VPN, İngiltere’de kullanılması yasal mıdır? 2018 itibarıyla – Netflix ve İçerik

VPN, İngiltere'de kullanılması yasal mıdır? 2018 itibariyle - Netflix & içerik

Tarafından Michael Smolski, 2018-03-01 14:29:04 içinde Eğlence


VPN, İngiltere'de kullanılması yasal mıdır? Sonuçta, yasadışı içerik indirmek gibi birçok kötü şey için kullanılabilir. Bu yasadışı olmamalı mı? Bu kadar basit değil. İşte harika bir örnek, sebzeleri kesmek için bir bıçak kullanılabilir, ancak insanları öldürmek için de kullanılabilir. Bir VPN, bilgilerinizi çalmaktan korunmak için kullanılabilir veya yasa dışı içerik indirmek için kullanılabilir. Her şey onu nasıl kullandığınızla ve nasıl kullandığınızla ilgili bir VPN'in yasal olup olmadığını belirler.

Amerikan veya diğer Netflix'i izlemek istiyorsanız İngiltere'de kullanmak için yasal bir VPN'dir?

Ne olacağını düşünüyorsun? Netflix, ülkenizde bulunmayan favori şovunuzu izlediğinizi görecek ve sizi hapse gönderecekler? Bu işe yaramıyor. Paraya veya kötü medyaya bile değmez.

Kullanım Şartlarına aykırıdır. Bu doğru.

Netflix, her filmi ve TV şovunu her ülkeye akış yapma hakkına sahip değildir. Şirketlerin paraya mal olması ve Netflix'in VPN hizmetlerini kırması için baskı oluşturması. Sonuç olarak pek çok VPN hizmeti bir VPN ile çalışmaz. PrivateVPN yapar ve Netflix'in engellemesini kaldırma konusunda tam bir rehber vardır.

Netflix kullanımı söz konusu olduğunda İngiltere'de bir VPN kullanmak yasal mıdır? Kesinlikle. Yasalara aykırı değilsiniz. Yasadışı içerik izlemiyorsunuz. Aboneliğiniz için ödeme yaparsınız. Bugün itibarıyla, Birleşik Krallık'ta bir abonelik için ödeme yaparken farklı ülkelerde içerik izlemek için VPN hizmetlerini kullanma ile ilgili doğrudan bir yasa yoktur.. Kullanım Koşullarına aykırı olabilir, ancak yasallık söz konusu olduğunda, gayet iyi.

Akışınız bazen durabilir ve Netflix uygulamanızı yeniden başlatmanız gerekecek, ancak bunun dışında, diğer ülkelerde Netflix'ten içerik izlemekte sorun yaşamayacaksınız.

Aynı şey Netflix'e benzer diğer tüm abonelik hizmetleri için de geçerlidir..

Yasadışı İçerik İndirme ve İzlemeye Gelince İngiltere'de Kullanılması Yasal Bir VPN'dir?

İşte bu. Bir VPN, İngiltere'de her zaman yasaldır. VPN hizmetlerinde yanlış bir şey yok. Sadece yaptıklarınıza iniyor. VPN kullanmak yasa dışı değildir. Yasa dışı içerik indirmek. Yasa dışı içerik, günün sonunda hala yasa dışı içeriktir.

Bir VPN kullanıyorsanız ve yasa dışı içerik indiriyorsanız, bu yasa dışıdır, ancak yasa dışı olan bir VPN kullanımı değildir. Bu sadece senin eylemlerin.

Mükemmel şifrelemeye sahip bir VPN sizi yakalamaz, ancak yasal hale getirmez.

PrivateVPN, korsanlığı teşvik etmez ve bunu yalnızca eğitim amaçlı olarak belirtir, ancak gerekmediğiniz içeriği indirmeyi planlıyorsanız, her zaman bir VPN kullanmaya hazır olun, indirdiğiniz öğelerdeki şeyleri gizlemek zor değildir.

Ve dikkatli ol, tüm VPN şirketleri size bir VPN'in sağlaması gereken güvenliği sağlamaz. Örneğin, Facebook'un sahip olduğu Onavo ücretsiz bir VPN hizmeti sunuyor, ancak etkinlikleriniz hakkında veri topluyor. Ve bu bir VPN demek değildir.

VPN Hizmetleri İngiltere'de Yasadışı Olsaydı Ne Olurdu?

Diyelim ki AB'den ayrıldıktan sonra İngiltere onu yasadışılaştırmaya karar verdi. Aslında ne olurdu? Çok fazla zaman, hiçbir şey değil.

Çok sayıda VPN şirketi var ve internetin bir kısmından böyle kurtulmak inanılmaz derecede zor. Bugünlerde internette belirli mektupları yasaklayan Çin, tüm VPN hizmetlerinin Şubat 2018'in başından itibaren Çin'den kaldırılması istenmesine rağmen, VPN hizmetlerinin kullanımını tamamen kaldıramadı.. Sadece bir tane olmadığı için böyle hizmetleri kaldırmak gerçekten zor.

Çin'de, turist olarak, gerçekleşen VPN'nizi kaldırana kadar telefonunuz engellenebilir. Çin'de yaşıyorsanız, hapse girmek gibi daha ciddi yankılarla karşılaşabilirsiniz. Bir VPN kullandığınızı bilmek gerekir. Birini kullandığınızı söylemenin yolları var. Ama birini kullanan kişinin kim olduğunu bulmak o kadar da basit değil. Bir VPN harika. Bununla birlikte, birisinin bilgisayarından geçmek gibi, öğrenmenin birçok yolu vardır..

Bir VPN İngiltere'de Kullanım için Yasal mı? Onunla Ne Yaptığınıza Bağlıdır

Normalde yasa dışı olan içerik yapmak hala yasa dışıdır. Ülkenizde diğer tarafta bulunmayan bir favori şovu izlemek yasadışı değil, Kullanım Koşullarına aykırıdır. Bir VPN yaptığınız şeyleri şifrelemeyi önler, ancak yasadışı bir etkinlik yapmak bir VPN kullanırken onu daha yasal hale getirmez.

VPN kullanmak İngiltere'de yasaldır. Ve kurulumu inanılmaz derecede kolay. Sayfanın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesini tıklayın. 3 adımlı kayıt işlemini gerçekleştirin. PrivateVPN istemcimizi indirin. Bilgilerinizi sağlayın. Bir sunucuya bağlanma.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me