Oyun için En İyi VPN (Ve Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)

Oyun için En İyi VPN (Ve Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)

Tarafından Michael Smolski, 2019-08-26 13:57:52 içinde Entertainment


Oyun için en iyi VPN hakkında bir rehber aradıysanız, mantıklı olmayan bir içerik bulacaksınız, ancak tamamen SEO düşünülerek yazılmıştır.. “Çoklu platform” olan bir VPN aslında oyun oynamak için bir VPN'e ihtiyaç duymanızın bir nedeni değildir. Bu kılavuzda, oyun oynamak için neden en iyi VPN'ye (veya bu konu için herhangi bir VPN'ye) ihtiyacınız olabileceğinden bahsediyoruz, çünkü herkesin ilk etapta buna ihtiyacı yoktur, ardından her platformda nasıl kurulur.

Oyun için En İyi VPN'i Arayan Çoğu Kişi İhtiyacı Var Çünkü Çünkü Şu anda Çoğu Oyun Oynamıyor

Çin'in, belirli oyunların gerektirdiği belirli Amerikan platformlarına izin vermediği. Ya da ABD'nin İran'a yaptırım uygulayıp Amerikan yapımlarının İran'da bulunmamasına neden olup olmadığı, oyun oynamak için en iyi VPN sorunu çözebilecek.

Teorik olarak, çoğu VPN hizmeti, oynamak istediğiniz oyunun çalışmadığı ülkedeki sansür seviyesine bağlı olarak sorunu çözebilmelidir.. Ve ne yazık ki, yaptırımlar ve sansür çift olarak geliyor.

Bulunduğunuz Ülke Yaptırım Yaptıysa:

Yaptırımlar nedeniyle blokların atlanması çok kolaydır. Bunlar genellikle oyun için en iyi VPN'i gerektirmeyen ve hemen hemen tüm VPN servisleriyle çözülebilen sorunlardır..

Neden? Oyun şirketleri oyun oynamanızı istediği için. Yapmanız onlar için çok önemli. Fakat başlarına bela girmemek için yasalara uymaları gerekiyor. Ve bu nedenle, oyun oynamanızı engelleyen coğrafi bloklar koyarlar, ancak bir VPN hizmetinin oyunun engellenmediği bölgelerde sunucuları olması koşuluyla kolayca pasiftir.

Bu Hulu olsaydı, bununla ilgili tüm kılavuzu okumalısın. Ancak, öyle değil. Bu nedenle, bu tür bir coğrafi bloğu atlamak için oyun oynamak için en iyi VPN'e ihtiyacınız yok.

Bulunduğunuz Ülke Yaptırım + / Veya Sansürüne Sahipse:

Sansür genellikle ülkenizin VPN servislerini de yasakladığı anlamına gelir. Böyle bir yasağın etkinliği? Ülkeye göre değişir. Çin bu konuda son derece iyi, örneğin orada standart bir VPN çalıştırmak imkansız.

Çin gibi ülkelerde oyun oynamak için en iyi VPN? Bu, Gizli VPN çalıştıran bir VPN'dir ve bu oyun oynamak olsun ya da olmasın her şey içindir. PrivateVPN ile birlikte gelen bir şey.

Bkz. VPN hizmetleri, trafikleri normal trafiğe karışmadığından VPN hizmetleri olarak kolayca algılanabilir. Gizli VPN'nin düzelttiği bir şey. VPN'inizde böyle bir seçenek varsa, hükümeti ve yaptırımları atlayabileceğinden, sizin için oyun oynamak için en iyi VPN'dir..

Oyunlarınız Coğrafi Olarak Engellenmiyorsa, Oyun için En İyi VPN'e veya Oyun için Herhangi Bir VPN'e Gerçekten İhtiyacınız Var mı??

İnternetiniz için premium bir fiyat ödemenizin nasıl olduğunu merak ettiniz mi ve kağıt üzerinde harika bir bağlantı var, ancak söz konusu olduğunda, bir noktada oyununuz mükemmel olabilir, diğerinde tamamen olur oynanamaz?

Buna internet kısıtlaması denir ve bunu duyup duymadığınızdan, oyun oynarsanız veya genel olarak çok fazla internet kullanırsanız, geçmişte bir kereden fazla etkilendiniz.

İnternet kısıtlaması, sağlayıcıların “tıkanıklığı en aza indirir“İronik bir şekilde, bireysel olarak internete en çok ihtiyaç duyan sizin için tıkanıklık yaratır.

Çoğu sağlayıcı bunu yapabilir, çünkü çoğu ülke bunu önlemek için doğru yasalara sahip değildir, ve aniden mükemmel bir şekilde çalışan bir oyunun nasıl bir dizi dakika boyunca oynanamayacağını merak ettiyseniz, çoğu durumda oyunun sunucuları değil, internet kısma kullanan internet sağlayıcınız.

Süper pahalı bir yönlendiriciye yatırım yaparsanız, AmpliFI gibi bazı yönlendiriciler bant genişliği şeritleri arasında geçiş yapabilir ve sorunu atlayabilir, ancak bir VPN'in kandırmayı devre dışı bırakabilmesi için 300 doların üzerinde harcama yapmaya değer mi? internet sağlayıcınız?

