İnternet Sağlayıcıları Tarafından Ayarlanan Web Filtrelerini Geçme

İnternet Sağlayıcıları Tarafından Ayarlanan Web Filtrelerini Geçme

Tarafından Michael Smolski, 2018-05-08 09:24:29 in Business


İster evde sağlayıcınız ister mobil operatörünüz olsun, internet sağlayıcıları tarafından ayarlanan web filtrelerini nasıl geçeceğinizi bilmek ister misiniz? Kesinlikle hakkınız var. Özellikle erişmeye çalıştığınız bir sitede yanlış bir şey olmadığında. Karaborsa gibi insanlık için gerçekten kötü olan siteleri engellemek bir şeydir, ancak normal internette olmadıkları için normal internet kullanıcıları tarafından bile erişilemez.. Sonra, elbette, bazen yasadışı bir şekilde olabilecek yasadışı içerik tıkanıklığı olayı var, ancak bazen sadece normal bir siteye erişmeye ve patlamaya çalışıyorsunuz. İşe yaramıyor.

Web Filtrelerinin Bazen Saçma Neden Örneği

Çalışıyorsunuz ve internetiniz çalışmayı durdurmaya karar veriyor. Mobil operatörünüz tarafından sağlanan interneti kullanmaya karar verdiniz. Genel olarak, iş için kullanmazsınız ve bu nedenle çoğunlukla sosyal medyaya göz attığınız için hiçbir zaman sorun yaşamazsınız, ancak şimdi çalışmanız gerekir, böylece erişmeniz gereken bir siteye girersiniz. Hata. Giremezsiniz çünkü mobil operatörünüz “güvenliğinize önem verir” ve girmenize izin vermez, çünkü yeterince yaşlı olmayabilirsiniz bu siteyi görmek için yeterli yaşta olduğunuzu kanıtlayan belgeler sağlamanız gerekir. Ne için olsa? Böylece yeterince yaşlı olamayacağınız ama bir şekilde göreceğiniz bir şeyi görebiliyorsunuz? Sitede yanlış bir şey olmadığında özellikle çılgınca.

Bu gibi durumlarda, internet sağlayıcıları tarafından ayarlanan web filtresinin nasıl geçileceğini bilmek, insanlara bilgi sağlamak zaman alır ve en önemlisi, Facebook'un gizlilik açısından kötü olduğunu düşünüyorsanız, bu bir sonraki seviyeye geçer. Facebook'un algoritması insanlardan oluşmuyor, kendisi çalışıyor. Birisine e-posta yoluyla bir şey göndermeniz gerektiğinde, birinin ona bakması gerekir. Ve elbette, şifreleme mevcut olabilir, yani kimse onu hackleyemez, ama gerçek olalım, pasaportunuza veya banka ekstrenize bakan kişinin üzerinde adresiniz olan, resmini çekmesini engelleyecek hiçbir şey yoktur.. Ve bu, gerçek gizlilik tehdidi.

Peki evet, neden internet sağlayıcıları tarafından belirlenen web filtreleri geçmiş gitmek istiyorum merak ediyorum. Neden siteye girmenize izin verilmiyor? Kişisel bilgilerinizi vererek siteye girecek kadar büyük olduğunuzu neden doğrulamanız gerekiyor??

Oh, ve bu arada, bu uydurulmuş bir örnek değildi. Bu oldu. Bana göre.

İnternet Sağlayıcılar Tarafından Ayarlanan Web Filtrelerini Nasıl Geçersiniz??

Tabii ki, kişisel bilgilerinizi talep eden şirkete verebilirsiniz, böylece yasal olarak erişim hakkına sahip olduğunuz, ancak edemeyeceğiniz bir siteye erişme yaşınızı kanıtlayabilirler, çünkü birisi sizin içeriğiniz içerebileceğine karar vermiştir. için çok genç. Ya da zaten kullanmanız gerekenden daha fazla olan ikinci seçeneği kullanabilirsiniz.

İnternet sağlayıcıları tarafından ayarlanan web filtrelerini geçmek için, neye eriştiğinizi bilmelerini sağlamanız gerekir.

Bir siteye erişmenizi engelleyebilmelerinin tek nedeni, bir siteye eriştiğinizi görmeleri. Ya saçma sapan görürlerse? Şifreleme onları görmelerini sağlayan şey budur.

Sanal özel ağlar şifreleme sağlar. Ve bunu kullanman gerek. PrivateVPN sanal bir özel ağ hizmetidir, ancak çok fazla hizmetten farklı olarak ABD'de sunucuları yoktur, İşte burada şifreleme engellenen içeriğe yardımcı olabilir, ancak bir coğrafi blok varsa, konumunuzun kontrol edildiği anlamına gelir , yine de belirli bir siteye erişemeyebilir veya bu siteyi kullanamayabilirsiniz. Dünya genelinde 56 sunucu konumu sunuyoruz, yani coğrafi olarak engellenen tüm içeriğe hemen hemen erişebileceksiniz ve evet, ABD'de veya İngiltere'de bulunmadan orada olmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Belki Kanada'da Hulu kullanmak istiyorsunuz.

Ve kurulumu inanılmaz derecede kolay.

Ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesine basın ve 3 adımlı kayıt işlemimizi gerçekleştirin.

Evet, maliyeti var, ancak en iyi VPN hizmeti olarak seçildik ve size tam bir geri ödeme isteğinde bulunmak için 30 gün veriyoruz. Ve nefret etmeyeceğiniz güvenilir bir VPN hizmeti arıyorsanız, ücretsiz bir seçenek bir seçim değildir. Ücretsiz olan bir şey, kullandığınız hizmetin muhtemelen kişisel verilerinizi sattığı anlamına gelen daha az para olduğu için çalıştırılmasını zorlaştırır, ancak aynı zamanda çok sayıda kullanıcının erişmeye çalıştığı anlamına gelir, bu nedenle düşük kalite servisin. Ve 2018'de 2008 interneti kullanıyormuş gibi hissetmek isteyen?

Kaydolduktan sonra, tek yapmanız gereken sayfamızın altına gidip indirme sekmesine tıklayıp ardından istemciyi yükleyip sadece sunucularımızdan birine bağlanarak doğru PrivateVPN istemcisini indirmektir. hoşçakal web filtreleri. Oh, ve VPN hizmetlerini kullanma konusunda şüpheleriniz varsa, 2018'de neden bir VPN hizmetine ihtiyacınız olduğuna dair yazımızı kontrol ettiğinizden emin olun..

İnternet Sağlayıcıları Tarafından Ayarlanan Web Filtrelerini Geçmek Zor Değil

Zor değil, ama yine de sorunlarınız olabilir. Bu nedenle, internet sağlayıcıları tarafından ayarlanan web filtrelerinin nasıl geçileceği veya hizmetimizle ilgili başka bir şeyin nasıl yapılacağı veya size nasıl yardımcı olabileceği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, vpnMentor tarafından seçilen VPN hizmetleri söz konusu olduğunda en iyi müşteri hizmetine sahibiz. bize ulaşmak için!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me