Ar „FaceApp“ yra saugus (privatumo tarnybos požiūriu)

Ar „FaceApp“ yra saugus (privatumo tarnybos požiūriu)

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-08-26 11:43:03 Pramogose


Pastarosiomis dienomis programa „FaceApp“, kuri, tiesą sakant, egzistuoja jau daugelį metų, tapo interneto hitu. Nors tai tapo hitu, naujienų svetainės ir TV kanalai iškart jį pavertė programa, kuri potencialiai nėra saugi. Kaip svetainę, apimančią interneto privatumą ir paslaugas, apsaugančias jus internete, nusprendėme aprėpti „FaceApp“ saugią kartą ir visiems laikams..

Žmonės klausia, ar „FaceApp“ yra saugus tik todėl, kad jį teikia Rusijos kūrėjai

Deja, klausimas, ar „FaceApp“ yra saugus, užduodamas tik todėl, kad jį sukūrė Rusijos kūrėjai.

Jei „FaceApp“ būtų amerikietis, niekam nerūpėtų.

„Vien todėl, kad esate rusas, automatiškai daro jus priklausančius Rusijos vyriausybei ...“ - Beveik tai, ką sako naujienų svetainės.

Tačiau ar „FaceApp“ yra saugus?

Tai priklauso nuo to, ką jūs apibrėžiate kaip saugų.

Taip, jūs suteikiate „FaceApp“ teisę valdyti jūsų paveikslėlius, kai kalbama apie programų leidimus. Vis dėlto ar taip nėra su kitomis programomis? Ar jie techniškai negali padaryti visko, ką gali Rusijos įmonė?

Jei teoriškai „FaceApp“ rinko visas jūsų nuotraukas, pamatysite tai savo telefono nustatymuose. Jūs galite pamatyti, kiek duomenų naudoja ta programa. Mūsų bandymuose „FaceApp“ nepasinaudojo tuo, ko imasi „Google“ ar kitos Amerikos įmonės.

Taip nėra, kad „FaceApp“ visai nerenka duomenų. Tai įvyksta, o mes nuolat kalbėsime apie tai dar daug. Bet logiškai tariant, remiantis tuo, kiek duomenų naudoja „FaceApp“, jei jie atsisiųstų visas jūsų nuotraukas, kaip siūlo kai kurios naujienų svetainės, tai būtų rodoma, nes prireiktų atsisiuntimo duomenų. Na, nebent jie atsisiunčia paveikslėlius labai maža skiriamąja geba, bet tada, jei jie būtų, tai nebūtų pakankamai gerai, kad juos naudotumėte.

Ar Amerika nekalta, kai kalbama apie programas?

Naujienų svetainės sukėlė didžiulę diskusiją apie tai, ar „FaceApp“ yra saugu, todėl FTB dabar ją tiria, tačiau amerikiečių svetainės yra programos, kurios nekaltos, kai kalbama apie programas?

Naujienų svetainės? Anksčiau „PrivateVPN“ pranešė apie tai, kaip skaityti Amerikos naujienų svetaines Europoje po to, kai tokios svetainės kaip „Los Angeles Times“ neveikė, nes jos nepritaikė ES duomenų apsaugos įstatymų. Galiausiai tai buvo ištaisyta, ir svetainė veikia dabar. Bet jis neveikė mažiausiai 5 mėnesius, kol GDPR juos neįvedė, o galbūt dar daugiau, nes nuoširdžiai netikrinome, ar jis veikia, ar ne nuo to laiko, kol nepatikrinome, ar šiam įrašui nėra..

O, už tas taisykles? Visi apie juos žinojo 2016 m. Prieš 2 metus iki jų pristatymo...

Vis dėlto tai tik ledkalnio viršūnė.

Geriausias pavyzdys, kodėl nesvarbu, iš kur atsirado programa ar svetainė? Jie turėjo VPN paslaugą, vadinamą „Onavo“, kuri dabar, laimei, neveikia.

