İngiltere’de TVN Oynatıcı Nasıl İzlenir

İngiltere'de TVN Oynatıcı Nasıl İzlenir

Ekleyen Mertcan Aytar, 2019-01-22 09:53:05 in Entertainment


Netflix harika ama siz veya aileniz İngiltere'de TVN oynatıcı izlemek istiyorsanız? Onlar ya da siz sadece Polonya'da olduğu gibi yapamazsınız. Polonya dışındaki kişiler için özel bir paket satın almadıkları sürece, İngiltere'de TVN oynatıcısını izleyemezsiniz. Ve bunu yapsanız bile, TVN Player'daki tüm içeriğe erişemeyeceksiniz, yani Kuba Wojewódzki gibi Polonya'da ücretsiz olarak erişebileceğiniz şovlara erişim için temelde ödeme yaptığınız anlamına gelir..

Sınırlı içerik için para ödersiniz ya da konumunuzu her değiştirdiğinizde ve AB dışında olsanız bile sınırlı içeriği zorlanmadan izleyebilmeniz için paylaşmamız gerekeni okursunuz. Bu yöntem aynı zamanda IPLA'yı Polonya dışında izlemenize ve American Netflix'e erişebilmeniz gibi diğer birçok avantajla.

Ama neden TVN Player'ı ücretsiz izleyemiyorsunuz??

Player.pl adresine girerseniz veya Google'da TVN Player'ı arar ve İngiltere'deki TVN Player'da herhangi bir şey izlemeye çalışırsanız, İngiltere dışındaki BBC iPlayer'ın beğenilerine erişmeye çalıştığınızda size ne söylendiğini anlayacaksınız, lisans sorunları nedeniyle yapamayacağınız. Ancak BBC'de bunu yapamazsınız, TVN Player'da ödeme yapabileceğinizi söylerler, böylece bunu yapabilirsiniz.

Bundan nasıl kaçınacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

İngiltere'de TVN Oynatıcı Nasıl İzlenir

TVN Player'ı ödemek zorunda kalmadan izlemek için TVN Player'ı Polonya'da olduğunuzu düşünmeniz gerekir. Tüm yapmanız gereken bu.

Ancak, birinin düşündüğü kadar basit değil, bir dakika içinde daha fazlası.

Sizin gibi kullanıcıların, coğrafi engellemeler nedeniyle normalde erişemeyeceğiniz içeriğe erişmelerine yardımcı oluyoruz. İnsanların Çin'deki havaalanlarında engellenen sitelere erişmesine yardımcı olmak, ister Avustralya'da DAZN kurmalarına yardımcı olmak, ister yalnızca İngiltere'deki Amerikan Netflix'i izlemelerine yardımcı olmak için,.

TVN Player'ı İngiltere'de TVN Player İzlemek İçin Polonya'da Olduğunuzu Düşünme?

TVN Player'ı izlemek için, sanal özel ağ olan ve neredeyse sizden farklı bir yerde olmanızı sağlayan bir VPN adı verilen bir şeye sahip olmanız gerekir.. Örneğin, PrivateVPN'in 59 farklı sunucu konumu vardır ve bu sayı aylık olarak artmaktadır.

İngiltere'de TVN oynatıcı izlemek istiyorsanız, PrivateVPN'e kaydolun, tüm büyük platformlarda desteklenen istemcimizi indirin, Polonyalı bir sunucuya bağlanın ve İngiltere'de TVN Player'ı izleyin.

Mobil Cihazlarda İngiltere'de TVN Oynatıcı Nasıl İzlenir

Coğrafi bloklara sahip çoğu uygulamada olduğu gibi, TVN Player'ın da sadece Polonya pazarında indirilebilen bir uygulaması vardır, bu da bazı kişilerin bir abonelik için ödeme yapabileceği, ancak uygulamayı indiremeyeceği göz önüne alındığında oldukça aptalca mobil cihazları.

İngiltere'de TVN Player'ı bir mobil cihazda izlemek istiyorsanız, bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Apple cihazlarına gelince, iCloud hesabınızdan çıkış yapmanız ve ardından Polonya merkezli yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Mevcut hesabınızdaki konumunuzu değiştirirseniz, her şeyi kaybedersiniz.

Android cihazlar gittikçe, tam tersi geçerlidir. Mevcut hesabınızda Polonya'da olmak için bölgenizi değiştirmeniz gerekiyor.

  • Bunu yapmak için şu adrese gidin: payments.google.com, tıklamak Ayarlar ve sonra ülke.
  • Orada seçin Polonya konum olarak.
  • Bunu yaptıktan sonra Ayarlar, ve bastır Uygulamalar nerede bulman gerekiyor Google Oyun mağazası, ve bas Durmaya Zorla. Son olarak hala içerideyken Ayarlar, git Depolama, Uygulamalar'a basın, Google Oyun mağazası ve büyük harflerle belirtilen düğmeyi tıklayın NET VERİLER.

Bu, TVN Player'ı İngiltere'ye indirmenize izin vermelidir.

“Neden Farklı Bir VPN Yerine PrivateVPN?” Diye sorabilirsiniz.

İlk olarak, çalışan Lehçe sunucular sağlayan ücretsiz VPN hizmetleri yoktur. PrivateVPN de ücretsiz değil, ancak 2018 için en iyi değer hizmeti olarak seçildi ve büyük olasılıkla 2019 için olacak, ancak Polonya'daki en popüler VPN hizmetleriyle karşılaştırıldığında, PrivateVPN çok benzer fiyatlarla çok önde. Çin'de engellenen içeriğe erişmek istiyorsanız Stealth VPN'e ihtiyacınız varsa, buna sahibiz. Şifreleme veya sızıntılara karşı tam koruma açısından özgürlük istiyorsanız, PrivateVPN'de.

En önemlisi sizin için PrivateVPN Netflix için en iyi VPN'dir. İngiltere veya Polonya'da Netflix'in farklı bölgelerini izlemek istiyorsanız, PrivateVPN en çok destekliyor ve bu sadece bizim tarafımızdan söylenen bir şey değil, aynı zamanda 5.000 manuel teste dayanarak Compareitech tarafından sonuçlandı. Ayrıca DAZN, Hulu ve Amazon Prime gibi diğer tüm büyük eğlence platformlarını diğerleriyle destekliyoruz.

Ve denerseniz ve istediğinizi sunmadığımıza karar verirseniz, 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me