Tüm Cihazlarda Avrupa’da DAZN Nasıl İzlenir

Tüm Cihazlarda Avrupa'da DAZN Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-10-16 09:53:15 içinde Eğlence


Spor güzeldir ve DAZN de öyle. Favori takımınızı göstermeyen abonelikler için fazla ödeme yapmak yerine gerçekte istediğiniz canlı sporları izleyebilmek, çünkü yeterince iyi değil, bu harika. Kanada gibi yerlerde yaşıyorsanız. Ancak Avrupa'daki çoğu insan DAZN'ı izleyemez. Bu nedenle Avrupa'da DAZN'in tüm cihazlarda nasıl izleneceği sorusu.

Cihazınıza bağlı olarak adımlar farklılık gösterir, ancak her iki durumda da, bu yöntemi desteklemeyen Chromecast'i kullanmadığınız sürece Avrupa'da DAZN'i tüm cihazlarda izleyebilirsiniz..

Avrupa'da DAZN İzlemek için Önce DAZN Hesabı Yapmanız Gerekir

KOLAY DEĞİL!

Bakın, DAZN tıpkı Hulu gibi insanların hesap açmasını zorlaştırıyor. Ve bir hesap oluşturamazsanız, DAZN'i kullanamazsınız. Diğer adımlar buna kıyasla oldukça kolay.

Avrupa'da DAZN'i izlemek için bir Kanada kartına ihtiyacınız var. Daha sonra, daha sonra konuşacağımız bir Alman veya İtalyan kartı da olabilir, ancak şu anda bunun çalışması için bir Kanada kartına ihtiyacınız olacak.

Bir bankadan olması gerekmiyor. Ön ödemeli bir kart alın ve çalışmalıdır. Kanadalılar harika insanlar. Birinden yardım isteyin. Alternatif olarak, sanal bir kartla deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, bir Kanada kartına ihtiyacınız var.

Ve bir kez sahip olduktan sonra, bir hesap açın. Bunun nasıl yapılacağını açıklamamız gerekmez, değil mi?

Ancak, DAZN size ülkenizde mevcut olmadığını söyleyeceğinden, bir sonraki adımda bahsedeceğimiz şeyi uygulayana kadar bir hesap yapamayacaksınız..

Avrupa'da DAZN'i izlemek için, Desteklenen Bir Ülkede Olduğunuzu Düşünmeniz Gerekir

Spor akışı büyük bir pazardır ve BT, İngiltere'deki Şampiyonlar Ligi hakları için BT'nin bir milyardan fazla ödeme yaptığı bir dünyada, eğer BT insanların İngiltere'de DAZN ile Şampiyonlar Ligi'ni izleyebileceğini bilseydi, bu iyi olmaz. Bu nedenle DAZN, desteklenen bölgelerde olmayan kişilere hizmetlerini engelliyor.

Ancak engellenmemiş bir bölgede olmayı başarabilirseniz, DAZN çalışacaktır. Ve VPN, kendinizi engellenmemiş bir bölgeye nasıl yerleştirdiğinizdir. Sadece Kanada'daki bir sunucuya bağlanmanız gerekiyor ve patlama, DAZN çalışacak.

DAZN hariç, VPN'lerin en çok desteklenmeyen platformlarından biridir. DAZN ile çalışan bir VPN bulmak son derece zordur. Kanadalı sunucular olduğu kadar popüler değil.

PrivateVPN? DAZN'ı destekleyen çok az VPN sunucusundan biri.

PrivateVPN'in diğer bazı faydaları? Amazon Prime sunucuları ve bir VPN'deki en Netflix bölgeleri çalışıyor. VPN ile ilgili olarak, PrivateVPN tam eğlence paketidir.

Son adımda kaydolmak için bir şeyler uygulamanız gerekeceğini ve bu şeyin bir VPN olduğunu belirttik.

Peki, Avrupa'da DAZN'i tüm cihazlarda izlemek için DAZN uygulamalarını yüklemeye ne dersiniz??

Amazon Fire TV Stick / Cube'da Avrupa'da DAZN nasıl izlenir

Fire TV Stick / Cube cihazınıza tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi arayarak yapabileceğiniz bir DAZN hesabınız ve PrivateVPN yüklendikten sonra, DAZN Uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Ancak Amazon'un belirli sayıda Amazon Appstore'a sahip olması nedeniyle sorunlu ve Kanada'da bir tane yok, yani DAZN'i indirmek zor.

