Ar „Disney Plus“ atkeliauja į JK ir ar to verta

Ar „Disney Plus“ atkeliauja į JK ir ar to verta

Autorius Michaelas Smolskis, 2019-05-10 16:38:07 pramogose


Išgirdote „Disney Plus“ ir susijaudinote? Taip darėme ir mes, kol neišgirdome, kad jis nebus pristatytas į jokią Europos vietą. Ar vis dėlto „Disney Plus“ atvyksta į JK? Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kodėl „Disney“ išleidžiamas ne JAV iškart, kodėl „Disney Plus“ yra to vertas ir kaip priversti jį veikti JK, kol jis nebus pasiekiamas JK.

Trumpas atsakymas į klausimą: ar „Disney Plus atvyksta į JK?“

Tai yra. Tik ne 2019 m. JK tai gali pasirodyti 2020 m., Nors 2021 m. Scenarijus yra labai realus.

Dabar paaiškinkime išsamiau.

Išsamesnis atsakymas į klausimą: ar „Disney Plus atvyksta į JK?“

Platformos paleidimas užima daug išteklių, nesvarbu, ar tai būtų klientų aptarnavimas, serveriai ar reklama. Nebuvo paleista jokia pagrindinė srautinio perdavimo platforma vienu metu. Nesvarbu, ar tai „Netflix“, ar „DAZN“. Paleidimas vienoje rinkoje ir susitelkimas ties jų auginimu yra daug geresnė strategija, nei bandyti padaryti viską iš karto. O tai iš „WOW AIR“, oro linijų bendrovė, kuri bandė padaryti per daug iš karto ir žlugo šių metų pradžioje.

Kai kurios platformos, tokios kaip „Hulu“ (nors mes parengėme vadovus, kaip „Hulu“ paversti JK), niekada nebuvo paleistos JK, todėl galbūt ieškodami „ar„ Disney Plus “atvyksta į JK“, jūs taip pat įtarėte, kad jos visai nebus . Vis dėlto yra.

Mes tai žinome, nes „Disney“ yra vienas žinomiausių prekės ženklų visame pasaulyje, pasiekiamų visoje planetoje, ir „Disney“ žino, kad žmonės pasirašys, jei gaus galimybę. „Disney“ taip pat žino didžiulę transliacijos vertę. Ir nors galima sakyti, kad „Amazon“ taip pat yra didelė kompanija, o „Amazon Prime“ nėra visiškai prieinama visur, „Amazon“ nepriklauso didžioji dalis jos perduodamo turinio. Disney daro. Tai taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl „Disney Plus“ bus to vertas.

Kai „Disney Plus“ pasirodys JK, kuri, kaip mes įtariame, bus arba antra, arba trečia vieta, kurioje „Disney Plus“ įsikurs, ji neturės jokių problemų dėl turinio srautinio perdavimo, nes jai priklauso tokios įmonės kaip „Marvel“, „National Geographic“, „20th Century Fox“, „Fox“ ir „Lucasfilm“. Ir jei niekas negali sutrukdyti jums transliuoti turinio dėl tinkamų problemų, tai labai palengvina plėtrą į kitas šalis. Jau neminint to, kad pats „Disney“ turi didelę turinio biblioteką.

Ar „Disney Plus“ bus to vertas atvykus į JK

Jau minėjome, kad „Disney“ neturės jokių problemų dėl turinio, kuris bus pasiekiamas JAV, JK, srautinio perdavimo, nes jam priklauso visas srautiniame turinyje užuot mokėjęs tik už galimybę srautas.

Bet ar „Disney Plus“ to vertas? Arba turėtumėte laikytis „Netflix“?

Keršytojai: „Endgame“ taps išskirtiniu „Disney Plus“, kuris ateis į platformą 2019 m. Gruodžio mėn. Beveik visi myli „Marvel“, o jei nematysite „Endgame“ kino teatruose, jūsų vienintelis pasirinkimas bus „Disney Plus“. Taip bus su visais kitais filmais, kuriuos išleis „Disney“ valdomos kompanijos, įskaitant „Avatar 2“, „Avatar 3“, „Avatar 4“ ir „Avatar 5“ su „Avatar 2“, kurie šiuo metu dirba..

„Netflix“ siūlo keletą puikių filmų, tačiau filmai, kuriuos jis turi ar kuria, retai kuria kokybės prasme konkurenciją su „Marvel“ ar „20th Century Fox“ darbais. Jau neminint to, kad tokie kūriniai kaip „Simpsonai“ ir „Šeimos vaikinas“ priklauso „Fox“.

Šiuo metu „Disney“ taip pat dirba prie originalių serialų su „Star Wars“ serijomis.

O, ar mes paminėjome, kad visa tai kainuoja 6,99 USD, o tai greičiausiai bus 6,99 £ JK, kai „Disney plus“ oficialiai pasirodys JK, kuri yra kur kas labiau prieinama nei „Netflix“?

Mes pasakysime taip, jei „Disney Plus“ sudarytų tik iš „Disney“ turinio, sunku būtų rekomenduoti. Bet kadangi „Disney“ taip pat priklauso „20th Century Fox“, sukūrusiam daugybę neįtikėtinų filmų, tokių kaip minėtasis „Avataras“, „Marvel“, „Fox“ ir „National Geographic“, „Disney“ siūlo didžiulį turinio pasirinkimą. Labai aukštas kokybės lygis ir turbūt didžiausia viso to pardavimo vieta yra tai, kad esate susipažinęs su dauguma turinio, kuris pateks į platformą.

Jūs paklausėte, ar „Disney Plus“ atvyksta į JK, ir mes atsakėme, kad dar nėra, tačiau yra būdas priversti „Disney Plus“ dirbti JK ar bet kur kitur šiuo klausimu..

Kaip priversti „Disney Plus“ veikti JK, kol „Disney Plus“ ateis į JK

Tai gana paprastas procesas.

Norėdami žiūrėti „Disney Plus“ JK, turite priversti „Disney“ galvoti, kad esate JAV.

Ir jūs tai darote naudodami VPN.

VPN paslaugos apsaugo jūsų privatumą internete šifruodamos tai, ką darote, tačiau, kas svarbiau, jūsų atveju, leidžia jums pakeisti savo vietą nejudėdami. Šiuo atveju būti JAV.

Tačiau norint, kad „Disney Plus“ veiktų, svarbiausia yra gauti tinkamą VPN. Kaip ir DAZN bei „Hulu“, neužtenka vien naudotis VPN, nes tokios paslaugos kaip „Disney“ žino VPN paslaugas ir neleidžia joms veikti. Kai „Disney Plus“ pasirodys JAV, galėsite žiūrėti „Disney Plus“ JK prisijungę prie dešiniojo „PrivateVPN“ serverio..

Naudodamiesi „PrivateVPN“, taip pat galėsite naudotis DAZN, „Hulu“ ir daugeliu įmanomų „Netflix“ regionų, su gidais apie juos visus mūsų tinklaraštyje.

Parašė Michaelas Smolskis.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me