Ar „Disney Plus“ išeina iš JAV ir ar verta?

Ar „Disney Plus“ išeina iš JAV ir ar verta?

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-10 17:14:41 Pramogose


Girdėjote, kad pasirodys „Disney Plus“, bet jūs svarstėte tipines pramogas, kurios ribojamos ne JAV, ir norite sužinoti, ar „Disney Plus“ pasirodo ne JAV, kai ji pasirodys ir ar ji verta??

Atsakymas į klausimą „Ar„ Disney Plus “pasirodys ne JAV“ yra sudėtingas

Mes pateiksime tai taip. „Disney Plus“ pasirodys ne JAV. Tai beveik neabejotina. Vietoj „ar„ Disney Plus “yra ne JAV“, reikia užduoti daugiau klausimų, kada ir kur.

Skirtingai nuo kitų platformų, „Disney“ nėra ribojamas tiek, kiek jis gali parodyti savo turinį, apie kurį išsamiau kalbėsime dalyje, ar „Disney Plus“ yra to vertas, tačiau jokia didesnė srautinio perdavimo platforma niekada nebuvo paleista daugelyje šalių vienu metu. Taip yra todėl, kad iš pradžių šalyje yra didžiulis išteklių ir pasirengimo poreikis, niekada nepamiršk krūvos.

Taigi taip, „Disney“ turi daug galimybių, kai pasirodys visame pasaulyje, tačiau tai tiesiog neįvyks iškart. Nors nesijaudinkite, šiame straipsnyje jums parodysime būdą, kaip priversti „Disney Plus“ veikti ne JAV.

Ar „Disney Plus“ to vertas?

Visi retkarčiais mėgsta šiek tiek „Disney“, tačiau ar verta įsigyti „Disney Plus“ už tai? Žiūrėkite, tai ne tik „Disney“ filmai.

Pažvelgę ​​į tai, ką „Disney“ veikė per pastaruosius porą metų, galite greitai pastebėti, kad „Disney“ užkulisiuose atliko milžinišką darbą, kuris per artimiausius 2 metus gali tapti aukščiausia transliacijos platforma pasaulyje. -3 metai.

Žiūrėkite, kalbant apie turinį, „Disney“ taiko visiškai kitokį požiūrį nei „Netflix“. Nors „Netflix“ perka teises į turinį, partnerius, mėgstančius CW, ir kuria savo turinį, „Disney“ to nepadarė, atėmus paskutinįjį.

„Disney“, užuot pirkusi teises į filmus ir laidas, perka įmones, turinčias teises, į filmus ir laidas.

2019 m. Kovo mėn. „Disney“ baigė įsigyti „20th Century Fox“. Taip, studija, kurioje patiko „Avataras“, „Ledynmetis“, „X-Men“ ir tiek daug kitų nuostabių filmų, kad net nesiruošiame sudaryti sąrašo. Jei norite pamatyti, tai yra Vikipedijoje.

Sandoris kainavo 71,3 milijardo dolerių ir taip pat apėmė „National Geography“, FX ir „Fox“. Tai taip pat suteikė „Disney“ 30% nuosavybės dalį „Hulu“.

„Fox“ mėgsta simpsonus, „Family Guy“, „Empire“, „Pragaro virtuvę“, „Prison Break“ ir daugelį kitų..

2009 m. „Disney“ taip pat įsigijo „Marvel“, kurį visi mėgstame. 2012 m. „Disney“ įsigijo „Lucasfilm“ iš naujo paleisiantį „Žvaigždžių karus“, o dabar netrukus pasirodysianti televizijos laida „Žvaigždžių karų“ visatoje.

Žvelgiant iš „Disney Plus“ vertos perspektyvos, palyginti greitai jis bus didžiausias „Netflix“ konkurentas. Mėgstantys „Amazon“ gali turėti daug pinigų šou kūrimui ir gali turėti teises į Žiedų valdovą, tačiau „Disney“ iškart turės prieigą prie jų didžiulės „Disney“ bibliotekos, didžiulės „20th Century Fox“ ir „Fox“ bibliotekos, „Marvel“ bibliotekos, galbūt kai kurių iš Hulu biblioteka ir, žinoma, taip pat „National Geographic“ biblioteka. Visi kartu kurdami turinį, pavyzdžiui, jau minėtą „Star Wars“ televizijos laidą.

Ir visa tai už pusę „Netflix“ kainos.

Tikriausiai jus sujaudinome, ar ne? Jūs atėjote čia norėdami sužinoti, ar „Disney Plus“ yra ne JAV, ir ar tai verta, ir atvirai kalbant, tikriausiai mes jus labiau sujaudinome dėl platformos, nei manėte, kad būsite. Mes taip pat sakėme, kad parodysime, kaip galite naudoti „Disney Plus“ ne JAV, ir mes nemeluodavome.

Štai ką galite padaryti, kol nesužinosite, kad „Disney Plus“ pasirodys už mūsų ribų

Naudokite VPN.

Tai taikoma visoms platformoms, kurias norite atblokuoti ne JAV ar JAV. Apie tai, kaip naudoti „Hulu“ Kanadoje, kaip žiūrėti „Hulu“ JK, apie tai, kaip nustatyti „DAZN“ ne Kanadoje, apie italų „DAZN“, „American DAZN“, apie tai, kaip atblokuoti „BBC iPlayer“ JAV ir dar daugiau, tinklalapyje rašėme anksčiau, ir nors kai kuriose platformose veiksmai skiriasi (todėl mes sudarome šiuos vadovus), naudodamiesi VPN naudokite bet kurią pramogų platformą, naudodami tą patį, kaip ir „Disney Plus“..

VPN paslaugos suteikia galimybę pakeisti savo buvimo vietą už jos ribų. Tokiu atveju jūs galite būti JAV, nebūdami ten.

Veiksnys, kuris nulems, ar galite žiūrėti „Disney Plus“ ne JAV? Jūsų naudojama VPN paslauga.

„Disney“ žino, kad egzistuoja VPN paslaugos. Dėl to imamasi atsargumo priemonių, todėl serverius reikia optimizuoti konkrečioms platformoms. Pavyzdžiui, nors yra šimtai VPT paslaugų, „PrivateVPN“ yra vienas iš nedaugelio, veikiančių su DAZN, ir tas pats pasakytina apie „Disney Plus“.

Kol „Disney Plus“ pasirodys ne JAV, jei norite naudoti „Disney Plus“, turėsite naudoti VPN.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me