Tamponlama veya Coğrafi Engelleme Olmadan Dünyanın Her Yerinde BBC iPlayer’ı Güvenle İzleyin


En sevdiğiniz BBC şovlarını yayınlayabilmeniz için hızlı, güvenli ve özel bağlantının keyfini çıkarın. Herhangi bir yer. Herhangi bir cihaz.

BBC iPlayer için tamamen özel bir VPN edinin ve sinir bozucu konum kısıtlamalarını ve hız azaltmayı atlayın. Hesabınız için herhangi bir risk yoktur ve İngiltere kataloğunun tamamını, sanki evdeymişsiniz gibi kristal berraklığında HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Diğer VPN'leri Denedim, Çalışmadılar…

Diğer birçok VPN sağlayıcısı teklif etme tam güvenli İngiltere IP adresleri. Yani BBC iPlayer nereden akış yaptığınızı görebilir. PrivateVPN’in 2048 bit askeri sınıf sunucularında değil Londra ve Manchester. Tamamen özelleştirildin! Ayrıca, diğer VPN hizmetleri tarayıcı çerezlerinizi temizlemenizi veya Chrome / Firefox'ta Gizli modda yayınlamanızı söylemez; size söyleyeceğiz. Hangi VPN'yi kullanırsanız kullanın, bunu her zaman yapmalısınız. .

İşte iPlayer şovlarının küçük bir listesi İngiltere dışında engellendi:

 • Eastenders
 • Mavi gezegen
 • Sherlock
 • doktor Kim
 • Masterchef
 • yaralı
 • Ejderha Den
 • Üst Dişli
 • Genç Suçlular
 • yan
 • Shetland
 • ve yüzlerce daha kaliteli TV şovu…

Geoblocking, en sevdiğiniz eğlenceleri kaçırmanıza neden oluyor.

Neden iPlayer'ı İngiltere Dışından İzleyemiyorum?

BBC iPlayer, yalnızca İngiltere'de yayın yapmak için doğru içerik lisanslama anlaşmalarına sahiptir. Geçerli bir TV lisansı ödemek evde BBC içeriğine erişmek için para ödediği için bu bir utanç. Yurt dışına çıkarsanız veya tatile çıkarsanız ne olur? Geri dönünceye kadar en sevdiğiniz TV şovları olmadan yapmanız gerekecek.

PrivateVPN ile değil. Türkiye'deki özel VPN konumlarımızla Londra ve Manchester, İngiltere'deki IP adreslerimizle favori programlarınıza, canlı spor karşılaşmalarına, haber kanallarına ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Özel BBC iPlayer VPN konumlarımıza bağlandığınızda, evden hiç ayrılmamışsınız gibidir. Yani dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak her yerden hızlı ve özel akış gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yüzden PrivateVPN'i yarattık

PrivateVPN’in iPlayer için özel olarak oluşturulmuş VPN'si ile içerik coğrafi engellemesini tek bir tıklamayla kolayca atlayabilir, en son şovları arabelleksiz HD kalitesinde aktarabilir ve seyahat ederken engellenen veya işaretlenen hesaplar hakkında endişelenmeyin.

 • Erişmek TAM İngiltere kataloğu kayıt olur olmaz iPlayer içeriğinin içeriği
 • Tadını çıkarın favori bbc gösterir yurtdışındayken
 • HD kalitesinde akış sınırsız bant genişliğimiz sayesinde tamponlama olmadan
 • Benzersiz uygulamamızla herhangi bir dizüstü bilgisayar, tablet veya mobil cihazdan akış gerçekleştirin
 • Herhangi birini kullanın genel veya özel wifi hesap güvenliğinizden ödün vermeden yurtdışı
 • Kalmak güvenli Askeri sınıf şifreli sunucularımızla

ve çok daha fazlası...

Diğer iPlayer kullanıcılarının PrivateVPN hakkında ne söylediklerini gör.

Başarılı bir şekilde şifreledikten sonra 15.000 Terabayt verilerin tutulması, kayıt tutulması % 99,98 çalışma süresi binlerce iPlayer hesabının kilidini açtığımızda, diğer sağlayıcıları denedikten sonra bile kullanıcılarımızın yıllarca PrivateVPN'e sadık kalmaları şaşırtıcı değil!

Kullanıcılarımızın PrivateVPN hakkında ne söylediklerini gör:

Bonnie Soderqvist

★★★★★

Bu VPN'i kesinlikle seviyorum

Bu çok iyi bir Özel VPN ve tekrar abone olacağım. Müşteri hizmetleri, samimi ve yararlı. Yeni bir IP numarası gösterdiğim alanları değiştirebilmeyi seviyorum ve yaptığım her şeyin veya okuduğum her zaman izlenmediğini hissediyorum. Kötü şeyler yapmıyorum ya da ahlaksız sitelere bakmıyorum ama yaptığım şey hiç kimsenin işi değil.

