Ucuz VPN Hizmetleri Buna Değer Mi?

Ucuz VPN Hizmetleri Buna Değer mi?

Ekleyen Michael Smolski, 2019-11-01 20:08:47 in VPN service


Ucuz VPN hizmetleri buna değer mi? Google'da bunu aradığınızda, ucuz VPN hizmetlerinin bir listesine rastladınız, ancak VPN hizmetlerini hiç kullanmamanızı söyleyen içeriğe de rastladınız.

Tüm bu içerikle ilgili sorun mu var? İnsanların VPN hizmetlerini yalnızca internette gizli kalmak için kullanmak istedikleri varsayılmıştır.

Ucuz VPN Hizmetleri Tamamen İhtiyaçlarınıza Bağlıdır

Ve sonuç olarak, bir VPN kullanmak isteyebileceğinizin 4 ana nedeni var.

  1. Hizmet sağlayıcınız / okulunuz tarafından engellenen içeriğin engellemesini kaldırmak için.
  2. Ülkenizde bulunmayan akış hizmetlerine / sitelerine erişmek için. (VPN kullanıcılarının% 51'i bunun için VPN hizmetleri kullanmaktadır.)
  3. Aynı ağa bağlıyken çevrenizdeki kişilerin verilerinize erişmesini önlemek için Starbucks gibi yerlerde şifreleme kullanmak için.
  4. Gizlilik / güvenlik için. (Bu karmaşık bir şey)

Ucuz VPN Hizmetlerinin Sunucu Miktarına Kadar Değeri

Size sadece her büyük ülkeye değil, aynı zamanda her büyük şehre erişim sağlayacak bir hizmet arıyorsanız, ucuz VPN hizmetlerinin buna değmediği yer.

...Ama kendinize sormalısınız, neden binlerce sunucuya erişiminiz olması gerekiyor?.

İş amaçlıysa ve çok çeşitli sunuculara ihtiyacınız varsa, daha pahalı bir hizmete gitmelisiniz.

Eğlence hizmetlerinin engellemesini kaldırmak istiyorsanız, miktar kalite ile ilişkili değildir ve çalışan sunucular.

Harika bir örnek mi? Hizmetimiz PrivateVPN.

3.000 sunucusu yok. Bin bile yok, ancak piyasadaki en Netflix bölgelerini destekliyor, yani mümkün olan en fazla Netflix içeriğinin engellemesini kaldırabilirsiniz.

İnsanlar olarak hepimiz doğal olarak daha fazlasını seçiyoruz. Miktarı seviyoruz ve VPN hizmetleri hizmetlerini bu şekilde pazarlıyor. Bir hizmetin daha fazla sunucunun olması durumunda otomatik olarak daha iyi olduğunu varsayarız;.

Ancak, maalesef durum böyle değil.

ESPN +, DAZN, Hulu, Starz ve coğrafi kısıtlamalara sahip diğer tüm akış hizmetleri VPN hizmetlerinin çalışmasını engellemeye çalışır.

Neden? Aksi gibi, bu şirketler içerik gösterdikleri yerdeki sözleşme anlaşmalarını çiğniyorlardı.

Sonuç olarak, VPN sunucuları yalnızca otomatik olarak eğlence hizmetleriyle çalışmaz.

Bu, daha düşük sunucu kalitesine sahip ucuz VPN hizmetlerinin otomatik olarak buna değer olduğu anlamına gelmez..

Daha azı otomatik olarak kaliteyi eşitlemez.

Bu durumda daha önemli olan, kullanmak istediğiniz sunucuların erişmek istediğiniz eğlence platformlarını destekleyip desteklememesidir..

Ucuz VPN Servisleri Güvenliğe Gelince Buna Değer mi?

Ücretsiz VPN hizmetlerinin buna değip değmediğine dair yazımızda, bir şey ücretsiz olduğunda gizlilik para birimiyle ödeme yapma eğiliminde olduğunuzu belirttik.

VPN hizmetleri bir iştir. Sadece koşmak için bile para kazanmaları gerekiyor.

Peki bir hizmet nasıl ücretsiz olarak çalışır ve para kazanır? Verilerinizi satarak.

Ücretsiz VPN hizmetleri kullanımdaki günlükleri toplar ve daha sonra ilk noktada bir VPN'in noktasını tamamen ortadan kaldırarak işlem yapar.

Öte yandan, ücretli hizmetler geçmişte, günlükleri saklamadıklarını ve bir grup yüksek profilli hackerların hapiste olduğunu söyledi..

Gerçek şu ki, bir VPN kişisel verilerinizi şifreleme yoluyla etrafınızdaki bilgisayar korsanlarından korurken ve konumunuzu maskelemek için size farklı bir IP sunacak olsa da, genellikle internette tam olarak güvende kalmak için yeterli değildir.

IP adresiniz değişti mi? Sızana kadar harika. Bu nedenle, kullandığınız istemcinin de doğru güvenlik önlemlerine sahip olması önemlidir.

PrivateVPN burada IPv6 Sızıntı Koruması, DNS Sızıntı Koruması, Uygulama Koruması ve Killswitch gibi özelliklerle devreye giriyor.

O zaman yeterli mi? Ne aradığına bağlı.

Sizin hakkınızda veri toplayan şirketler, IP'niz değişmiş gibi gördüğünüz reklamları göstermeye devam edebilecek, web siteleri yine de binlerce farklı veri noktası toplayabilir. Sonuçta, hala aynı işletim sistemini sallıyorsunuz, hala aynı ekran çözünürlüğüne sahipsiniz ve aynı web tarayıcısını aynı grafik kartıyla sallayın. Bütün bunlar sizi tanımlamak için de kullanılabilir. Buna tarayıcı parmak izi deniyor.

Ucuz VPN Hizmetleri Buna Değer mi?

İnsanların VPN hizmetlerini kullanmasının dört ana nedeni olduğunu belirttik.

Buna değer olup olmadıklarının cevabı, karmaşık.

Bu, belirli bir hizmete bağlıdır ve bu nedenle PrVPNivate'de, bir kart sağlamanıza gerek duymayan 7 günlük risksiz bir deneme sunuyoruz. Sadece üye olun, gitmeye hazırsınız.

Ve erişmek istediğiniz tüm akış hizmetlerinin engellemesini kaldırdığınızda kendiniz öğrenin.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me