Amazon Fire TV Stick / Cube'da DAZN in Europe programını izlemek için DAZN uygulamasını indirmek için konumunuzu Almanya'da olacak şekilde değiştirmeniz gerekir, DAZN'nin desteklendiği ancak PrivateVPN'in henüz çalışan bir DAZN sunucusuna sahip olmadığı yerlerde. Bu, yalnızca uygulamaya ihtiyacınız olduğu için hiçbir şeyi etkilemez.

  • Konumunuzu Almanya'da olacak şekilde değiştirmek için önce Amazon web sitesine gitmeniz gerekir. Bir İngiliz mağazanız olduğunu varsayarsak, Hesabınız sekmesi. Farklı bir mağazaya bağlıysanız, biraz farklı görünebilir.
  • Her iki şekilde de adınızın etrafındaki içeriği tıklayın ve ardından içerik & Cihazlar Almanya'da bulunmak için adresinizi güncellemeniz gerekecek.
  • DAZN'i indirinceye kadar diğer bölgeler için ödeme kartlarını da kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, DAZN uygulamasını indirirken sorun yaşayabilirsiniz. Ne yazık ki, DAZN'i Avrupa'da veya herhangi bir yerde, Fire TV Stick'te doğrudan web tarayıcısından izleyemezsiniz.
  • Bunu yaptıktan sonra, Ayarlar Fire TV Stick / Cube'unuz ve ardından Hesabım ve tarafından Kayıt silmek. Birkaç dakika bekledikten sonra Amazon ayrıntılarınızı tekrar sağlamanız gerekecek, ancak DAZN uygulamasını görebileceksiniz..

İOS Cihazlarda Avrupa'da DAZN Nasıl İzlenir

Yeni iPhone XS'iniz var mı? Önemli değil. DAZN'ı tüm iOS cihazlarda izleyebilirsiniz.

Tabii ki DAZN ve PrivateVPN'de bir hesabınızın yüklü olması gerekiyor, ancak Apple App Store'unuzun mağazasını da değiştirmeniz gerekiyor.

Bu durumda, Kanada'da olacak şekilde değiştirmeniz gerekir.

Ama yeni bir hesap aç. Mağazanızın mevcut hesabınızdaki yerini değiştirirseniz, her şeyi kaybedersiniz. Endişelenme, sonra diğer hesabına geri dönebilirsin,.

Yeni bir hesap oluşturmak için, elbette, önce mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve Ayarlar'da iCloud sekmesine gidin, burada yeni bir hesap oluşturma hakkında bir düğme görürsünüz. Daha önce yaptın. Nasıl yapacağını biliyorsun. Adresinizin Kanada'da olduğundan emin olun. Bunun için Google'da bir adres oluşturucu kullanabilirsiniz.

Bir hesabınız olduktan sonra DAZN'ı indirin ve Avrupa'da DAZN'ı izlemeye hazırsınız!

Android'de Avrupa'da DAZN Nasıl İzlenir

DAZN hesabınız olduktan ve PrivateVPN kullandıktan sonra Avrupa'da DAZN'i Android'de izlemek için, sadece mağazanızın konumunu değiştirmeniz gerekir.

Adresine git payments.google.com ve tıkla Ayarlar ardından ülke sekmesi. Kanada'yı seçin ve bir Kanada adresi girin. Gönder ve gir Ayarlar cihazınızda ve ardından Uygulamalar nerede bulman gerekiyor Google Oyun mağazası ve bas Durmaya Zorla.

Hala içerideyken Ayarlar git Depolama ve büyük harflerle belirtilen düğmeyi tıklayın NET VERİLER.

Bu, DAZN'i kullanılabilir hale getirmeli ve eğer değilse, verileri temizleme ve Zorla Durdur'a basma.

DAZN In Europe'u tüm cihazlarda izleyin

Avrupa'da DAZN'i tüm cihazlarda izlemek zor değil, tıpkı ABD'de zor değil gibi. Önünüzde doğru araçlara ve bilgilere sahip olmanız şartıyla. Bu gönderide ihtiyacınız olan tüm bilgiler var.

Yine de yardıma ihtiyacınız varsa, ödüllü müşteri desteğimize ulaşın; size yardımcı olacağız.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me