Belki de PrivateVPN ile kendiniz deneyin. Risksiz. Kayıt işlemi sadece birkaç saniye sürüyor ve adınızı bile sormuyoruz.

Oyun için En İyi VPN Ne İle Geliyor?

Çeşitli sunucularla birlikte gelir, aynı zamanda doğru kalite dengesiyle.

Bu nedenle, oyun oynamak için bir VPN'e ihtiyacınız varsa hiçbir ücretsiz VPN hizmeti bir seçenek değildir. Ücretsiz bir VPN hizmeti, internet hızlandırmaya yardımcı olabileceği gibi oyununuzu hızlandırmaz, hizmetin sunucuları istediğiniz hızı sağlayamaz ve sonuçta ücretsizdir, bu yüzden herhangi bir beklentim var.

PrivateVPN? Ücretsiz değil, ancak muhtemelen ele alacağınız en basit 7 günlük deneme olan daha önce bahsedilen risksiz 7 günlük deneme sunuyor. Ve ondan sonra? İnsanlar verdiğimiz değeri sever.

Oyun için VPN hizmetleri söz konusu olduğunda daha önemli olan nedir? Kalite veya miktar? Her ikisinden de biraz, daha yüksek kalite ihtiyacı.

Sonuç olarak, bir hizmetin yalnızca 3 veya daha fazla sunucu konumu varsa, buna değmez, çünkü size en yakın olan bir sunucuya bağlanamazsınız, bu da oyunlarınızın en yüksek hızda olmamasına neden olur..

Aynı zamanda, tümü tutarlı kalitede değilse, 3.000 sunucunun olması gerekmez..

Birçok sağlayıcı internet kapasitesini doğrudan IP transit sağlayıcıları yerine hosting şirketlerinden satın almaktadır. Bu kesinlikle çok daha ucuzdur ve daha fazla sunucuya izin verir, ancak gecikmeyi artırır ve indirme hızlarını düşürür.

Oyun için en iyi VPN? Kimsenin bir sunucudan bir noktaya çok uzak olmaması için yeterli sunucuya sahip olan, aynı zamanda doğrudan IP transit sağlayıcılarının internet kapasitesiyle gelen sunucudur. Bunlardan birini kaçırırsanız, kullandığınız VPN oyun için en iyi VPN değildir ve yavaşlayan başka bir şeyle uğraşmanız gerekeceğinden internet kısma söz konusu olduğunda size bir VPN'nin tüm avantajlarını sunmayacaktır. sen yine de.

PrivateVPN? Her şeyin dengesini sunar. Binlerce sunucunuz yok, ancak gecikme sürenizin sunucu kalitesi ve size olan uzaklık açısından mümkün olduğunca düşük olduğundan emin olmak için kaliteye odaklanan sunucular alıyorsunuz.

Tüm Oyun Platformlarınızda VPN Nasıl Kurulur

Sitemizi zaten kontrol ettiyseniz, bir Android ve iOS uygulamamız olduğunu fark ettiniz. Ayrıca Windows, macOS ve hatta Linux cihazlarıyla çalıştığımızı fark ettiniz. Muhtemelen fark etmediğiniz şey, PS4, Xbox veya hatta Nintendo Switch'inizde nasıl VPN kuracağınızla ilgili herhangi bir bilgidir.

Bunun nedeni, VPN hizmetlerinin bu platformlarla çalışmadığıdır. Hiçbir VPN hizmeti.

Bu platformları kaç kişinin kullandığını düşünerek PrivateVPN'de yapmak istediğimiz bir şey, ancak şu anda bu mümkün değil.

Yine de oyun oynamak için bir VPN kullanmak için ne yapabilirsiniz? Yönlendiricinize bir VPN yükleyin. Sitemizdeki işlemi kontrol etmenizi tavsiye ettiğimiz süreci ele alıyoruz. VPN hizmetlerinin, doğrudan VPN hizmetlerine izin vermeyen platformlarda çalışmasına yardımcı olur.

Oyun için En İyi VPN?

Oyun için en iyi VPN? “Çoklu platform” bağlantılarına izin veren kişi değildir. PrivateVPN'i herhangi bir zamanda 6 farklı cihazla kullanabilirsiniz; herhangi bir sorun yaşanmaz. Bloglarımızda bu konu hakkında yoğun bir şekilde konuşmuyoruz çünkü bunun bir özellik olduğuna inanmıyoruz. Bu, bugünlerde kaç cihaz kullandığımızı göz önünde bulundurarak her VPN sağlayıcısının sağlaması gereken bir şeydir.

Sansürü olan kişiler için, oyun için en iyi VPN, Stealth VPN ile birlikte gelen VPN'dir. Onsuz olanlar için, herhangi bir VPN yapacak. İnternet kısıtlaması olmadan oyun oynamak isteyen herkes için? Kalite ve miktarın bir karışımı.

Ancak yalnızca oyun oynamak için bir VPN mi arıyorsunuz, yoksa eğlenceye erişmek mi istiyorsunuz? Hulu, DAZN, Hotstar veya şu anda ülkenizde çalışmayan başka bir platformu da izlemek istiyorsanız, büyük olasılıkla blogumuzda bu platformların adım adım nasıl engelleneceğini gösteren bir kılavuzumuz var..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me