Dabar dar kartą kalbėsime apie VPT paslaugas šio straipsnio pabaigoje, tačiau kol kas tiesiog atminkite, kad VPN paslaugos yra skirtos apsaugoti jus internete, nesvarbu, ar tai jūsų vyriausybė, interneto tiekėjas ar „Wi-Fi“ savininkas. . Žinoma, norint šifruoti duomenis visada reikia praeiti, taigi tam tikra prasme VPT paslauga yra vienintelė paslauga, galinti perimti tuos duomenis. Na, o tai padarė „Facebook“. Savo VPN paslauga ji rinko duomenis, kuriuos vėliau panaudojo reklamos tikslams.

Pats „Facebook“? Pastarosiomis dienomis FPK jai buvo skirta 5 milijardų USD bauda už vartotojų duomenų neapsaugojimą.

Todėl, kai klausiate, ar „FaceApp“ yra saugu, ir manydami, kad tam reikia duomenų, turite atsižvelgti ir į tai, kad visi kiti.

Kadangi visi renka duomenis, ar tai svarbu?

Turime aiškiai pasakyti vieną dalyką.

Bendras duomenų rinkimas yra naudingas.

Be jo dauguma verslo netektų verslo, nes skelbimai pasieks netinkamus, nerūpestingus žmones.

Nerenkant duomenų įmonės, atliekančios studijas, neturėtų duomenų, kurių reikia žmonėms padėti.

Ar kada susimąstote, kaip „Google“ žino apie eismą, kai liepia eiti kitu keliu? Jis naudoja jūsų ir daugelio kitų vietą.

Realybė yra tokia, kad dauguma iš mūsų nerimauja dėl to, kad įmonės renka nesvarbius duomenis, nes nė vienas žmogus niekada į tai nežiūrės, nes jų yra per daug, nes šie duomenys dažniausiai daro mūsų gyvenimą geresnį, užuot susitelkę ties realiomis grėsmėmis. internetą, kurį aptarsime vėliau šiame įraše.

Žmonės dažnai galvoja, kad Kinija yra blogis, ir cenzūruoja visus. Ji tikrai naudoja cenzūrą, tačiau viena pagrindinių priežasčių, kodėl ji turi savo socialinę žiniasklaidą, yra ta, kad ji gali rinkti duomenis savo naudai.

Jokio kito įrašo apie „FaceApp“ saugu kalbėti apie tai?

Ar „FaceApp“ yra saugus nuo žmonių, vagusių jūsų tapatybę, perspektyvos?

Kyla didžiulė baimė, kad surinktos nuotraukos bus naudojamos tapatybės vagystei ir jūsų veidas bus panaudotas tokiuose dalykuose kaip pornografiniai vaizdo įrašai, ypač dėl fantastiškų „FaceApp“ AI funkcijų.

Ir tai, be abejo, yra potencialas. Bet nesvarbu, ar naudojate „FaceApp“, ar ne, bet kokiu atveju tai yra tikėtina todėl, kad jūsų draugui buvo įdomu, kaip jūs atrodote, ar dėl to, kad esate labiau žinomas.

Nesvarbu, ar jūs naudojate, ar ne, galite būti veikiami tokių dalykų, kaip jums, ar jums tai patinka, ar ne, ypač jei esate labiau žinomas.

Norite visiškai apsisaugoti nuo rizikos, kad kažkas jus pateks į kažkieno kūną? Niekada nekelkite jokių savo nuotraukų. Tai galiausiai viskas, ko reikia. Ne visai praktiška, tiesa?

Kaip apsisaugosi nuo realių grėsmių internete?

Tikros grėsmės? Tai, kad vaikinas savo nešiojamajame kompiuteryje lengvai pasiekia tai, ką rašome nešiojamajame ar telefone, kai kavinėje naudojate viešą „Wi-Fi“. Nesvarbu, ar tai mūsų adresas ir informacija, kurią įvedėme sakydami kam nors atostogauti (dėl to vagis žino mūsų namus nemokamai), ar mūsų interneto tiekėjas sako, kad jie neprižiūri, ką mes darome būdami kartu pasakė mums, kad atsisiuntėme tai, ko neturėtume.