İncelemenin tamamını oku

Anonim

★★★★★

PrivateVPN, değer ve performansın zirvesidir.

"PrivateVPN benim için her zaman iyi çalıştı. Engellenen bir siteyi atlamama izin verdi. Diğer VPN'ler başarısız oldu! PrivateVPN kullanma deneyimim% 100 oldu.

Diğer VPN'ler sitelerin engellemesini kaldıramadı veya sunucularını çevrimiçi tutamadı ve uyarı veya kullanıcı ekranı görüntüsü olmadan başarısız oldu. VPN sunucusu herhangi bir nedenle Çevrimdışı olursa, kullanıcının sunucuyu bilmesi gerekir !"

İncelemenin tamamını oku

Dave

★★★★★

PVPN'den yardım

"PVPN'den yardım ve yedekleme yapamıyorum. Herhangi bir soruna cevap vermek için hızlı olmuştur, çok değil. PVPN hakkında bir arkadaşım tarafından tavsiye edilebilir ve bunu arkadaşlara ilettim.
teşekkür ederim"

İncelemenin tamamını oku

Sık Sorulan Sorular

+ İPlayer denizaşırı ülkelerdeki VPN kullanıcılarını azaltmaya başlamadı?

Dedikleri gibi, evet. Ama bu sadece Beyan şovlarının doğru lisans sözleşmeleri olmadan görüntülendiğini hisseden içerik sağlayıcılarını memnun etmek için yapılmıştır (bu parasal bir şeydir). Gerçekte, iPlayer olmaz dünyanın dört bir yanından bağlanan 1000 VPN'i takip etmek için.

PrivateVPN'de seçim yapabileceğiniz 4 ultra güvenli İngiltere sunucusu vardır ve yurtdışındayken iPlayer'ınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

+ Kesinti süresi akışımı kesecek mi??

Rekor kırdık % 99,98 çalışma süresi 2008'de piyasaya çıktığımızdan beri müşterilerimiz iPlayer için PrivateVPN'i seviyorlar!

+ Hız kesintileri düşük kaliteli akış veya arabelleğe alma anlamına gelir?

Birçok VPN hizmetinden farklı olarak, internet kapasitemizi doğrudan IP transit sağlayıcılarından satın alıyoruz. Bu, Yüksek kaliteli ağ (HQN) sunucularımızla birleştiğinde, büyük hız kesintileri yaşamayacağınız anlamına gelir.

Aslında, birçok ISS, faaliyetlerinize bağlı olarak bağlantınızı yavaşlatmak için Hız Azaltma özelliğini kullanır. Bir VPN kullanmak, ISS'ler etkinliklerinizi göremediği için bu azaltmayı atlar, bu nedenle bazı kullanıcılar aslında artmış İnternet hızları ve daha iyi akış.

+ BBC iPlayer'ı herhangi bir cihazdan izleyebilir miyim?

Evet, en popüler cihazları destekliyoruz:

 • Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar - Windows / Mac / Linux için PrivateVPN uygulamamızı kullanın
 • Akıllı Telefon ve Tablet - iOS ve Android için PrivateVPN uygulamamızı kullanın
 • Apple TV için - Yönlendiricinizde VPN kullanın

+ İPlayer hesabım gerçekten güvenli mi?

Teknik olarak, BBC’nin sistemleri hala İngiltere'de olduğunuzu düşünmek için kandırılacak, bu yüzden şüphe için bir nedenleri olmayacak. Askeri sınıf şifrelememiz ASLA 2008'de piyasaya çıktığımızdan beri tehlikeye atılmadı. Kısacası, evet, hesabınız güvende.

+ Fikrimi değiştirirsem ve para iadesi istersem ne olur??

Aşağıda harika bir garanti teklifimiz var...

Tamponlama veya Coğrafi Engelleme Olmadan Dünyanın Her Yerinde BBC iPlayer'ı Güvenle İzleyin

30 günlük TAM para iade garantiniz var!

PrivateVPN yurtdışındayken size iPlayer'a anında erişim izni vermezse, yüksek hızlı standartlarımıza ve coğrafi kilit açma iddialarımıza uyun, size geri ödeme yaparız her son kuruş! Şu anda final için karar vermek zorunda değilsiniz. Bizi risksiz deneyin...

PrivateVPN'i 30 gün boyunca deneyin ve sonunda BBC iPlayer'a erişiminizi korumak isteyip istemediğinize karar verin. Kesinlikle SIFIR RİSK var.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me