Uçakta Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Uçakta Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-05-30 09:23:51 içinde Eğlence


2018. Amerikan Netflix'i bir uçakta izlemek istiyorsunuz çünkü 2018 olmasına rağmen, uçuşlar hala bir acı. Ve işte gerçek bu. Çok daha hızlı olmuyorlar ve vücudunuz muhtemelen 50'lerin sonunda ve 60'ların başında olduğundan daha fazla acı çekiyor. O zamanlar uçmak eskiden lükstü. Şimdi, en az yer kaplayan bir koltuğa oturmakla ilgili.

Ancak, özellikle giderek artan sayıda Wi-Fi özelliği nedeniyle rahatsız edici bir uçuşu unutmanın birçok yolu var. Wi-Fi'niz varsa, Amerikan Netflix'i bir uçakta izleyebilirsiniz. Veya açıkçası, herhangi bir Netflix. Çalışmadığı zamanlar hariç. İşte bu yüzden muhtemelen buradasınız.

Bir Uçaktaki Amerikan Netflix Neden Sizin İçin Çalışmayabilir?

Amerika'dan Avrupa'ya veya başka bir yere uçuyorsanız, bir noktada Amerika'da bulunmayacaksınız. İşte Amerikan Netflix'iniz Amerikan olmayana dönüşüyor ve “Bu başlık bölgenizde izlenemez” bir tür mesaj.

Bunun nedeni, Netflix'in bu gezegenin her yerinde içerik yayınlama hakkına sahip olmamasıdır, yani Amerika dışındayken belirli şovlar sizin için geçerli olmayabilir..

Netflix söz konusu olduğunda, Amerika her ülkenin kaçırdığı en büyük önceliktir. Amerikan Netflix'i bir uçakta ancak Netflix sizi Amerika'daki biri olarak görürse ve izlemezse Amerika'daki şovların bazıları başka ülkelerde de izleyebileceksiniz.

Büyük sorun, uçakların o kadar hızlı uçması ki, sizi biraz rahatsız edebilecek bir gösteri sırasında birkaç ülkede uçuyor olabilirsiniz.


Amerikan Netflix'i bir uçakta izlemenin en iyi yolu, Netflix'in siz olmadığınızda bile orada olduğunuzu düşünmesini sağlamaktır. Bu yöntem, uçtuğunuz havayolunun Wi-Fi kalitesi sunması koşuluyla Amerikan Netflix'i rahatsız etmeden izlemenize olanak tanır.

Uçakta Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Uçaktayken konumunuzu her zaman değiştirdiğiniz gerçeğini değiştiremezsiniz, ancak İnternet'in sürekli olarak tek bir yerde olduğunuzu düşündürmesini sağlayabilirsiniz..

Nasıl?

Bir VPN aracılığıyla.

VPN, sanal bir özel ağdır. Bazıları, verilerini internette koruyan bir araç olarak kullanır. Bazıları bunu ülkelerinde bulunmayan içeriğe erişmek için kullanıyor.

Bir VPN hizmeti konumunuzu anlamsız hale getirir. Brezilya veya Polonya'da olabilirsiniz ve hala Amerika'da olabilirsiniz. Bir VPN hizmetinin gücü budur. Seni orada olmadan neredeyse bir yerde yapabilirsin.

Bir VPN hizmetinin sunduğu hizmetlerin bir sonucu olarak, nerede olursanız olun American Netflix'i uçakta izleyebilirsiniz.

Doğru VPN'ye sahip olmanız koşuluyla. Ücretsiz bir hizmet bir seçenek değildir, çünkü bir uçakta evde olduğundan çok daha zayıf bir internet bağlantısı nedeniyle zaten daha yavaş olacak içeriği yayınlamak çok yavaş olacaktır..

Bir Amerikan sunucusuna bağlanmak da yeterli değildir. Netflix ile çalışan bir Amerikan sunucusuna ihtiyacınız var.

Netflix'e, Netflix'e belirli ülkelerdeki belirli içeriği yayınlama hakkı veren tüm bu şirketler baskı altındaydı. Bu şirketler, Amerika'da değilseniz, Netflix'te izleyebiliyorsanız farklı yollarla izlemeniz gerekmeyeceğinden, para kaybettiklerinden belirli içeriğe erişmenizi istemez. Sonuç olarak, Netflix VPN kullanıcılarına karşı çok büyük adımlar atıyor.

PrivateVPN, sadece hosting şirketlerinden ziyade IP transit sağlayıcılarından satın alma nedeniyle ağınızı yavaşlatmayarak doğru hızı sağlar ve sadece Amerikan sunucuları yerine çalışan Amerikan sunucuları sağlar.

Eğer bizim New York 1 veya bizon bir sunucuda Amerikan Netflix'i izleyebileceksiniz. Ve eğer Amerikan Netflix'i izlemek istemiyorsanız, sizi de ele geçirdik. Bunun için Netflix'teki tam kılavuzumuza göz atmayı unutmayın..

PrivateVPN'i Bir Uçakta Amerikan Netflix'i İzlemek İçin Nasıl Ayarlıyorsunuz??

  • Ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesini tıklayın ve seçim planınızı, şifrenizi ve e-postanızı ve ödeme şeklinizi sağlayarak kaydolun.
  • Sayfanızın altındaki İndir sekmesine giderek müşterimizi indirin.
  • Kurun ve Amerikan sunucularından birine bağlanın.
  • Nerede olursanız olun veya nerede olursanız olun, Amerikan Netflix'i uçakta izleyin.

Netflix ayrıca birkaç gün boyunca bazı filmleri ve TV şovlarını indirmenize izin veren harika bir özelliğe sahiptir. İzlemek istediğiniz şovla işe yarayabilir.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me