso nuo to, kur esate. Kanada yra geriausia DAZN vieta, kurioje norite būti, jei norite žiūrėti „Premier League“ kanalą DAZN. Tas pats pasakytina apie „Serie A“, Čempionų lygą, „La Liga“, „Ligue 1“ ir daugelį kitų. Nepaisant to, nors Kanadoje tai lengviausia, Kanados DAZN žiūrėti galima ir už Kanados ribų.

Apžvelgsime jus, kaip susikurti DAZN sąskaitą, jei negyvenate DAZN palaikomame regione.. Kodėl verta permokėti už TV prenumeratą, jei DAZN galite gauti už 1/3 dabartinio TV paketo?

Sukurkite DAZN sąskaitą, kad galėtumėte žiūrėti „Premier“ lygą DAZN

Norėdami net turėti galimybę patekti į DAZN svetainę, pirmiausia turite apgauti DAZN galvoti, kad esate palaikomame regione.

Dėl to patikrinkite kitą žingsnį ir grįžkite čia.

Kai tai padarysite, iškyla DAZN sąskaitos sudarymo nepalaikomose šalyse problema ... Norint užsiregistruoti, reikia tos šalies kortelės. Nesvarbu, ar norite užsiregistruoti „American DAZN“, „Canadian DAZN“ ar „Italian DAZN“, tai priklauso nuo jūsų. Bet jums reikia tos šalies kortelės.

Dėl to sunku prisiregistruoti DAZN tiems, kurie dar neturi paskyros ir nėra iš tinkamos šalies.

Mūsų pasiūlymai?

  • Paklauskite to, kas jau turi sąskaitą, ar galite pasidalinti.
  • Dar geriau paprašykite ko nors iš palaikomų regionų jei galite naudoti jų korteles prisiregistruodami arba jei jie gali pasirašyti už jus.
  • Gaukite kortelę iš palaikomo regiono, nesvarbu, ar tai iš anksto, ar virtuali išankstinio mokėjimo kortelė.

Turėti kortelę nėra patogu. Turėdami DAZN sąskaitą galite sutaupyti iki 700 EUR per metus, nes daugumai žmonių tai yra patogu. Atlikę kai kuriuos „Google“ tyrimus, turėtumėte sugebėti rasti tinkamą išankstinio mokėjimo arba virtualią kortelę be jokių problemų.

Bet kokiu atveju, norint užsiregistruoti, net jei bandoma, svarbiausia, kad tikrinimo tikslais kortelėje būtų šiek tiek lėšų. Tokios svetainės, kaip DAZN, paprastai paima 1 USD ir tada iškart grąžina pinigus, kad įsitikintumėte, jog nenaudojate tuščių kortelių, kad gautumėte begalinį nemokamų bandymų kiekį, kad galėtumėte, pavyzdžiui, žiūrėti „Premier League“ per DAZN, visiškai nemokamai, amžinai..

Kvailinkite DAZN, kad galėtumėte žiūrėti „Premier League“ per DAZN

Pirmasis žingsnis buvo skirtas tiems, kurie neturi DAZN paskyros.

Šis žingsnis? Tai taikoma tiems, kurie jau turi prieigą prie DAZN, bet nori žinoti, kaip žiūrėti „Premier League“ per DAZN, bet ir tiems, kurie sukuria tik DAZN sąskaitą.

DAZN kvailinimas žiūrėti „Premier League“ per DAZN Jei jau turite DAZN sąskaitą

Ar turite DAZN sąskaitą? Puiku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priversti DAZN susimąstyti, kad esate kitoje vietoje.

Tai darote naudodamiesi VPN.

Norėdami paaiškinti VPN paslaugas vienu sakiniu, jie leidžia jums pakeisti savo buvimo vietą kur nors kitur, jums nereikia persikelti.

„DAZN“ „Premier“ lygos žiūrėjimo raktas yra DAZN manymas, kad esate Kanadoje.

Tam jums reikia prisijungti prie Kanados serverio, palaikančio DAZN.

„PrivateVPN“ yra vienas iš nedaugelio teikėjų, palaikančių Kanados DAZN. Jau neminint paramos Italijos ir Amerikos DAZN.

Jei prisijungsite prie VPN, kuris nepalaiko DAZN, DAZN neveiks. Jei prisijungsite prie VPN, palaikančio DAZN, bet nukreipiate į tam tikrą šalį, pvz., Amerikos, negalėsite žiūrėti „Premier League“ per DAZN.

Štai kodėl labai svarbu naudoti tinkamą VPN.

DAZN kvailinimas žiūrėti „Premier League“ per DAZN, jei dar neturite DAZN sąskaitos

Jei dar neturite DAZN sąskaitos, veiksmas yra visiškai tas pats kaip ir tada, kai turite sąskaitą, skiriasi tuo, kad prieš sudarydami sąskaitą turite gauti VPN. Priešingu atveju jūs tiesiog gausite pranešimą, kad esate ne toje šalyje.

Puikus „PrivateVPN“ dalykas yra tai, kad jis ne tik leidžia DAZN žiūrėti „Premier League“. Tai taip pat atblokuoja DAZN visus savo sugebėjimus, nes kiekvienas DAZN regionas siūlo vis kitokį. Pavyzdžiui, JAV DAZN šiuo metu yra nukreiptas tik į kovą su sportu. Naudodamiesi „PrivateVPN“, prieigą prie visų galite pasiekti tik viena paskyra.

Mes taip pat siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir štai ką mūsų klientai sako apie mus, bei mūsų apdovanotą klientų aptarnavimo tarnybą!

DAZN sąskaita + VPN, veikianti su DAZN, leis jums žiūrėti „Premier League“ kanalą DAZN. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį norite žiūrėti DAZN, jums taip pat gali reikėti išsiaiškinti, kaip įdiegti DAZN. Dėl to mes rekomenduojame perskaityti mūsų DAZN vadovą.

Galite žiūrėti „Premier“ lygą „DAZN“ ir dar daugiau

Anthony Joshua ir Andy Ruizas jaunesnysis, jei norėtumėte stebėti tą kovą su „Sky“, tokios kovos Airijoje kainavo 24,95 euro. Kanados DAZN kainuoja vos 20 USD, tai yra 13,25 € + VPN per mėnesį arba 150 USD už pirmus metus.

Tada taip pat yra Čempionų lyga, „Premier“ lyga, „Serie A“, „La Liga“, „Ligue 1“ ir daugelis kitų, prie kurių galite prisijungti.. Kaip tu gali suklysti su tuo?

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me