Ücretsiz VPN Hizmetlerinin 2019’da Kullanımı Ne Kadar Güvenli?

Ücretsiz VPN Hizmetlerinin 2019'da Kullanılması Güvenli ve Ücretli?

Ekleyen Michael Smolski, 2019-01-07 22:22:34 içinde VPN service


Bazı soruları ücretli VPN hizmetlerinin varlığına işaret edecek birçok harika ücretsiz VPN hizmeti var, ancak o zaman sizin gibi düşünen başkalarının da 2019'da kullanmak için güvenli ücretsiz VPN hizmetleri olduğunu ve ne pahasına? İşte şey, bir şey ücretsiz olduğunda, genellikle gizlilik para birimiyle ödeme yaparsınız.

Bu yazıya harika bir başlangıç ​​değil, ha?

Ama gerçek bu.

Bu, ücretsiz bir VPN kullanmamanız gerektiği anlamına gelmez, çünkü bazıları için ödemek istediğiniz maliyete ve gerçekte neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak hala mükemmel bir seçim olabilirler..

Veriler Genellikle Birine Aboneliğinizden Daha Değerlidir

2019'da kullanmak için ücretsiz VPN hizmetlerinin ve ne pahasına olursa olsun, maliyet kısmının çok ilginç olduğunu merak ediyorsanız.

Verileriniz yılda yaklaşık 240 $ değerinde olabilir. Yıllık VPN aboneliği için ödeyeceğinizden çok daha fazlası. Elbette, bunun için kullanılan veriler tam olarak VPN endüstrisine dayanmaz, ancak verilerin değerli olduğunu gösterir.

Ancak VPN hizmetleri gizlilik sağlamayı amaçlamaktadır,?

Evet, ancak bir şey ücretsiz olduğunda, genellikle gizlilik para birimiyle ödeme yaparsınız.

Facebook'un Onavo adlı bir VPN'si var. Bunu duymuş olabilirsiniz. Belki de değil. Her iki durumda da çok fazla veri topladı. Apple sonunda onu mağazadan kaldırdı! Bu ücretsiz bir hizmettir ve aldığınız şey için aldığınız şeyin bedelini ödemeniz dışında sizi bir VPN'in olması gerektiği gibi korur.

Bu sadece bir VPN hizmeti. Veriler üçüncü taraflara satılabilir. Ya bir hükümet satın alırsa? Etik değil, ama yapılabilir. Çin gibi ülkelerin böyle bir şey yapması sürpriz olmaz..

Ücretsiz VPN Hizmetlerinin 2019'da Kullanılması Güvenli mi ve Toplanan Veriler Daha da Önemli mi?

Çoğu durumda ücretsiz VPN hizmetlerinin kullanımı güvenlidir. Ancak bunun nedeni, hiç kimse muhtemelen erişmemeniz gereken bir şeye eriştiğinizi umursamıyor..

Sorun, birinin bakımını yapmaya başlaması veya verilerinizi size karşı kullanmasıdır. İşte o zaman ücretsiz VPN hizmetleri tehlikeli hale gelir.

Bulunduğunuz ülkede yasa dışı kabul edilebilecek herhangi bir şey yaparsanız ve ücretsiz VPN hizmetlerinin kullanılmasını istiyorsanız, pişman olmadan önce ücretli bir hizmete yatırım yapmalısınız..

Ama bu sadece yasadışı şeyler yapmakla ilgili değil. Bir hizmetin sizinle ilgili bilgileri olduğu için, erişilebilecek veya sizden geldiği bilinen bilgileri tutmakla ilgilidir. Müşteri bilgisinden bahsediyoruz. Özel görüşmelerden bahsediyoruz.

Sadece 2019'da Ücretsiz VPN Hizmetlerinin Kullanılması Güvenli Midir?

Gizlilik sorunu ücretsiz hizmetlerin ötesine uzanmaktadır. Mesele, ücretsiz hizmetlerin gizlilik sorunlarına daha fazla maruz kalmasıdır, çünkü bu şekilde para kazanırlar. Ücretli hizmetler, ücretli aboneliklerden gelir elde ederler, ancak bu, veri depolamadıkları anlamına gelmez. Son birkaç yılda, VPN şirketleriyle ilgili olarak kimseyi ifşa edebilecek günlükleri tutmadıklarını iddia eden olaylar oldu.

Ve sonuçta ücretsiz VPN hizmetleri veri toplarken, Onavo'nun beğenileri en azından bunu söylüyor. Bazı ücretli hizmetler, yapmadıklarında istemediklerini iddia eder. Ve bu büyük bir tehlike. Ücretsiz bir hizmete gidiyor musunuz ve merak ediyorum, bu yayının yanlış olduğunu umarak 2019'da güvenle kullanılabilecek ücretsiz VPN hizmetleri mi yoksa sizi ifşa edebilecek ücretli bir hizmet alıyor musunuz??

Bir Hizmet Yasal Olarak Günlüklerinizi Saklayamıyorsa?

Size PrivateVPN'in şimdiye kadar yapılmış en mükemmel hizmet olduğunu söylemeyeceğiz, o zaman asla güncellemeleri yayınlamamız gerekmeyecek, size söyleyeceğimiz şey, müşteri hizmetleri ve değeri için en iyi hizmet olarak seçildiğimizdir. Ve bu değer özellikle en Netflix lokasyonları, DAZN, Hulu, BBC ve diğer çoğu eğlence platformları için desteğimizle eğlence bölümünde gösteriliyor, yani nerede kullanmak isterseniz isteyin, nerede olursanız olun hemen hemen yapabilirsiniz, Amazon Fire TV Stick'te bile çalışan Stealth VPN ile Çin'de olsanız bile!

Ama daha da önemlisi, bu yazıyı okuduğunuz ve tamamen güvenli bir hizmet arıyorsanız, PrivateVPN bir İsveç şirketidir ve İsveç gizlilik yasalarına göre diğer ülkelerin önünde. Verilerinizi istemiyoruz, ancak yaparsak yasal olarak bile edemeyiz. Ve güvenilecek bir şey varsa, belki de yasa olmalı.


2019'da Ücretsiz VPN Hizmetlerinin Kullanımı Güvende mi??

Çoğu kişi ücretsiz bir VPN hizmeti kullanırken güvende olacak. Yine de bunu arıyorsanız, güvenli bölgede bir şey yapmıyorsunuz. Ve eğer öyleyse, çoğu insanın umurunda olmadığı için güvenlik açısından ücretsiz bir VPN sizin için yeterli olsa da, internetin çoğunu sansürün gerçekleştiği ülkelerde kullanamazsınız. bir VPN hizmetinin sağladığı eğlence özelliklerini kaçıracaksınız.

Nihayetinde gizliliğiniz maliyettir ve muhtemelen bugün hangi sitelere eriştiğinizi bilen birisini umursamasa da, birileri tarafından bilinmesini istemediğiniz bir şeye ne zaman eriştiğinize önem vereceksiniz..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me