Tai yra keletas didelių grėsmių, keliančių didelę riziką mums, apie kurias niekas nekalba. Kodėl? Rašyti apie tai, kad Rusijos programa yra pavojinga, yra daug geresnė antraštė?

Ar „FaceApp“ yra saugus? Galbūt bus imtasi kai kurių duomenų, tačiau taip bus tik apie visas kitas jūsų naudojamas programas, nebent jos būtų sukurtos šalyse, kuriose taikomi labai griežti privatumo įstatymai, pavyzdžiui, Švedijoje. Didelė grėsmė? Tai kavinėje, kurioje lankotės, naudojate nemokamą „Wi-Fi“.

Kaip jūs galite būti saugus, kai kyla realios grėsmės, tokios kaip ši? Jūs naudojate VPN.

VPT? Savo tinklaraštyje VPN paslaugas dažniausiai minime kaip geografiškai blokuotų paslaugų atblokavimo priemonę, tačiau pagrindinis VPN paslaugų tikslas iš tikrųjų yra apsaugoti jus internete.

Kaip? Pakeitus savo IP ir susidedant iš tokių dalykų kaip karinio lygio šifravimas, sumaišytas su tinkamomis apsaugos priemonėmis, tokiomis kaip apsauga nuo „IPv6“ nuotėkio, DNS nuotėkio apsauga, „Kill Switch“ ir „App Guard“, kurios užtikrina, kad įvykus VPN nesėkmei jūs esate vis dar esate visiškai apsaugoti, nes galiausiai esate visiškai apsaugoti tik tada, kai esate 100% apsaugoti.

Ar VPT saugos jus?

Kai naudojate VPN su visomis anksčiau išvardytomis funkcijomis, tokiomis kaip apsauga nuo IPv6 nuotėkio, jūs esate visiškai apsaugoti, kai naudojate VPN, tačiau vis tiek kyla klausimas, ar saugus VPN gali jus išlaikyti, ir kuo jis iš tikrųjų gali jus apsaugoti nuo?

Tas klausimas? Jis prasideda tuo, iš kur atsiranda jūsų VPN. Galų gale, nors mes dažnai ieškome, kokių funkcijų turi VPN ar kiek paslaugų jis gali atblokuoti, ar tai yra „DAZN“, „Hulu“ ar „Hotstar“, dažniausiai niekada nežiūrime, iš kur gaunama VPN paslauga. Ir tai yra svarbu.

Kodėl? Galiausiai VPN paslauga, skirta apsaugoti jus, taip pat yra paslauga, kuri gali jus parodyti, jei šalyje yra neteisingi įstatymai. PrivatusVPN? Ji kilusi iš Švedijos, šalies, kurioje taikomi griežčiausi ir geriausi privatumo įstatymai. Tai reiškia, kad net jei norėtume saugoti jūsų naudojimo žurnalus, mes to negalime. O švediška sistema? Tai neįtikėtinai gerai vykdo jos įstatymus. Nesvarbu, ar tu garsus, ar ne.

Vis dėlto ar VPT tikrai užtikrins jūsų saugumą internete? Mes turime visą tinklaraščio įrašą šia tema. Trumpas atsakymas? Ne.

VPT apsaugos jus nuo didelių grėsmių, tokių kaip jūsų interneto tiekėjas, kažkas bando prieiti prie jūsų duomenų kavinėje ir pan., Tačiau jis neapsaugo jūsų, kai „FaceApp“, „Facebook“ ar „Instagram“ renka duomenis. VPT užtikrins, kad visi siunčiami duomenys būtų siunčiami niekam kitam jų nesikišant, tačiau tos tarnybos vis tiek turės tuos duomenis, o jei jie neteisingai juos naudos, jūs nebūsite apsaugoti..

Ar tai svarbu? Daugeliu atvejų ne. Mes tiesiog nesame pakankamai ypatingi, kad tarnyba mums rūpėtų daugiau nei milijonais ar kai kuriais atvejais milijardais kitų.

Taigi kodėl gi neapsaugoję nuo realių pavojų internete, o ne nerimaudami dėl naujienų svetainių hipe antraščių? Pradėti nuo „PrivateVPN“ yra nemokama.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me