İrlanda’da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

İrlanda'da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Ekleyen Mertcan Aytar, 2019-02-25 09:27:25 in Entertainment


American Netflix'in yaklaşık% 50'si daha fazla İrlanda'dan daha TV şovları ve filmler. Her iki ülkede de Netflix için aynı tutarı ödüyorsunuz. İçerik ayrımcılığı? Aha. İşte bu yüzden İrlanda'da Amerikan Netflix'in nasıl izleneceğini araştırıyorsunuz.

Ancak İrlanda'daki Netflix kütüphanesi, Suudi Arabistan'daki Netflix gibi daha önce yazdığımız diğer ülkelerdeki kadar kötü olmasa da, hala oldukça zayıf. Neyse ki, İrlanda'da Amerikan Netflix'i izlemenin bir yolu var ve bu adımların her ikisinde de yürütülmesi çok zor değil.

Ama neden İrlanda'da Amerikan Netflix İzlemek için Arama Gerekiyor?

Bu, yasadışı rotayı kullanmak yerine aboneliğiniz için ödeme yaptığınızı ve ABD'deki insanlar için ne kadar ödediğinizi düşünürken isteyebileceğiniz bir şeydir, ancak paranızın değerini geri almıyorsunuz.

Netflix neden size daha az içerik sunmayı seçiyor??

Haklara iniyor.

Netflix kötü olmak istemiyor, ancak içerik için ödeme yaptığınızda, sadece her yerde hak elde etmiyorsunuz. Çoğu zaman, belirli bir bölge için haklara sahip olursunuz, diğer bölgeler daha pahalıya mal olur. Netflix müşterilerinin çoğu ABD'de ve bu nedenle Netflix'in nüfusun olduğu kadar küçük olduğu İrlanda'da içerik göstermek yerine Netflix'in Amerikan içeriğine yatırım yapması daha mantıklı..

Bu, Netflix'in İrlanda'ya yatırım yapmadığı anlamına gelmez, çünkü İrlandalı Netflix'te hala çok fazla içerik olduğu için, İrlanda Netflix'in diğer birçok içeriği kaçırdığı anlamına gelmelidir..

Netflix'in bu sorunları atlamayı ümit ederek yapmaya başladığı şeylerden biri, sansürün canlı ve dünya çapında iyi olduğu için içeriğin bağlamına bağlı olarak, çoğu ülkede gösterilebilecek kendi içeriklerinin çoğunu oluşturmaya başlamalarıdır..

Özetlemek gerekirse, Netflix içeriği eşit olarak dağıtacak olsaydı, işten oldukça çabuk çıkar.

Unutmayalım, bazen belirli bir ülkedeki belirli içerikler için hak sahibi olan bir konu da var. Disney'in yayın platformlarına henüz başlamamasının nedeni budur. Netflix'in yaza kadar hala birçok içeriğinin hakları var. Ve eğer birisi zaten gösteriyorsa, nasıl bir şey göstermek istersiniz??

İrlanda'da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

İrlanda'da Amerikan Netflix'i izlemek aslında İrlanda'da daha önce ele aldığımız BBC iPlayer'ı izlemek kadar basit.

Konumunuzu değiştirmek, neredeyse. Bu durumda, elbette ABD'de olmanız gerekiyor.

Bir VPN veya daha kesin olarak PrivateVPN bunu yapmanıza izin verir.

Bir VPN ile bir Amerikan sunucusuna bağlanabilir ve buna dayanarak İrlanda'da Amerikan Netflix'i izleyebilirsiniz.

Doğru VPN hizmetini kullanmanız şartıyla.

Şimdi, ihtiyaçlarınıza bağlı olduğu için sizin için en iyi VPN olduğumuzu söylemeyeceğiz. Ancak Netflix'e gelince, 5,000 manuel testten oluşan Compareitech tarafından yapılan testlere dayanarak piyasadaki en Netflix bölgelerini destekliyoruz, yani PrivateVPN ile piyasadaki en Netflix içeriğine erişebilirsiniz. Amerikan Netflix genel olarak en fazla içeriğe sahipken, her bölge de kendi özel içeriğine sahip olma eğilimindedir. Ayrıca, daha önce bahsedilen BBC iPlayer ile çalışıyoruz, aynı zamanda DAZN, Amazon Prime ve hatta Hulu, başka türlü göremeyeceğiniz içeriği görmek için ağ geçidinin kilidini açıyor.

Netflix'le ilgili olan şey, Netflix'in, içerik haklarına sahip şirketlerden Netflix'in de olduğu belirli şovlara ve filmlere baskı yapması nedeniyle VPN hizmetlerini de kırmak için önemli sayıda VPN hizmetinin Netflix ile çalışmamasıdır belirli alanlarda haklara sahiptir.

Ve evet, Game of Thrones'un 8. sezonunu internette yeni bölümü aramak için zaman kaybetmeden mümkün olan en yüksek kalitede izlemenizi sağlayacak HBO NOW'u bile destekliyoruz.

İrlanda'da Amerikan Netflix'in İzlenmesi

Nasıl yapılacağını bilmediğinizde zor, ancak adımları okuduktan sonra çok basit.

Bu size yardımcı olduysa, başka yararlı içerik bulmak için blogumuza göz atmanızı kesinlikle öneririz..

Ve son olarak, American Netflix'e sorumlu bir şekilde erişmenin tadını çıkarın.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me